Skocz do zawartości

Livescore letni


FYM

Rekomendowane odpowiedzi

 

Lech ma przekichaną grupę, nie wiem gdzie tu się dopatrywać optymizmu. :P

słabsza niż Manchester City, Juventus, Salzburg :)

 

Patrząc na obecnego Lecha, sory, ale nie wierze w powtórkę. :P Ze skutecznym napastnikiem jak Rudnevs/Lewandowski możnaby się pokusić, ale ta drużyna nie jest kompletna.

 

No i też trzeba przyznać, że ani dla Juve ani Man City to nie był najlepszy okres, mimo to nie umniejszam sukcesu tamtego Lecha, bo sam skakałem jak głupi. ;)

Odnośnik do komentarza

 

Lech ma przekichaną grupę, nie wiem gdzie tu się dopatrywać optymizmu. :P

słabsza niż Manchester City, Juventus, Salzburg :)

 

Basel poza zasiegiem? Maccabi Tel Aviv też?

 

 

Maccabi nie, ale Basel to niedawno pokazało, a nie grali najlepiej. Ich stać na lepszą grę...Lecha, hmm, w sumie gorzej nie będzie. Belenenses to równy rywal chyba :-k

Odnośnik do komentarza

 

 

Lech ma przekichaną grupę, nie wiem gdzie tu się dopatrywać optymizmu. :P

słabsza niż Manchester City, Juventus, Salzburg :)

 

Patrząc na obecnego Lecha, sory, ale nie wierze w powtórkę. :P Ze skutecznym napastnikiem jak Rudnevs/Lewandowski możnaby się pokusić, ale ta drużyna nie jest kompletna.

 

No i też trzeba przyznać, że ani dla Juve ani Man City to nie był najlepszy okres, mimo to nie umniejszam sukcesu tamtego Lecha, bo sam skakałem jak głupi. ;)

 

Lech wtedy grał podobny piach jak dziś. Nie liczę na wiele, ale poza zasiegiem to nie jest nikt w LE. Oczywiście aktualnie dla Lecha groźna jest i Termalica.

 

Oby został Linetty - powinien się sprwdzić czy jest juz gotowy na transfer nawet do mocno przeciętnego FC Brugge, gdzie nie dala rada nowa gwiazda Legii.

Odnośnik do komentarza

Nie no, widzę jest WIARA (w) LECHA na forumku :D To piłka nożna, sport, różne rzeczy się dzieją a Polskie ekipy mają często jakieś dziwne farty, a to wygrają 1:0 po jakimś golu z dupy a to inne wypadki. Legia też nie była najlepsza w swojej grupie w ostatniej edycji LE a wyszła z pierwszego miejsca, także spokojnie, nie wysyłajmy od razu Lecha czy Legii do domu ;)

Odnośnik do komentarza

Nie no, widzę jest WIARA (w) LECHA na forumku :D To piłka nożna, sport, różne rzeczy się dzieją a Polskie ekipy mają często jakieś dziwne farty, a to wygrają 1:0 po jakimś golu z dupy a to inne wypadki. Legia też nie była najlepsza w swojej grupie w ostatniej edycji LE a wyszła z pierwszego miejsca, także spokojnie, nie wysyłajmy od razu Lecha czy Legii do domu ;)

Dokładnie - nikt tu hurraoptymizmu nie głosi, ale klękac też nie ma przed kim. Niestety obecna forma naszych eksportowych druzyn jest mocno plażowa...

Odnośnik do komentarza

Fakt faktem jest, że mimo dobrej postawy w LE to z pracą pożegnał się Jacek Zieliński, a trenerem został Bakero, który w debiucie puknął 3-1 ManCity.

Ale bardziej chodzi o to, że w Lechu się pochopnie trenerów nie zwalnia, więc Lech musiał grac naprawdę źle, a i tak dał radę wyjść z grupy ;)

Odnośnik do komentarza

Jest różnica. Lepiej zająć trzecie miejsce ogrywając Belenenses (nie mówię że to jakieś ogórki, ale z nimi IMO powinniśmy wymagać zwycięstw) niż skończyć na czwartym miejscu z brakiem punktów. Bazylea w kwalach do LM pokazała, że jest zespołem lepszym, Fiorentina to już w ogóle (przy poważny podejściu, a tak raczej we Florencji potraktują LE) przepaść w porównaniu z Lechem. Powalczyć można, ba nawet trzeba i w sam awans wierzę, ale tak patrząc obiektywnie to jest dwóch dość wyraźnych faworytów, coś ponad trzecie miejsce będzie "czymś ekstra" i miłym zaskoczeniem.

Odnośnik do komentarza

Niech przemówią liczby

 

Fiorentina: 122.5 mln euro (transfermarkt)

Basel: 52,85

Lech: 19,05

Belenenses: 23,75

 

Współczynniki:

 

Fiorentina: 47.121

Basel: 74.955

Lech: 7.150

Belenenses: 8.916

 

(to ranking najbardziej aktualny z uwzględnieniem tego sezonu, więc Lech stracił współczynnik za Juve czy City)

 

e: Michu też ma rację, możliwość gry w LM przez LE to też spora motywacja. Tacy Spursi choćby do TOP4 wbić nie mogą to może na LE się zepną ;). Pieniądze czy współczynniki nie grają, ale tak obiektywnie to Lecha można porównywać z Portugalczykami, a nie Szwajcarami i Włochami, a Ty wyskakujesz z celem minimum awans. Byłoby fajnie, lecz faworytami na pewno nie jesteśmy. To raczej cel minium dla Fiorentiny i Basel, dla nas coś o co warto/można/trzeba powalczyć, lecz będzie cholernie ciężko.

Odnośnik do komentarza

Możesz być 3 z 3 punktami, albo 4 z 9 przy dużym pechu. Dla mnie miejsce 3 czy 4 nie ma roznicy. Albo top 2, albo chociaz koeficjenty.

Kibica zapatrzonego tylko we własną drużynę to nie obchodzi, ale człowieka który kibicuje wszystkim Polskim drużynom w Europie już tak - każdy punkt zdobyty liczy się chyba do rankingu UEFA, jeden w tą czy w tamtą ale fakt faktem, że kiedyś tego jednego punkciku może zabraknąć do lepszego rozstawienia w koszyku

Odnośnik do komentarza

 

Możesz być 3 z 3 punktami, albo 4 z 9 przy dużym pechu. Dla mnie miejsce 3 czy 4 nie ma roznicy. Albo top 2, albo chociaz koeficjenty.

Kibica zapatrzonego tylko we własną drużynę to nie obchodzi, ale człowieka który kibicuje wszystkim Polskim drużynom już tak - każdy punkt zdobyty liczy się chyba do rankingu UEFA, jeden w tą czy w tamtą ale fakt faktem, że kiedyś tego jednego punkciku może zabraknąć do lepszego rozstawienia w koszyku

 

Mnie tam obchodzi. Niech po prostu nie dadzą dupy i powalczą grając niezły futbol. No i niech ceny biletów będą rozsądne, ale jak dobrze pamiętam to najtańsze były po 65 na Węgrów (frekwencja pokazała sensowność tych cen) to na fazę grupową dojebią ze stówę do Kotła pewnie...

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...