Skocz do zawartości

Marynia wykupuje 477 pakiet kanałów by oglądać europejski futbol


Meler

Ile masz pakietów?  

68 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Ja muszę poszukać klubu na ostatnią karierę w FM15. Jak wziąłem tę Cucutę to zagrałem parę meczów, ale to jednak nie jest to :P. Wiem że chcę zacząć pierwszą karierę w nowym FM Lyonem tak na test, a teraz odpaliłem wszystkie ligi w FM15 i może coś wpadnie ciekawego :keke:.

Odnośnik do komentarza

https://twitter.com/FootballManager/status/640903242927468544

 

Ja pierdolę, co oni wymyślili :D

Może Novara :-k Trzecia liga włoska, świetna baza treningowa i młodzieżowa, więc będzie można zespół opierać z czasem na młodych zawodnikach i wychowankach.

W FM16? Dawaj piźniemy gdzieś razem :D

 

Ten ekran taktyki chujowy, a wyjaśnienie shoot from sight/work ball into box beczkowe :D

Odnośnik do komentarza

SZU, na razie myślę o ostatniej karierze w FM15, ale może poczekam i zrobię kilka dni przerwy od FM-a :P. Co do szesnastki to nie wiem czy kupię zaraz po premierze, pewnie poczekam trochę na opinię czy "grywalna". Ta zapowiedź jakoś mnie nie przekonała :D. Wspólne pizganie spoko, kiedyś fajnie mi się grało z Dudkiem i marshallem w Premiership :D. W FM16 ten fantasy draft wygląda na fajny motyw do online ;). No ale widok ekranu taktyki nie zachęca :(. Mogliby przede wszystkim silnik meczowy poprawić, a nie zabawy w simsy :roll:. Czekam na ustalanie cen hamburgerów.

Odnośnik do komentarza

Ja muszę poszukać klubu na ostatnią karierę w FM15. Jak wziąłem tę Cucutę to zagrałem parę meczów, ale to jednak nie jest to :P. Wiem że chcę zacząć pierwszą karierę w nowym FM Lyonem tak na test, a teraz odpaliłem wszystkie ligi w FM15 i może coś wpadnie ciekawego :keke:.

Moze Lazio?

@vami- Włochy są najfajniejszym krajem do gry. I jest tam kilka fajnych klubów np. Acireale, Cuneo, Cagliari, Virtus Entela, no i oczywiście San Marino Calcio

Odnośnik do komentarza

SZU, na razie myślę o ostatniej karierze w FM15, ale może poczekam i zrobię kilka dni przerwy od FM-a :P. Co do szesnastki to nie wiem czy kupię zaraz po premierze, pewnie poczekam trochę na opinię czy "grywalna". Ta zapowiedź jakoś mnie nie przekonała :D. Wspólne pizganie spoko, kiedyś fajnie mi się grało z Dudkiem i marshallem w Premiership :D. W FM16 ten fantasy draft wygląda na fajny motyw do online ;). No ale widok ekranu taktyki nie zachęca :(. Mogliby przede wszystkim silnik meczowy poprawić, a nie zabawy w simsy :roll:. Czekam na ustalanie cen hamburgerów.

No to możemy gdzieś dziubnąć ten ostatni raz. Nie tym samym klubezem, tylko w tej samej lidze.

 

Węgry, Szwecja, może Niemtze?

 

Włochy też brzmią dobrze :)

Francja też od biedy.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...