Skocz do zawartości

Marynia wycofuje się rakiem z 475 banów


Meler

Kto z członków MT jest poważny?  

65 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem jak w FM15, ale w FM14 w UK baaardzo liberalnie traktują piłkarzy z Turcji. Owszem, oficjalnie zawsze odmawiają pozwolenia na prace, ale nie było przypadku, żeby mi nie uznali odwołania. A to już 4 takie przypadki.

no wiesz co… turasów

 

no czeee

no hejka, znalazles dawce danych ?
Odnośnik do komentarza
no wiesz co… turasów

 

Przynajmniej mam pewność, że nie jest protestantem :matrix:

No nie mogę się nacieszyć auto-awansem do LM. Normalnie bym się musiał pierdolić z jakimiś ogórkami z Francji czy innych chujów, a tak to kulturalnie, jesteśmy Kilmarnock, dzień dobry, przyjmę gruz i 0-0-6.

Odnośnik do komentarza
jaki cudem kraj ekip przyjmujacych gruz ma pewne miejsce w LM ?

 

 

To wszystko zawdzięczmy Holy Goalie, Artur Borucz - he blessed himself at Ibrox and the Huns went off their nut, he was off his focking rocket and sung God bless the Pope.

 

Tak przynajmniej uczo nas w Kilmarnock ;)

Odnośnik do komentarza

22 lata? 22 lata? REALLY?

 

Ja pierdolę. Gratuluję i życzę wszystkiego dobrego.

 

Kurwa mać 22 lata, ja wtedy nawet nie wiedziałem o istnieniu CMF, a moim największym sukcesem było wypożyczenie Ibry z Ajaxu do NEC.

Ja nigdy nie wypożyczyłem Ibry do NEC :/ Ba, nawet do przysłowiowego Realu mi się nie zdarzyło :(

 

Ale to tylko potwierdza jak wiele przede mną, dziękuję więc!

Odnośnik do komentarza

Tak sobie sprawdziłem, czy jakiś polski trener za granicą pracuje. Jest jeden. Adam Marciniak trenuje Real Sociedad.

To u mnie Piotr Nowak prowadzi Borussię Dortmund :D. Wisła, Legia, Gladbach i Dortmund, nieźle.

Hawk, ja gram bez uaktualnień, ale Susie poszukaj od gościa pr0, z tego co pamiętam dobre robił.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...