Skocz do zawartości

472 niedouczonych terapeutów gawędzi z Marynią o neoszopenhaueryzmie


Kuchar

W zgodzie z jakim etosem żyjesz?  

52 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Może i tak, nie będę się upierał, przeczytałem pierwszą lepszą reckę w necie i jakoś skojarzyło mnie się :P

 

Ten serial jest nie do zrecenzowania. Jego trzeba po prostu obejrzeć :P Raptem 96 odcinków.

 

Entourage jest po prostu zajebiste. Na youtube najczęściej wracam do pojedynczych scen z Entourage i The Wire ;).

 

Ja cały czas trzymam na dysku wszystkie sezony "Entourage". Tak samo jak "Boston Legal".

Odnośnik do komentarza

Smetek, no wczorajszy mecz O DZIWO niezły, choć wynik nie wskazuje. poraża mnie, jaką technikę mają ziomki co grają na turnieju, i to bez różnicy, czy to Argentyna czy Wenezuela

takie dno ? jeszcze może powiesz, że aż tak źle, że kogoś bym objechał ?

 

Dobra, wszystko na dziś zrobione. Można się pobawić w Marsylii :ninja:

jak tam handel kwitnie ?
Odnośnik do komentarza

Ktoś kiedyś kupował Łukasza Romero z Velez? Idealny CMd do mojej Marsylii i jestem ciekawy za ile można go wyjąć.


Payet w pierwszym sparingu 6 kluczowych podań w ciągu 45 minut (z amatorami), ale średnio mi się podobała ta jego gra. Nie cofał się tak głęboko jak tego oczekuję.

Odnośnik do komentarza

Film Entourage 6/10. Polecam obejrzeć tym, którzy oglądali serial, inni nie będą jakoś się świetnie bawić. Klimat serialu po części zachowany. Ktoś kto odpowiadał za pracę kamery, ujęcia etc. powinien się zabić, najgorszy element filmu.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...