Skocz do zawartości

Marynia wkracza w Wieki Średnie


Feanor

Rekomendowane odpowiedzi

https://dl.dropboxusercontent.com/u/8197879/karieru/Petr%20Fayzullaev_%20Widok%20og%C3%B3lny%20Atrybuty.png

 

nasz uzbecki junior zaliczył już debiut w jakimś smiesznym pucharze, bedzie kotem

 

To czemu ma napisane Francja? :P

 

inb4: tak wiem, podwójne obywatelstwo

 

Z ciekawostek: nasz były obrońca - Craig Hutton - który całe życie grał w angielskich młodzieżówkach, nagle poczuł się... Szkotem. W debiucie w kadrze zdobył bramkę :D

Odnośnik do komentarza

:gool: Heheszki ze światowych aren, edycja 2043 :gool:

 

Chorwacja - Dinamo Zagrzeb utrzymało się dwoma punktami
Czechy - mistrzem pierwszy raz w historii został Hradec Kralove
Anglia - Forest Green już doszło do Championship
Niemcy - Hanower spadł do 3. BuLi, a do 2. awansowało coś o nazwie Grossaspach
Włochy - Sampdoria spadła do Serie B :( (tak, Lazio wciąż w C, a Parma w D)
Polska - Wisła pokonała bogaczy z Ruchu i zdobyła mistrzostwo pierwszy raz od 17 lat, Energetyk ROW Rybnik w Ekstraklasie
Portugalia - Santa Clara spadła do 4. ligi
Rumunia - Steaua Bukareszt spadła do 2. ligi :lol::keke:
Hiszpania - Odradza się RCD Mallorca, która to awansowała do Ligi Adelante
Szwajcaria - Vaduz (!) mistrzem Szwajcarii, a Grasshoppers spada do Challenge League :D
Turcja - Trabzonspor spada z Superligi

Odnośnik do komentarza

@Lucas: Marsylia ma Saint-Louisa, którego sam w wieku 15-16 lat wpuszczałem na boisko. To obecnie najlepszy napastnik świata. Wygrali mistrzostwo dzięki niemu. Nie chcieli go sprzedać (ani nawet negocjować) za 140 mln euro.

 

@Kinas: no niestety, gra w Lidze Europy jako przedstawiciel Liechtensteinu. W Lidze Mistrzów gra Young Boys (wicemistrz).

Odnośnik do komentarza

Mi się podoba realizacja mojego planu. Miała być budowa postaci i korzystanie z ofert finansowo atrakcyjnych - i udało się. Startując od szóstej ligi doszedłem do momentu, gdy wygrałem wszystko, co było do wygrania Manchesterem City i zarabiam najwięcej na świecie.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...