Skocz do zawartości

Livescore letni


FYM

Rekomendowane odpowiedzi

Strejlau to chyba najlepszy człowiek do współkomentowania meczów. Bardzo dobrze się go słucha (mimo, że ma ten dziadowy głos), zarzuci jakąś ciekawostką, potrafi czytać grę i zwrócić uwagę na coś istotnego.

 

A Pogoń przegrywa u siebie z Wisłą po bramce z karnego.

Odnośnik do komentarza

W Pogoni przede wszystkim szwankuje rozegranie. Jest olbrzymia dziura w środku pola. Zwolińskiego i skrzydłowych dzieli od zawodników z tyłu jakieś 40 metrów co akcję, Murawski i Aka na początku biegają sobie w jednej linii z obrońcami, a rzucanie długich piłek, kiedy czai się Głowacki to raczej średni pomysł.

 

Jak już Michniewicz siedzi na tych trybunach to może niech się uda do jakiegoś sklepu, aby kupić z kilogram umiejętności wykańczania akcji. Co oni marnujo to ja nawet nie..

Odnośnik do komentarza

W Pekinie ruszyły lekkoatletyczne MŚ. Jeśli chodzi o naszych reprezentantów to w porannej sesji:

- do półfinałów na 800m awansowali Marcin Lewandowski i Adam Kszczot. Odpadł Artur Kuciapski.

- do finału rzutu młotem awansowali Paweł Fajdek (z najlepszym rezultatem) i Wojciech Nowicki.

- do finału pchnięcia kulą awansowała Paulina Guba.

- do finału 3000m z przeszkodami awansował Krystian Zalewski.

- do półfinałów na 1500m awansowały Angelika Cichocka, Sofia Ennaoui i Renata Pliś.

 

Początek udany.

Odnośnik do komentarza

No i maraton wygrał jakiś nastolatek z Erytrei, który w oficjalnych zawodach na takim dystansie biegł po raz trzeci. Przy okazji zdobył pierwsze złoto dla Erytrei ever.

A mogło być jeszcze śmieszkowiej, bo przed zejściem z anteny maratonu na eliminacje młota mężczyzn prowadził jakiś kolo z Lesotho :)

Odnośnik do komentarza

No może źle się wyraziłem - sędzia spokojnie się z tego obroni. I powtarzam, gdyby bronił naturalny lewy obrońca, to nie byłoby tematu.

To, że pan Sławek go wybroni jest jasne. :) Decyzja ze słynnej szarej strefy, ale bliżej "nic nie było" niż karnego. Ja też przesadziłem z emocjami, w końcu to nie Lech został skręcony. ;)

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...