Skocz do zawartości

Marynia 469 raz odrzuca żydowskie roszczenia


FYM

Rekomendowane odpowiedzi

 

Ja pierdole. Po updacie Latarnika Wyborczego wyszedł mi na pierwszym miejscu Palikot.

Tanajno - Wilk - Kukiz. Co za grupa :lol: Komorowski przedostatni, wyprzedza jedynie Brauna :)

 

u mnei mała różnica, wcześneij był Tanajno, teraz jest razem z Kukizem.

 

Komorowski wcześniej był na szarym końcu z 30% zgodności, teraz jest w polowie stawki z 67% na końcu szeregowy Kowalski :D

 

dzień dobry

Odnośnik do komentarza

 

 

Szalom!

masz pejsy cwaniaczku, że używasz tego łodzkiego powiedzonka ?

 

A to w Lublynie Żydów nie było, e?

 

nigdy nie słyszałem przyśpiewki

 

Jude Jude Jude, cały Lublęęę

 

to więc masz te pejsy :) ? czy byli to może, pytanie czy są nadal :))))

 

 

 

 

ciekawe czy komp wydoli FM'a i Cities Skylines jednocześnie :-k

co ty masz za monstrum. Moj ma problemy z FM+excel jednocześnie.

 

ot zwykłe 4 rdzenie, wydaje mi się, ze FM i tak wszystkich jednocześnie nie potrafi wykorzystać.

Jak masz coś nowszego niż 3 letnia maszyna za 1500zł to nie ma problemu z np. world of tanks i efemem jednocześnie :P.

no przy grze online w FM, koleszka narzekał że mu bardzo muliła sesja jak ja hostowałem i grałem w tanki jednocześnie :)

całkiem spoko działają równolegle, zastanawiam się czy nie zacząć od początku miasta budować, bo chyba przeokrutnie zjebałem infrastrukturę drogową...

Odnośnik do komentarza

populacja miasta waha mi się od 38 do 45 tyś. kolejny kamień milowy to 48k i odblokowanie elektrowni atomowej. gram pierwszy raz wiec nie paczałem na to w kolejnych grach, po Twoich słowach chyba się przemęcze :) na coś trzeba wydać 4 miliony zielonych

 

jakie największe miasto udało Ci się spłodzić ?

Odnośnik do komentarza

 

Jak masz coś nowszego niż 3 letnia maszyna za 1500zł to nie ma problemu z np. world of tanks i efemem jednocześnie :P.

no przy grze online w FM, koleszka narzekał że mu bardzo muliła sesja jak ja hostowałem i grałem w tanki jednocześnie :)

 

 

Ja robię tak, że na czołgi przydzielam jeden rdzeń a na fma 3, koleszka, z którym grałem nie narzekał.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...