Skocz do zawartości

Marynia 469 raz odrzuca żydowskie roszczenia


FYM

Rekomendowane odpowiedzi

 

No ale jakby wcześniej uchwalono prawo takie jak chce Korwin, że pedofilia jest spoko. Dalej jest pedofilem, tylko nie można go wsadzić do więzienia. Dodam, że jest więcej niż kompetentny. Jest bardzo kompetentny.

 

A to tak, o ile panienki które robia to z pedofilem robią to dobrowolnie, a nie pod przymusem.

Zresztą lekka pedofilia nie jest zła :keke: Ostatnio dostałem oczopląsu na praktykach w gimbazie, niektóre panny w wieku 15 lat są jak najbardziej do rżnięcia.

 

 

- Kaśka, spójrz na oczy tego typa, co z nim?

- Pewnie mu się srać chce albo co.

Odnośnik do komentarza
Zresztą lekka pedofilia nie jest zła :keke: Ostatnio dostałem oczopląsu na praktykach w gimbazie, niektóre panny w wieku 15 lat są jak najbardziej do rżnięcia.

 

Już wiemy kto nigdy nie pojedzie na wycieczkę szkolną ;)

Braves - Cubs 1-7

Seria 3-4

 

Awans do World Series, drugi sezon z rzędu. Genialny występ Hisashi Iwakumy <3

Odnośnik do komentarza

https://www.youtube.com/watch?v=MjascMX4ge8&hd=1

 

Chcę rozwiać wszelkie wątpliwości. Nie chcę obrażać JE Janusza Korwina Mikke ale muszę! Otóż mam rodzinę, a rodzina musi z czegoś żyć. Zostałem zmuszony stworzyć ten film OCZYWIŚCIE ZA PIENIĄDZE. Nie powiem która partia mi to zleciła bo stracę pracę i polecimy na bruk.
XD
Odnośnik do komentarza

 

 

nei rozumje tego fma :(

 

spoko, zrobisz ze mnie koksa, zrobie z Ciebie nakurwiacza w menedżerka, deal ?

oki dil :D
Allah damm it, spoko Fm15 jest prosty jak barszcz. Będzie trzeba sie podzielić taktyka do realu

 

Meler, Scorpio, Kowalinho jak tam Cities Skylines ?

ja sie nie znam na projektowaniu za bardzo :keke: i te budynki o jedno zero za drogie ;)

Będzie dobrze ziom. Walcz

Odnośnik do komentarza

Ja nabędę uprawnienia do zawodu nauczyciela (zresztą połowiczne już mam tzn. podstawówka i gimbaza) i raczej nie będę realizował się w tym temacie. Dopóki mogę chodzić to moja robota jest wystarczająca.

 

co to znaczy połowiczne?

Odnośnik do komentarza

Uwielbiam That 70's Show

 

Kelso:

"Moja córka jest jak tatuś - ładniejsza od wszystkich i zjada robaki" :D


 

Ja nabędę uprawnienia do zawodu nauczyciela (zresztą połowiczne już mam tzn. podstawówka i gimbaza) i raczej nie będę realizował się w tym temacie. Dopóki mogę chodzić to moja robota jest wystarczająca.

 

co to znaczy połowiczne?

 

Będzie ruchał, ale nie będzie się spuszczał.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...