Skocz do zawartości

Livescore letni


FYM

Rekomendowane odpowiedzi

Nie no, panowie. Nie oceniajmy Skibniewskiego po kilku minutach, gdy mecz był już rozstrzygnięty, z Koszarkiem, który musiał sobie radzić z ciągłym naciskiem Hiszpanów, a pod koszem czyhającymi Gasolem i Miroticiem, przy wyniku w okolicach remisu.

 

Brakowało gry podkoszowych, zarówno w obronie (Gortat, Kulig, Karnowski), jak i w ataku (Gortat, Cel). Mirotić i Gasol zrobili jesień i tyle.

 

Co nie? Naprawdę uważasz, że nie można było dać Skibniewskiemu zagrać wcześniej? Co takiego pozytywnego Koszarek wniósł w tym meczu. Aż strach się było patrzeć co spierdoli, jak tylko miał piłkę w ręku. Nie twierdzę, że Skiba by się zachował lepiej, ale z drugiej strony nie wiem czy można było się zachować gorzej. Koszarek pod formą, Gortat też. Jak się Gasol jorgną, że Marcin jest na wakacjach, to robił co chciał.

Odnośnik do komentarza

Zapowiada się zajebisty mecz w czwartek. Belenenses w tym sezonie dwa mecze wygrało, oba w LE. Ostatnio dostali w lidze 0:6, no ale oni to chociaż z Benfiką przegrali, a nie Podbeskidziem czy Niecieczą.


Btw przed golem poszło coś takiego: "Islamista brudna kurwa nam Polakom nie dorówna, cały stadion śpiewa z nami, wypierdalać z uchodźcami"


https://twitter.com/mwantola/status/642782283200659456i coś takiego wywieszone

 

Ja też tych ciapatych nie chcę, ale oby na LE sobie darowali, bo kolejne kary będą, zresztą i tak możliwe, że na Fiorentinę oraz Basel będzie zawieszony stadion.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...