Skocz do zawartości

Marynia wykupuje 477 pakiet kanałów by oglądać europejski futbol


Meler

Ile masz pakietów?  

68 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Pulek, nie zgodzisz się?

 

Lucas, nie błaźnij.

 

ja ogólnie jestem bardzo daleki od takich mocnych, jednoznacznych stwierdzeń.

 

oczywiście Legia była słabsza, ale że to mógł być 'największy wpierdol w nowożytnej historii'? nawet pomimo Kuciaka i ułomności Grzelczaka

Odnośnik do komentarza

Pulek, no ja stwierdziłem, że chyba, bo wyników Legii z każdego sezonu nie znam. Wtopiła za Twojej pamięci w Ekstraklasie dajmy na to różnicą 4 bramek? IMO dziś gdyby nie parady Kuciaka i Grzelczak zapominający w polu karnym, co ma zrobić, to taka różnica mogła się przytrafić.

Odnośnik do komentarza

Pulek, no ja stwierdziłem, że chyba, bo wyników Legii z każdego sezonu nie znam. Wtopiła za Twojej pamięci w Ekstraklasie dajmy na to różnicą 4 bramek? IMO dziś gdyby nie parady Kuciaka i Grzelczak zapominający w polu karnym, co ma zrobić, to taka różnica mogła się przytrafić.

 

akurat w tej chwili były skróty na c+, rzeczywiście dużo celnych strzałów Jagi, ale większość w środek. obejrzyj powtórki, to Kuciak w sumie pluł te piłki, a raczej piąstkował jak gapa.

 

co do 0:4, to z Zagłębiem w 2000 roku chyba wjebali :D

Odnośnik do komentarza

Odpadłem na miejscu 10 tysięcznym coś. AK na łapie (w kolorze), na flopie QJ, koleś wygrał z jopkiem na ręce.


Po tym co kibice Legii zrobili kibicom Jagi to ci nie powinno się przez najbliższą dekadę nawet zająknąć na jakikolwiek temat związany z Legią :kekeke:

 

Tzn?

Odnośnik do komentarza

Pojechali do Białegostoku, tam skroili Ultrasów Jagi z około 50 flag, odjechali do Warszawy, potem Jaga przyjechała na mecz do Wawy, napinała się na płocie i wyzywała Legię to Legia wbiła w ich sektor i wtedy nie byli zbyt chętni do ubliżania i... zrobiła się Jaga.rar ;-)

 

http://x3.cdn03.imgwykop.pl/c3201142/comment_nCfjmEr7VM89q4ePkDHvpXxM8K71VpfX.jpg

Odnośnik do komentarza

Po tym co kibice Legii zrobili kibicom Jagi to ci nie powinno się przez najbliższą dekadę nawet zająknąć na jakikolwiek temat związany z Legią :kekeke:

 

Niech się nie odzywają Ci, którzy dali plamę. Czemu pozostali mają się tamtym sugerować?

 

A co do tego, co zrobiła Legia, to ich też to czeka. Przyjdzie taki dzień...

Odnośnik do komentarza

Ostatnio znowu sobie Legia wywiesiła transparent "Łapy, Łapy, 4 łapy...", a po chwili do góry kołami zawisły cztery flagi fan clubu Jagi z Łap :D


 

Po tym co kibice Legii zrobili kibicom Jagi to ci nie powinno się przez najbliższą dekadę nawet zająknąć na jakikolwiek temat związany z Legią :kekeke:

 

Niech się nie odzywają Ci, którzy dali plamę. Czemu pozostali mają się tamtym sugerować?

 

A co do tego, co zrobiła Legia, to ich też to czeka. Przyjdzie taki dzień...

 

 

Nic nie może przecież wiecznie trwać

Na Was kurwy też przyjdzie pora

 

:muza:

 

? ;)

Odnośnik do komentarza

jmk, odpiszę Ci tu raz, a jak coś to możemy się przenieść na priv. Nie wiem czy udajesz głupiego, bo na wyjazdy przecież jeździsz i wiesz, że w starciach nie biorą udział wszyscy. Kto chciał stanąć to stanął, kto nie ten spierdala, żeby nie przeszkadzać. Tak było zawsze. Pogoń na wrogim terenie zachowałaby się identycznie.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...