Skocz do zawartości

Marynia Cztery Siedem Cztery: Czas Banów


Johniss

Kto do odstrzału?  

68 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Pfff, w 2v2 na normalnym boisku to i z Jahem na pingu 1000 bym was niszczył.

XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD PITTO SŁYSZAŁEŚ TYPA HAHAHAHAHAHHAHAHAHAHHAAHHA

 

 

Na 3v3 mamy za mało ludzi na forum, będzie za mało drużyn.

Moja wstępna propozycja jest taka, że 2v2 na Classicu, do dwóch zwycięstw między drużynami, 5 minut czas gry, w razie remisów normalnie OT grane. W zależności od ilości drużyn można będzie pomyśleć albo nad dwiema grupami, albo nad formą pucharową. Terminy raczej luźne można skoro wszyscy sie na forumie jako tako internetowo znamy, wylosowane pary/terminarze będą musiały zagrać mecz w ciągu kilku dni od losowania (im szybciej tym lepiej, szybciej pójdzie do przodu całość). Jutro bym temat stosowny założył z kategorii 'szukam partnera/partnerki (nie no bądźmy poważni, partnera) jak tu mi się zgodzicie na mniej więcej takie zasady. Piszcie co myślicie.

Odnośnik do komentarza

 

Pfff, w 2v2 na normalnym boisku to i z Jahem na pingu 1000 bym was niszczył.

XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD PITTO SŁYSZAŁEŚ TYPA HAHAHAHAHAHHAHAHAHAHHAAHHA

 

 

Na 3v3 mamy za mało ludzi na forum, będzie za mało drużyn.

Moja wstępna propozycja jest taka, że 2v2 na Classicu, do dwóch zwycięstw między drużynami, 5 minut czas gry, w razie remisów normalnie OT grane. W zależności od ilości drużyn można będzie pomyśleć albo nad dwiema grupami, albo nad formą pucharową. Terminy raczej luźne można skoro wszyscy sie na forumie jako tako internetowo znamy, wylosowane pary/terminarze będą musiały zagrać mecz w ciągu kilku dni od losowania (im szybciej tym lepiej, szybciej pójdzie do przodu całość). Jutro bym temat stosowny założył z kategorii 'szukam partnera/partnerki (nie no bądźmy poważni, partnera) jak tu mi się zgodzicie na mniej więcej takie zasady. Piszcie co myślicie.

 

Może modtim zwycięzcom da Przyjaciela albo podpis na jakiś czas :> poniosłoby to poziom rozgrywek ;)

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...