Skocz do zawartości

Marynia 469 raz odrzuca żydowskie roszczenia


FYM

Rekomendowane odpowiedzi

 

http://i.imgur.com/ZClSbLd.jpgja pierdole, znowu to zrobiłaś jebana gro

Jestem ciekaw czy jakiś fmowy ekspert podjął próbę odwzorowania taktyki komputera w tej grze. W sensie wjebać gola,przyjąć 20 strzałów na budę ew. jeden wpuścić,a potem wjebać w końcówce z jakiegoś wolnego czy rożnego drugiego gola. Tym samym skończyć mecz z 3 strzałami na bramkę i 2 golami. To jest taktyczny majstersztyk.

 

Ja nie ekspert, ale miałem taką taksę w Charkowie, grałem defensywny piach (miałem b.mocną defensywę, jak na realia ligi) i wygrywałem 1-0, 2-0 po 5 strzałach w meczu.

Odnośnik do komentarza

Uber cwel. Jeden z najbardziej znienawidzonych przeze mnie piłkarzy. Pierdolony mały skurwiel z ryjem potwora z bagien.

 

Evertonowi oczywiście strzelał rok w rok.

 

http://i.imgur.com/ZClSbLd.jpgja pierdole, znowu to zrobiłaś jebana gro

Jestem ciekaw czy jakiś fmowy ekspert podjął próbę odwzorowania taktyki komputera w tej grze. W sensie wjebać gola,przyjąć 20 strzałów na budę ew. jeden wpuścić,a potem wjebać w końcówce z jakiegoś wolnego czy rożnego drugiego gola. Tym samym skończyć mecz z 3 strzałami na bramkę i 2 golami. To jest taktyczny majstersztyk.

Najpierw trzeba byłoby namówić kompa do jakichś huraganowych ataków, a to dzieje się przeważnie dopiero w końcówkach. Jak komp "włącza" swoje ofensywne 424 to prawie zawsze strzelam gola. Po jednej - dwóch akcjach. No i np. Celtic zawsze mnie bombardował potwornie, a kilka razy udało się z nimi wygrać mimo że w strzałach było jakieś 22-8 np.

 

Poza tym 100% sytuacje są chujowo odwzorowane i trochę chujowo się nimi sugerować. Często FM jest interpretuje po swojemu i nie zawsze są to jakieś bardzo dobre okazje do strzelenia bramki. A bardzo dobrych czasem nie "zapisuje".

Ostatni mecz kurwa z Realem, i takim oto sposobem znowu zostanę poza europejskimi pucharami (jeszcze mogę kurwa skończyć 10 zamiast 5 XD) bo mogę sobie rozpierdalać każdego, ale cordobe i real betis podkreślam betis kurwa nie, bo nagle lewe buty na prawych nogach, lasery po oczach i chuje w dupach do kurwy nędzy, po chuj mi kurwa tworzy to gówno iluzje, że tworze okazje, niech mi po prostu wyjebie komunikat "SORY TOMKU, CHCESZ URLOP DO KOŃCA SEZONU CZY CHCESZ POPATRZEĆ JAK DOSTAJESZ W PIZDE OD JANUSZY Z OKRĘGÓWKI HAHAHAHA?CHUJU??? TAK NIE NIE WIEM"

Sto kurwa razy pisałem tu, że z tymi najsłabszymi w FM gra się najtrudniej bo zostawiają bardzo mało wolnego miejsca na boisku (w sumie nie tylko w FM. Średniaki bardzo często gubią punkty z dołami tabeli - np. Everton przez całe życie). A jak nie masz miejsca to kurwa nie wygrasz meczu, o ile rywal się gdzieś nie zajebie, albo nie masz najlepszych zawodników na świecie którzy zrobią coś nieszablonowego. POwinieneś to wiedzieć skoro czytałeś te wszystkie poradniki na forum SI.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...