Skocz do zawartości

Marynia wykupuje 477 pakiet kanałów by oglądać europejski futbol


Meler

Ile masz pakietów?  

68 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

@Vami kurwa obudz się! :D

załóżmy, ze kraj to twoja kawalerka.. budzisz się rano i chcesz opierdolić ciabate z oliwką i przepircze jaja na pamenskiej długo dojrzewającej szynce a w kuchni masz kurwa 40 brudasów. Mają do Ciebie pretensje że w lodówce chujnia, od tego nasrali Ci na stół :D Rozumiem, że proponujesz im prace?

 

Jesteś rasistą.

 

Odnośnik do komentarza

 

https://www.youtube.com/watch?t=11&v=_gAxpQEm6Mk- Vami, to są ci węgierscy essesmani?

A czytałeś całą historię? Esesmani okłamali uchodźców, że jadą do Niemiec, a potem zawrócili pociąg i zawieźli ich do obozu. Gdy ci ludzie się zorientowali, głowa rodziny wolała zabić siebie i rodzinę, niż być przetransportowanym do obozu. W żadnym stopniu się nie dziwię.

 

 

Wyobraź sobie, że czytałem, ale inną wersję. Węgrzy jak mantrę klepali komunikat, że ten pociąg nie pojedzie do Austrii (bo tam miał jechać, a nie do Niemiec). Ludzie nie chcieli go jednak opuścić więc Węgrzy wywieźli ich z Budapesztu, żeby nie blokowali dworca. I dobrze zrobili.

Odnośnik do komentarza

 

@Vami kurwa obudz się! :D

załóżmy, ze kraj to twoja kawalerka.. budzisz się rano i chcesz opierdolić ciabate z oliwką i przepircze jaja na pamenskiej długo dojrzewającej szynce a w kuchni masz kurwa 40 brudasów. Mają do Ciebie pretensje że w lodówce chujnia, od tego nasrali Ci na stół :D Rozumiem, że proponujesz im prace?

 

Jesteś rasistą.

 

 

 

Może jestem, ale powiedz co z nimi zrobisz... bo oni w tej kawalerce siedzą no i jeszcze maja pretensje że nie załatwisz z sasiedem który ma pełną lodówke i trzy pokoje... tego żeby mogli się mu wjebać na kwadrat

Odnośnik do komentarza

Vami, a wiesz że za tę tęczową woltę, którą ostatnio prezentujesz, będziesz jednym z pierwszych kandydatów do ścięcia w Nowej Europie? :)

 

W jakiej Nowej Europie? Człowieku! Skończ czytać te prawicowe bzdury i przestań się bać. Jedynym zagrożeniem jest narastający problem rasizmu i nacjonalizmu.

 

 

 

Zatem słucham. Pomińmy aspekt narodowościowy i odpowiedz czy taki nagły zalew nie wiąże się z problemami ekonomicznymi. Gdzie chcesz im zapewnić lokum, jak zapewnić im utrzymanie i jak znaleźć pracę? I nie mów, że to odsetek bo jak raz popuścimy pasa to będzie jeszcze gorzej - tendencja już jest zwyżkowa jeśli chodzi o liczby.

 

Ale dlaczego ja mam im cokolwiek zapewniać? Co to za etatystyczne spierdolenie? Każdy musi sobie sam zapewnić byt. Na początku prywatne fundacje i osoby (są już chętni tak jak pisałem!), a potem do roboty.

 

A że spora część bierze socjal - pewnie, że bierze, ale to nie oni są problemem, a to, że socjal istnieje. Nie tu widzisz problem, gdzie on rzeczywiście jest. Widzisz skutki, a nie przyczyny.

 

 

https://www.youtube.com/watch?t=11&v=_gAxpQEm6Mk- Vami, to są ci węgierscy essesmani?

A czytałeś całą historię? Esesmani okłamali uchodźców, że jadą do Niemiec, a potem zawrócili pociąg i zawieźli ich do obozu. Gdy ci ludzie się zorientowali, głowa rodziny wolała zabić siebie i rodzinę, niż być przetransportowanym do obozu. W żadnym stopniu się nie dziwię.

 

 

Wyobraź sobie, że czytałem, ale inną wersję. Węgrzy jak mantrę klepali komunikat, że ten pociąg nie pojedzie do Austrii (bo tam miał jechać, a nie do Niemiec). Ludzie nie chcieli go jednak opuścić więc Węgrzy wywieźli ich z Budapesztu, żeby nie blokowali dworca. I dobrze zrobili.

 

No to przeczytaj tę wersję, którą wkleiłem w Polityce Zagranicznej. Od kolesia z Budapesztu.

Odnośnik do komentarza

W ogóle to od momentu jak Australia zaczęła wyłapywać "uchodźców" na morzu i w try miga wywozić ich z powrotem, ich liczba drastycznie zmalała - więc wychodzi na to, że nie są tak zdesperowani. U nas poszedł sygnał "zapraszamy" i mamy tego efekt.


 

Vami, a wiesz że za tę tęczową woltę, którą ostatnio prezentujesz, będziesz jednym z pierwszych kandydatów do ścięcia w Nowej Europie? :)

 

W jakiej Nowej Europie? Człowieku! Skończ czytać te prawicowe bzdury i przestań się bać. Jedynym zagrożeniem jest narastający problem rasizmu i nacjonalizmu.

 

 

 

Zatem słucham. Pomińmy aspekt narodowościowy i odpowiedz czy taki nagły zalew nie wiąże się z problemami ekonomicznymi. Gdzie chcesz im zapewnić lokum, jak zapewnić im utrzymanie i jak znaleźć pracę? I nie mów, że to odsetek bo jak raz popuścimy pasa to będzie jeszcze gorzej - tendencja już jest zwyżkowa jeśli chodzi o liczby.

 

Ale dlaczego ja mam im cokolwiek zapewniać? Co to za etatystyczne spierdolenie? Każdy musi sobie sam zapewnić byt. Na początku prywatne fundacje i osoby (są już chętni tak jak pisałem!), a potem do roboty.

No tak, przecież prywatne osoby będą w stanie utrzymać miliony muzułmańskich uchodźców. Skończ te bajanie :D

 

A jak nie będą chcieli iść do roboty to co im zrobisz?

 

Myślałem, że przeczytam coś odmiennego od libertariańskich złudzeń, ale widzę że nie ma na to szans.

Odnośnik do komentarza

 

 

@Vami kurwa obudz się! :D

załóżmy, ze kraj to twoja kawalerka.. budzisz się rano i chcesz opierdolić ciabate z oliwką i przepircze jaja na pamenskiej długo dojrzewającej szynce a w kuchni masz kurwa 40 brudasów. Mają do Ciebie pretensje że w lodówce chujnia, od tego nasrali Ci na stół :D Rozumiem, że proponujesz im prace?

 

Jesteś rasistą.

 

 

 

Może jestem, ale powiedz co z nimi zrobisz... bo oni w tej kawalerce siedzą no i jeszcze maja pretensje że nie załatwisz z sasiedem który ma pełną lodówke i trzy pokoje... tego żeby mogli się mu wjebać na kwadrat

 

Tu nie ma żadnej analogii. To moja własność prywatna i jeśli ich do niej wpuściłem, to nikomu nic do tego i niczyj problem. Polska czy jakikolwiek inny kraj nie jest własnością prywatną. Kolejny etatysta, który uważa, że Polska to własność rządu?

Odnośnik do komentarza

 

 

 

@Vami kurwa obudz się! :D

załóżmy, ze kraj to twoja kawalerka.. budzisz się rano i chcesz opierdolić ciabate z oliwką i przepircze jaja na pamenskiej długo dojrzewającej szynce a w kuchni masz kurwa 40 brudasów. Mają do Ciebie pretensje że w lodówce chujnia, od tego nasrali Ci na stół :D Rozumiem, że proponujesz im prace?

 

Jesteś rasistą.

 

 

 

Może jestem, ale powiedz co z nimi zrobisz... bo oni w tej kawalerce siedzą no i jeszcze maja pretensje że nie załatwisz z sasiedem który ma pełną lodówke i trzy pokoje... tego żeby mogli się mu wjebać na kwadrat

 

Tu nie ma żadnej analogii. To moja własność prywatna i jeśli ich do niej wpuściłem, to nikomu nic do tego i niczyj problem. Polska czy jakikolwiek inny kraj nie jest własnością prywatną. Kolejny etatysta, który uważa, że Polska to własność rządu?

 

nie wpusciłeś ich :D obudziłeś się i byli :D

Odnośnik do komentarza

W ogóle to od momentu jak Australia zaczęła wyłapywać "uchodźców" na morzu i w try miga wywozić ich z powrotem, ich liczba drastycznie zmalała - więc wychodzi na to, że nie są tak zdesperowani. U nas poszedł sygnał "zapraszamy" i mamy tego efekt.

 

 

No kurwa - DZIWNE! Jadą tam, gdzie mają większą szansę się dostać. Zaiste, przedziwne :lol:

 

 

No tak, przecież prywatne osoby będą w stanie utrzymać miliony muzułmańskich uchodźców. Skończ te bajanie :D

 

 

Ja pierdolę na lepszego strawmana już nie było Cię stać? Nawet nie czytasz, tego co piszę. NA POCZĄTKU fundacje i osoby prywatne (które już zadeklarowały chęć pomocy tylko nie mogą jej udzielić przez faszystów blokujących swobodny przepływ ludzi), a następnie oni sami sobie. Oczywiście w Twoim rasistowskim mózgu nie jest do pojęcia, że muzułmanin może pracować i sam zapewnić sobie byt, prawda? Bo każdy wyznawca islamu to terrorysta i zwierzę niegodne miana człowieka? Tak?

 

A i jeszcze zapomniałem - na pewno to zorganizowana akcja mająca na celu wyruchanie naszych matek, żon i córek :lol:

 

 

 

 

@Vami kurwa obudz się! :D

załóżmy, ze kraj to twoja kawalerka.. budzisz się rano i chcesz opierdolić ciabate z oliwką i przepircze jaja na pamenskiej długo dojrzewającej szynce a w kuchni masz kurwa 40 brudasów. Mają do Ciebie pretensje że w lodówce chujnia, od tego nasrali Ci na stół :D Rozumiem, że proponujesz im prace?

 

Jesteś rasistą.

 

 

 

Może jestem, ale powiedz co z nimi zrobisz... bo oni w tej kawalerce siedzą no i jeszcze maja pretensje że nie załatwisz z sasiedem który ma pełną lodówke i trzy pokoje... tego żeby mogli się mu wjebać na kwadrat

 

Tu nie ma żadnej analogii. To moja własność prywatna i jeśli ich do niej wpuściłem, to nikomu nic do tego i niczyj problem. Polska czy jakikolwiek inny kraj nie jest własnością prywatną. Kolejny etatysta, który uważa, że Polska to własność rządu?

 

nie wpusciłeś ich :D obudziłeś się i byli :D

 

Spoko, jak mam warunki, to ich ugoszcze chlebem i solą i jeszcze zapakuje na wynos, by nie zglodnieli jadac do Niemiec.

Odnośnik do komentarza

 

 

 

https://www.youtube.com/watch?t=11&v=_gAxpQEm6Mk- Vami, to są ci węgierscy essesmani?

A czytałeś całą historię? Esesmani okłamali uchodźców, że jadą do Niemiec, a potem zawrócili pociąg i zawieźli ich do obozu. Gdy ci ludzie się zorientowali, głowa rodziny wolała zabić siebie i rodzinę, niż być przetransportowanym do obozu. W żadnym stopniu się nie dziwię.

 

Wyobraź sobie, że czytałem, ale inną wersję. Węgrzy jak mantrę klepali komunikat, że ten pociąg nie pojedzie do Austrii (bo tam miał jechać, a nie do Niemiec). Ludzie nie chcieli go jednak opuścić więc Węgrzy wywieźli ich z Budapesztu, żeby nie blokowali dworca. I dobrze zrobili.

 

No to przeczytaj tę wersję, którą wkleiłem w Polityce Zagranicznej. Od kolesia z Budapesztu.

 

A ja niby jaką czytałem? Z Lizbony? :P

Odnośnik do komentarza

No i kierujesz tę dyskusję na swoje obłąkańczo-libertariańskie tory, które są kompletnie oderwane od rzeczywistości. Przykro mi, ale rozmawiamy o prawdziwym świecie, a nie idylli.

Obłąkańcze to są Twoje rasistowskie kolektywne sądy.

Odnośnik do komentarza

Nie. Nie stanowi to dla nikogo problemu, poza ksenofobami, islamofobami i rasistami. I teraz dokładnie widać, dlaczego w latach 30-tych tylu normików poparło Hitlera. A do tego nie miał masowych mediów...

to porównanie jest nieco niesprawiedliwe, Vami. W latach trzydziestych wszystkie elementy polityki antyżydowskiej którymi grali Hitler z Rosenbergiem były wzięte z sufitu, gdyż dajmy na to mieszkający w Niemczech Żydzi nie mieli nic wspólnego z mityczną "żydowską finansjerą" która doprowadziła do Wielkiego Kryzysu a potem do wybuchu wojny. Dziś ludzki strach jest o tyle racjonalniejszy, że wymierzony jest w ludzi których posądza się o agresję i zachowują się agresywnie. Rzecz jasna mogą mieć ku temu powody, ale nie oczekuj od europejskiego Smitha, że będzie wnikał w ich motywy. Tym bardziej, że świat nie jest czarno-biały i często ci przewracający autobusy uchodźcy usprawiedliwionych motywów swojej agresji nie mają. Gdybym w drodze do mojego celu musiał przejść przez obcą posesję, to starałbym się przechodzić ekstremalnie grzecznie z uwagi na to, że jakiś gospodarz-libertarianin mógłby mnie uszkodzić.

Z drugiej strony, takie akcje jak ta z zatrzymanym pociągiem i zamykaniem w obozie przejściowym to też śmiech na sali, to budowanie dodatkowych fundamentów nieufności i nienawiści. Jak niby jakikolwiek Erytrejczyk czy inny Syryjczyk ma zaufać organom władzy? Jeżeli najpoważniejszym w istocie problemem z muzułmanami w Europie jest to, że budują odizolowane, wrogie wobec Zachodu getta, to takie działania są przecież idealnym środkiem do podtrzymywania takiego właśnie modelu.

Odnośnik do komentarza

 

@Vami kurwa obudz się! :D

załóżmy, ze kraj to twoja kawalerka.. budzisz się rano i chcesz opierdolić ciabate z oliwką i przepircze jaja na pamenskiej długo dojrzewającej szynce a w kuchni masz kurwa 40 brudasów. Mają do Ciebie pretensje że w lodówce chujnia, od tego nasrali Ci na stół :D Rozumiem, że proponujesz im prace?

 

Jesteś rasistą.

 

 

jesteś pojebem.

Odnośnik do komentarza

 

 

@Vami kurwa obudz się! :D

załóżmy, ze kraj to twoja kawalerka.. budzisz się rano i chcesz opierdolić ciabate z oliwką i przepircze jaja na pamenskiej długo dojrzewającej szynce a w kuchni masz kurwa 40 brudasów. Mają do Ciebie pretensje że w lodówce chujnia, od tego nasrali Ci na stół :D Rozumiem, że proponujesz im prace?

 

Jesteś rasistą.

 

 

jesteś pojebem.

 

Zrób dobrze Matce Ziemi i skończ marnować tlen.

Odnośnik do komentarza

 

W ogóle to od momentu jak Australia zaczęła wyłapywać "uchodźców" na morzu i w try miga wywozić ich z powrotem, ich liczba drastycznie zmalała - więc wychodzi na to, że nie są tak zdesperowani. U nas poszedł sygnał "zapraszamy" i mamy tego efekt.

 

 

No kurwa - DZIWNE! Jadą tam, gdzie mają większą szansę się dostać. Zaiste, przedziwne :lol:

 

 

No tak, przecież prywatne osoby będą w stanie utrzymać miliony muzułmańskich uchodźców. Skończ te bajanie :D

 

 

Ja pierdolę na lepszego strawmana już nie było Cię stać? Nawet nie czytasz, tego co piszę. NA POCZĄTKU fundacje i osoby prywatne (które już zadeklarowały chęć pomocy tylko nie mogą jej udzielić przez faszystów blokujących swobodny przepływ ludzi), a następnie oni sami sobie. Oczywiście w Twoim rasistowskim mózgu nie jest do pojęcia, że muzułmanin może pracować i sam zapewnić sobie byt, prawda? Bo każdy wyznawca islamu to terrorysta i zwierzę niegodne miana człowieka? Tak?

 

A i jeszcze zapomniałem - na pewno to zorganizowana akcja mająca na celu wyruchanie naszych matek, żon i córek :lol:

Kurwa, zostałem zwyzywany od rasistów mimo, że nigdzie nie podjąłem tematu rasy ani narodowści. Lecz się.

 

Żółć zalewa ci łeb tak jak Gackowi. Kto nie ze mną ten rasista, homofob i islamofob mający klapki na oczach. Peace&Love, a reszta wypierdalać.

Odnośnik do komentarza

 

 

 

@Vami kurwa obudz się! :D

załóżmy, ze kraj to twoja kawalerka.. budzisz się rano i chcesz opierdolić ciabate z oliwką i przepircze jaja na pamenskiej długo dojrzewającej szynce a w kuchni masz kurwa 40 brudasów. Mają do Ciebie pretensje że w lodówce chujnia, od tego nasrali Ci na stół :D Rozumiem, że proponujesz im prace?

 

Jesteś rasistą.

 

 

 

Może jestem, ale powiedz co z nimi zrobisz... bo oni w tej kawalerce siedzą no i jeszcze maja pretensje że nie załatwisz z sasiedem który ma pełną lodówke i trzy pokoje... tego żeby mogli się mu wjebać na kwadrat

 

Tu nie ma żadnej analogii. To moja własność prywatna i jeśli ich do niej wpuściłem, to nikomu nic do tego i niczyj problem. Polska czy jakikolwiek inny kraj nie jest własnością prywatną. Kolejny etatysta, który uważa, że Polska to własność rządu?

 

Polska to moja własność

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...