Skocz do zawartości

Marynia odrzuca 468 ofertę kontraktu


FYM

  

52 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

No siedzę teraz w domu, znajomi ze studiów nie wrócili, znajomi z licbazy mają maturę, więc tak na dłużej to tylko w sobotę wyszedłem, więc siedzę, oglądam jakieś pierdoły na youtube i gram w FM :kekeke:.

 

Jutro do Posen :-k. Chociaż w sumie tylko środa, czwartek tam będę :-k. Gorzej że bilety na PP się skończyły :roll:.

Odnośnik do komentarza

Ja gram na rozszerzonych, dość wolno i staram się w każdym meczu oglądać jak najwięcej, youtube i net to tło zwykle. No i u mnie FM to od humor zależy, potrafię zagrać sezon w jeden dzień albo go przez dwa miesiące nie ruszyć ;). Ostatnio czuję jednak eFeMowe flow.

Odnośnik do komentarza

No siedzę teraz w domu, znajomi ze studiów nie wrócili, znajomi z licbazy mają maturę, więc tak na dłużej to tylko w sobotę wyszedłem, więc siedzę, oglądam jakieś pierdoły na youtube i gram w FM :kekeke:.

 

Jutro do Posen :-k. Chociaż w sumie tylko środa, czwartek tam będę :-k. Gorzej że bilety na PP się skończyły :roll:.

 

Nie jedź na ten mecz ;)

LE już będzie. Wymiatamy w tym sezonie:

 

http://i.imgur.com/tUkCC4r.jpg

 

1:4 FT

Odnośnik do komentarza

 

No siedzę teraz w domu, znajomi ze studiów nie wrócili, znajomi z licbazy mają maturę, więc tak na dłużej to tylko w sobotę wyszedłem, więc siedzę, oglądam jakieś pierdoły na youtube i gram w FM :kekeke:.

 

Jutro do Posen :-k. Chociaż w sumie tylko środa, czwartek tam będę :-k. Gorzej że bilety na PP się skończyły :roll:.

 

Nie jedź na ten mecz ;)

LE już będzie. Wymiatamy w tym sezonie:

 

http://i.imgur.com/tUkCC4r.jpg

 

Czemu? Myślałem że spokojnie w czwartek kupię, bo dopiero wtedy mogę iść do Tifo, a tu lipa. Niby jest jakaś pula klubowa, ale wtedy dojazd we własnym zakresie, a to już strach lekko :keke:.

Odnośnik do komentarza

Myślę że sam mecz będzie bezpieczny, 10k buforu. Nie wiem jak z podróżą, na własną rękę na pewno nie jadę. Jakby się pojawiła jakaś pula i będę wtedy w Poznaniu to spróbuję kupić, bo cena spoko. Gorzej że na weekend wyjeżdżam, jak wtedy pójdą jakieś bilety to się wkurwie.

Odnośnik do komentarza

Nie wiem Lucas w jakim ty tempie grasz w tego FMa. W ogóle, to wy wszyscy jakoś zapierdalacie. Otworzyłem twoją karierę wczoraj, otworzyłem dzisiaj i ty zdążyłeś zagrać cały sezon, kiedy ja nie dokończyłem Pucharu Konfederacji. (5 meczów) :)

no ja potrafiłem zapierdolić 2 pełne sezony przez 2/3 dnia

 

 

 

ANALizaotr, stanowisko w pracy ? ANALityk... przypadek ? ekhm ...

U mnie też dział analiz ;)

 

pjonteczka ziomeczku
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...