Skocz do zawartości

Marynia 469 raz odrzuca żydowskie roszczenia


FYM

Rekomendowane odpowiedzi

 

so sie stao

namawiałeś mnie chuju na Xperie tipo, nawet rok jej nie mam i się pierdoli już. co ty na to?

 

sory e-kolego ja już się tego gówna dawno pozbyłem, przesiadka na Samsunga Galaxy Ace 3 albo 4, nie wiem, Jahu by wiedział jako szpec od technologii ;)

Odnośnik do komentarza

 

so sie stao

namawiałeś mnie chuju na Xperie tipo, nawet rok jej nie mam i się pierdoli już. co ty na to?

 

Ale poradził... :picard: Mam do tej pory, nie da się korzystać z niej, dotyk to jest gorszy niż w chińskiej podróbce.

Odnośnik do komentarza

Dla mnie telefon jest de facto przenosnym komputerem. Siedze non stop w necie w autobusie, na przystanku, itd. - wiec potrzebuje duzego ekranu i duzej klawiatury dotykowej, a do tego solidnej mocy obliczeniowej i pojemnosci, by pomiescic wszystkie uzywane przeze mnie aplikacje i uruchomienie ich na raz bez lagow. Wszystko to spelnia moj Chinczyk, poza tym ze ma chujowy GPS, zle odczytuje stan baterii i miejsca na dysku i gubi zasieg. W lipcu bede mogl wziac tel od operatora, wiec wezme cos, sprzedam i kupie jakies monstrum.

Odnośnik do komentarza

 

Oblukaj Lumie. Moim zdaniem najlepsze telefony jeśli nie celujesz w liczbę aplikacji. Tate ma iPhone'a ja mam Lumię 625 i tate zazdraszcza.

Tatę chyba na głowę ostatnio upadł, co?

 

Chyba ty. Tate zazdraszcza dowoloności ściągania aplikacji.

I proszę o zbastowanie opisu rekreacji moich rodzicieli bo w ryj dać mogę dać :)

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...