Skocz do zawartości

Marynia wykupuje 477 pakiet kanałów by oglądać europejski futbol


Meler

Ile masz pakietów?  

68 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Pulek, ja też nie widzę problemu, bo *uj mnie obchodzi czy jest to większość czy mniejszość. Mam swoje zdanie, z kosmosu nie wzięte i jeżeli uważam, że mam podstawy, to będę go bronił, niezależnie od tego ile osób się ze mną nie zgadza.

 

Ale to zupełnie tak, jak inni ludzie mają swoje zdanie.

 

Problem w tym, że Ty gdzieś sobie przypisałeś prawo do decydowania, co jest faktem, a co jest obiektem Twoich fantazji - nie miej pretensji, że się ludzie wkurwiają, jak się z Tobą nie da dyskutować rozsądnie nawet

Odnośnik do komentarza

 

 

po raz enty FYM zamieszany w jakąś zjebaną dyskusję, gdzie większość grzecznie prosi, aby poszedł po rozum do głowy, albo przynajmniej się nie kompromisował.

 

Pulek, szczęścia w życiu życzę, jak będziesz patrzył czy większość się z Tobą nie zgadza zamiast kto się z Tobą nie zgadza.

Nie no, FYM, ten post: "To, że jak tak uważam, to jest opinia. Fakt to co innego. Po prostu mam opinię, która jest zgodna z faktem.", to jeśli jest napisany na serio to quotez porównywalne z logiką Flinta ;)

 

Niby co w nim jest nie tak? Opinia to moje prywatne zdanie na jakiś temat. Może się ona zgadzać bądź z nie faktami. W czym problem?

 

 

No tak, ale prowadzisz dyskusję na forum dyskusyjnym i właściwie ją zamykasz twierdząc, że opinia i fakt to co innego, ale jednocześnie Twoje opinie to fakty, zwłaszcza że nie przedstawiłeś na to żadnego dowodu, a kontekst tej wypowiedzi cały czas obraca się wokół: "Nie, nie skończy się. Bo to nie jest pierdolenie, tylko fakt." Jeśli więc to nie jest głupia wypowiedź, to przynajmniej powinna wygrywać konkurs na "Najlepszy zamykacz dyskusji na forum internetowym" przez następne dziesięć lat.

 

 

Primo, w tej dyskusji przedstawiłem jedną opinię więc nie wiem czemu używasz liczby mnogiej. Secundo, jeżeli to jest głupia wypowiedź, to rozumiem, że Ty jako kapłan wypowiadając się, że "Kościół Katolicki pomaga potrzebującym" (co jest Twoją opinią zgodną z faktem) walisz w tym momencie głupotę?

 

Pulek, ja też nie widzę problemu, bo *uj mnie obchodzi czy jest to większość czy mniejszość. Mam swoje zdanie, z kosmosu nie wzięte i jeżeli uważam, że mam podstawy, to będę go bronił, niezależnie od tego ile osób się ze mną nie zgadza.

 

Ale to zupełnie tak, jak inni ludzie mają swoje zdanie.

 

Problem w tym, że Ty gdzieś sobie przypisałeś prawo do decydowania, co jest faktem, a co jest obiektem Twoich fantazji - nie miej pretensji, że się ludzie wkurwiają, jak się z Tobą nie da dyskutować rozsądnie nawet

 

 

Nigdy nie przypisywałem sobie żadnych praw. Kto tak twierdzi sam żyje w świecie fantazji. Nie mam do nikogo pretensji. Niech się wkurwiają na co chcą, ich sprawa.

Odnośnik do komentarza

No ale FYM - kaderr przedstawił konkretne dane na poparcie swojej tezy, która brzmi "Hiszpańska jest lepsza do angielskiej"

 

A ty napisałeś, że fakt jest taki że jednak angielska lepsza. Jako uzasadnienie podałeś, że to twoja opinia (lol!?) i koniec

Odnośnik do komentarza

 

 

 

po raz enty FYM zamieszany w jakąś zjebaną dyskusję, gdzie większość grzecznie prosi, aby poszedł po rozum do głowy, albo przynajmniej się nie kompromisował.

 

Pulek, szczęścia w życiu życzę, jak będziesz patrzył czy większość się z Tobą nie zgadza zamiast kto się z Tobą nie zgadza.

Nie no, FYM, ten post: "To, że jak tak uważam, to jest opinia. Fakt to co innego. Po prostu mam opinię, która jest zgodna z faktem.", to jeśli jest napisany na serio to quotez porównywalne z logiką Flinta ;)

 

Niby co w nim jest nie tak? Opinia to moje prywatne zdanie na jakiś temat. Może się ona zgadzać bądź z nie faktami. W czym problem?

 

 

No tak, ale prowadzisz dyskusję na forum dyskusyjnym i właściwie ją zamykasz twierdząc, że opinia i fakt to co innego, ale jednocześnie Twoje opinie to fakty, zwłaszcza że nie przedstawiłeś na to żadnego dowodu, a kontekst tej wypowiedzi cały czas obraca się wokół: "Nie, nie skończy się. Bo to nie jest pierdolenie, tylko fakt." Jeśli więc to nie jest głupia wypowiedź, to przynajmniej powinna wygrywać konkurs na "Najlepszy zamykacz dyskusji na forum internetowym" przez następne dziesięć lat.

 

 

Primo, w tej dyskusji przedstawiłem jedną opinię więc nie wiem czemu używasz liczby mnogiej. Secundo, jeżeli to jest głupia wypowiedź, to rozumiem, że Ty jako kapłan wypowiadając się, że "Kościół Katolicki pomaga potrzebującym" (co jest Twoją opinią zgodną z faktem) walisz w tym momencie głupotę.

 

To, że przedstawiłeś jedną opinię nie zmienia sensu mojego zdania. Twój przykład byłby dobry, gdybyś włożył mi w usta zdanie: "Kościół Katolicki moim zdaniem pomaga potrzebującym, a Ci którzy sądzą, że nie pomaga lub pomaga za mało nie mają racji, bo moja opinia to fakt, a wasza nie". Po czym ten ktoś by odpisał: "ale można bardziej pomagać" i przedstawił argumenty potwierdzające swoją tezę, a ja bym odpisał: "Nie masz racji, bo moja opinia opiera się na faktach, a Twoja nie". Jedynym Twoim argumentem w tej dyskusji jest subiektywne, nie uargumentowanie odczucie, że liga angielska jest lepsza od hiszpańskiej.

Odnośnik do komentarza

Eh Mariano Saint-Louis.... przez 2 lata łącznie 10 miesięcy na kontuzjach stracone....


Na 4 kolejki przed końcem bijemy rekord wszech czasów Aston Villi sprzed ponad 100 lat. Strzelamy 135 goli w Premiership. A jeszcze go poprawimy.

Odnośnik do komentarza

 

 

Mój żart wyszedł ostatecznie na +1, #buldupy znowu przegrał z #dystansemdoświata !

Zaraz może być 0 ; ]]]

 

Konkurencja już jest zakończona, cofanie się o 3 strony żeby zaminusować to byłoby już WYBITNIE DZIECINNE.

 

pobite gary!

Hehe, fajne jest bycie przyjacielem i sprawdzanie plusików, warto było wydać te 15 zł :keke:

 

BTW, dostałem podwyżkę w robocie, jest dobrze!

 

Pozdro Reaper =)

Odnośnik do komentarza

No ale FYM - kaderr przedstawił konkretne dane na poparcie swojej tezy, która brzmi "Hiszpańska jest lepsza do angielskiej"

 

A ty napisałeś, że fakt jest taki że jednak angielska lepsza. Jako uzasadnienie podałeś, że to twoja opinia (lol!?) i koniec

 

Co? :rotfl: Gdzie niby?

 

Ej, chwila, bo po tym co napisał krzysfiol, wychodzi, że on też tak to odebrał.

 

Ja przecież napisałem, że moja opinia jest zgodna z faktem, a nie, że jest to fakt, bo ja mam taką opinię. Serio tak to odebraliście?

Odnośnik do komentarza

Przepis na perfekcyjnego forumowicza:

- zawziętość w dyskusjach lada/szu,

- elokwencja Vamiego,

- pewność siebie Keitha,

- śmieszkowanie Hawka,

- umysł Jaha,

- argumentacja FYM-a,

- interpunkcja i składnia beeresa.

 

Ktoś prędzej by się zabił, zanim by wygrał dyskusję z takim tworem.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...