Skocz do zawartości

Marynia odrzuca 468 ofertę kontraktu


FYM

  

52 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Ej Maryniowe Misie, myślicie, że bardzo szkodliwe byłoby delikatne ograniczenie dopływu krwi na noc do tego jebanego przytrzaśniętego drzwiami palca? Bo skurwysyn non stop od 48h mi pulsuje bólem, w dzień to tam chuj, ale w nocy nie da się przez to spać, w ostatnie 2 dni to może łącznie z 6h spałem, naście razy się budzę w nocy, żeby ponownie ułożyć rękę pionowo o coś opartą, bo jak jest wyżej dopływa nieco mniej krwi i mniej pulsuje. Nie chcę go jakoś ściskać wchuj mocno, tylko obwiązać lekko bandażem elastycznym czy coś.

Powiesz co było przyczyna? Ucisk raczej nie pomoże a wrecz odwrotnie.

Odnośnik do komentarza

Drzwi od auta się zaczęły domykać, a ja tego nie zauważyłem xD. Jakoś wchuj mocno nie zajebalo, ale wystarczająco by rozjebac torebkę stawowa. Palca wydaje mi sie, ze nie złamałem, mogłem nim bezpośrednio po zmiazdzeniu normalnie ruszać we wszystkie strony, i w porównaniu do drugiego kciuka wyglądał identycznie. No poza tym, że bardzo szybko grubiał :D.

Odnośnik do komentarza

jakie chujki z morele - napisalem do nich z pytaniem czy jest szansa i ewentualnie kiedy beda dostepne glosniki, ktore chcialem kupic. Gosc odpisal ze w tej chwili nie wie, ale zebym sprawdzal co jakis czas na stronie. Minely 3 dni i sa - 80zl drozsze niz poprzednio :roll:

Odnośnik do komentarza

jakie chujki z morele - napisalem do nich z pytaniem czy jest szansa i ewentualnie kiedy beda dostepne glosniki, ktore chcialem kupic. Gosc odpisal ze w tej chwili nie wie, ale zebym sprawdzal co jakis czas na stronie. Minely 3 dni i sa - 80zl drozsze niz poprzednio :roll:

Dolar wysoko stoi. Sporo artykułów jest od tego zależne. Jeśli towar był niedostępny to cena nie jest zaktualizowana. Złapałem sie na to kilka razy. Raz była niższa po 20% :)

 

Drzwi od auta się zaczęły domykać, a ja tego nie zauważyłem xD. Jakoś wchuj mocno nie zajebalo, ale wystarczająco by rozjebac torebkę stawowa. Palca wydaje mi sie, ze nie złamałem, mogłem nim bezpośrednio po zmiazdzeniu normalnie ruszać we wszystkie strony, i w porównaniu do drugiego kciuka wyglądał identycznie. No poza tym, że bardzo szybko grubiał :D.

Byłeś u chirurga na pogotowiu ?
Odnośnik do komentarza

 

jak czytam wypowiedzi Szu, to az widze jak mu zylka peka przy pisaniu postow w polityce wewnetrznej. chlop chyba malo rucha :-k

 

Ten kraj jest w RUINIE i zmierza do ZAGŁADY, a Ty tu sobie śmieszki urządzasz :///

 

masz racje - chcialem kupic BMW 5 ale stac mnie tylko na Audi A6 :/// WYJEZDZAM!!!!!!!2

Odnośnik do komentarza

 

 

Zapytany przez prowadzącego czy chce to robić z Korwinem i jego ludźmi, odpowiedział- nie, zrobię to z OPZZ'etem i NSZ Solidarność oraz innymi lewicowymi ugrupowaniami

 

Jakby ktoś chciał na Kukiza głosować :D

no właśnie zauważyłem, że Kukiz jest mocno lewacki, a myślałem, że to prawak. tylko co mu odjebało co z tymi JOWami?

 

Kukiz z jednej strony mówi o układzie z Magdalenki, o mafii rządzącej Polską.

 

No jak? A ŻYDÓW TAM NIE BYŁO?

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...