Skocz do zawartości

Marynia Cztery Siedem Cztery: Czas Banów


Johniss

Kto do odstrzału?  

68 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

 

Kupilem na allegro wentylator z aeg. Dzisiaj przyszedl. Temperatura przez ostatnich kilka dni i nocy - 30-35. Dzisiaj 24 i wieje...

Czyli wentylator działa.

 

Pieknie lezy w kartoniku ;) Ale zaraz go zmontuje, bo chce sprawdzic ile on w ogole wart.

Odnośnik do komentarza

FM chyba nie jest taki glupi jak myslalem. Prawie caly sezon gralem na stadionie Novary bo u mnie byl remont (powiekszyli mi kurnik z 5,5k na 8,1k :lol:). Szlo mi beznadziejnie. W marcu wrocilismy na swoj stadion i rezultaty od razu sie poprawily :-k 3 kolejki do konca i mam 11pkt przewagi nad strefa spadkowa.

Odnośnik do komentarza

 

Nie bój, ja właśnie spadłem Stalową Wolą z 1. ligi :)

Szkoda, że nie opisujesz kariery, klub miodny, dawaj czasem znać jak Ci idzie ;) Pozdrawiam

 

A no wyrzucili mnie ze Stali, bo nie mam dodatku niższych lig Polskich wgranego, poczekałem miesiąc i beniaminek 1. ligi - Unia Janikowo się zgłosiła, spróbuje to utrzymać :)

Odnośnik do komentarza

Ja kupowałem od kolesia z Bytomia, jeździł nią 3 lata, a wcześniej sam se sprowadził z Niemiec.

A tamten komis to taki wielki plac na przeciwko salonu Hyundai/Mitsubishi, możliwe, że trafiają tam auta oddawane w rozliczeniu, ale to zgaduję.

Z Bytomia? To na paliwo w obie strony wydales pewnie wiecej niz ta Alfa byla warta ;)

Odnośnik do komentarza

Hehehe, śmieszkuj sobie, będziesz sie chciał w sobotę przejechać, zobaczymy!!!

 

(o ile się nie zepsuje do tego czasu :-k)

 

Michu, zrozum, że jakbyś przyjechał znowu Audi od taty, to by mnie to auto kręciło. Jakbyś przyjechał R8, albo Lamborghini, ewentualnie starą 911, golfem GTI mk1, to bym Ci zazdrościł i chciał się przejechać. Prowadziłem parę razy Alfę na trasach i to auto jest dla mnie tak atakcyjne, jak Renault Clio rocznik 98. :P

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...