Skocz do zawartości

Marynia przechodzi na dietę "473 kalorie"


FYM

  

54 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

schizzm, ja mam tak, że nie lubię zostawiać czegoś niedokończonego, ale raczej chodzi mi o główną fabułę i ewentualnie jakieś dodatkowe zadania, a nie takie pierdółki jak w GTA, gdzie trzeba przeskoczyć jakieś budynki, czy w asasynie pozbierać jakieś flagi ;)

Odnośnik do komentarza

FYM, dla Ciebie aplikacja, dla userów zwykły sklep z programem lojalnościowym ;) Serio, nie wolałbyś, żeby muve zleciło testowanie profesjonalistą i wypuściło w pełni sprawny serwis? Przecież to też praca (dodatkowa) dla Ciebie lub kumpli z branży, którą się Wam zabiera i po części środowisko informatyczne traci ;)

 

O muve to przy okazji napisałem, ale głównie mi chodzi o właśnie gry - zobacz jak producenci traktują klientów (graczy) wypuszczając early acces i jeszcze się tym szczycą, a tak naprawdę tną koszty i idą na łatwiznę.

Odnośnik do komentarza

O, według weszło! Pazdan jutro na testach medycznych w Legii. Lepszy do Arajuuriego (wiosną) nie był, ale solidne wzmocnienie trzeba przyznać.

 

Swoją drogą Piast przebił finansowo ofertę Wisły dla Mraza :kekeke:

 

To jednak nie znaczy zbyt wiele, jeśli nie zna się pełnej historii. Np. Wisła mogła uznać, że nie chce wydawać sumy X na takiego zawodnika jak Mraz, bo uważa że jak już mają płacić sumę X zawodnikowi, to ma być on lepszy od Mraza.

Odnośnik do komentarza

FYM, dla Ciebie aplikacja, dla userów zwykły sklep z programem lojalnościowym ;) Serio, nie wolałbyś, żeby muve zleciło testowanie profesjonalistą i wypuściło w pełni sprawny serwis? Przecież to też praca (dodatkowa) dla Ciebie lub kumpli z branży, którą się Wam zabiera i po części środowisko informatyczne traci ;)

 

O muve to przy okazji napisałem, ale głównie mi chodzi o właśnie gry - zobacz jak producenci traktują klientów (graczy) wypuszczając early acces i jeszcze się tym szczycą, a tak naprawdę tną koszty i idą na łatwiznę.

Takie testy trze a robić na osobach non it.

Ciekawe czy by zauważyli jakbym zaczął gmerać w bazie :keke:

 

 

O, według weszło! Pazdan jutro na testach medycznych w Legii.

Wygląda na to, że z Bundesligi ofert zabrakło skoro postanowił zostać w Ekstraklasie.

Albo jak Pawłowski, woli bezpieczny hajs i pewną grę w PL niż wojaże i wielką niewiadomą na Zachodzie.
Niech żyje atlans kłajpeda !
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...