Skocz do zawartości

Marynia wkracza w Wieki Średnie


Feanor

Rekomendowane odpowiedzi

Stare, pomarszczone i zakompleksione baby powinny mieć zakaz posiadania psów typu Owczarek Niemiecki. Nie dość że to nie ma siły nawet utrzymać go na smyczy, nie zakłada mu kagańca to jeszcze na cały świat foch jak ktoś idzie z małym pieskiem tym samym chodnikiem. Własnie nakrzyczała na jakąś nastolatkę, bo jej owzcarek pogryzł małego pieska tej młodej a stara jeszcze z mordą do niej, że...ta "Gówniara" specjalnie to zrobiła, specjalnie wbiła na ten chodnik, żeby na złość zrobić :D Ludzie po 70-tce - nie wychodźcie najlepiej z domu proszę.

Odnośnik do komentarza

Apropo piesełów, to u mnie na osiedlu jest pani, co chadza na spacery z motzno wiekowym bassetem. Pani ma jednak super cierpliwość do tego psa i jego pomysłów, bo choć stary, to mu odpierdala palma (w stylu np. spacer środkiem osiedlowej ulicy :D) Dzisiaj ją przylukałem z okna jak pies śpi (albo umar) na środku chodnika w poprzek a ona nieboraczka nic z nim nie może zrobić, bo taki basset to waży over 9000 i jak się nie chce ruszyć, to się nie ruszy. Na szczęście to osiedlowy chodnik i pani i jej jamnik-gigant so znani i ludzie patrzo na to z sympatio.

Ale bassetów raczej nie poletzam.

Odnośnik do komentarza

Mimo, że mamy bilans 0-1-4 i 2-15 w bramkach, to mamy nadzieję na awans do LE. Wszystko się rozstrzygnie w bezpośrednim starciu w Arnhem z Vitesse, które ma 3 punkty. Oby to nie był jeden mecz za daleko ;)

Btw, Vitesse niedawno mi złożyło ofertę pracy, więc może im się coś sypie :]


o, jednak Bayern się na Nas szarpnął... Panie me_who, brać ?

Ja bym nie umiał, ale kariera mode, także bier.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...