Skocz do zawartości

Marynia odrzuca 468 ofertę kontraktu


FYM

  

52 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

A ja właśnie 10. raz z rzędu zdobyłem mistrza Polski ;) Lucas, który sezon Ty już grasz?

 

A teraz plan - prysznic, do sklepu po składniki na spaghetti bolognese, szama i dokończenie sezonu w FM-ie (5 kolejek) z South Parkiem na TV, a później komp na biurko i trzeba porobić stronki, bo projekty leżą :/


oo, to Lucas w finale LM w 7. sezonie? :o No to propsy, mogę Cię co najwyżej przez szybkę oglądać, o zbliżaniu się nie ma mowy ;)

Odnośnik do komentarza

No wcześniej 1/8 to był maks co mogłem osiągnąć :D. Ogranie Romy i Napoli rozumiem, ale to jak rozjebaliśmy Bayern to dalej szok :D.


Ja sądze, że to pojebane wygrywać LM Lechem :P

W FM10/11 jeśli dobrze kojarzę grałem w finale LM Olimpią Zambrów, chociaż wtedy wiadomix sami regeni już :D.

Odnośnik do komentarza

Też sporo zależy od losowania, ja do półfinału LE dochodziłem dwa razy, bo po drodze miałem jakieś Bazylee, czy Seville, ale jak w LM trafiam w 1/8 na Chelsea czy Liverpool, to nawet nie wiem z jakim nastawieniem wychodzić ;) Ostatnio z Liverpoolem próbowałem, gry z kontry u siebie, przegrałem 1-2, więc u siebie wyszedłem w nastawieniu ofensywnym i w dupę 3-1 ;)


Ja w swoim życiu polskim klubem nigdy nie awansowałem do ćwierćfinału LM (zawsze w 1/8 trafiałem na kogoś z Anglii lub Hiszpanii), a co dopiero finału. Nie wiem, może w tym nowszych FM-ach jest łatwiej.

Albo inni grają lepiej od Ciebie, wziąłeś to pod uwagę? :P

Odnośnik do komentarza

 

Ja w swoim życiu polskim klubem nigdy nie awansowałem do ćwierćfinału LM (zawsze w 1/8 trafiałem na kogoś z Anglii lub Hiszpanii), a co dopiero finału. Nie wiem, może w tym nowszych FM-ach jest łatwiej.

Albo inni grają lepiej od Ciebie, wziąłeś to pod uwagę? :P

 

 

Dla mnie najtrudniejszy FM to FM08. Nic tam wygrać nie mogłem.

 

Reaper, widać niekoniecznie lepiej :P

Odnośnik do komentarza

FM 08 był zajebisty, jaką ja tam karierę miałem w PSG (jeszcze długo przed szejkami) to chyba najcieplej wspominam ever. Uwielbiałem Bianchiego i Sóbisa, a i pamiętam jaki złoty interes zrobiłem kupując lewego obrońcę Guilherme za grosze, a dwa lata później Real go kupił za bodaj 20mln funtów.

Odnośnik do komentarza

Ale od FM 2008 wyszło już 7 wersji, czy to są te "nowsze"? :P

 

A jak był FM 2008 to Lucas miał chyba 13 lat, więc wiesz :D

 

Tak, to są te nowsze :P I co z tego, że miał 13? Od kiedy wiek ma znaczenie? Uważasz, że lepiej Ci idzie niż 3 lata temu, bo jesteś starszy? ;)

Odnośnik do komentarza

 

Ale od FM 2008 wyszło już 7 wersji, czy to są te "nowsze"? :P

 

A jak był FM 2008 to Lucas miał chyba 13 lat, więc wiesz :D

 

Tak, to są te nowsze :P I co z tego, że miał 13? Od kiedy wiek ma znaczenie? Uważasz, że lepiej Ci idzie niż 3 lata temu, bo jesteś starszy? ;)

 

 

Oczywiście, że tak ;) To nie jest gra zręcznościowa, tylko strategiczna, więc wiek i doświadczenie ma znaczenie ;)

jmk, sprawdź priv na FB.

 

Mistrz :Dhttp://fangol.pl/view/95344/grzegorz-piechna-wraca-do-gry?scor

Odnośnik do komentarza

 

I jeszcze apropos Hawkeye'a i jego beki z korwinistów - no pewnie, że jest to w chuj śmieszna zgraja i ich twórczość internetowa jest momentami przezabawna, ale jednak mimo to fajnie, że są ludzie, którzy kontestują obecną rzeczywistość i w jakiś tam sposób starają się ją zmienić. I poprawcie mnie jeśli się mylę, ale mam wrażenie że Korwin jest jedynym (albo jednym z bardzo niewielu) politykiem, którego drobiazgowo rozlicza się z jego własnych słów. Rządzący mogą pierdolić farmazony w nieskończoność, a i tak nie zostaną tego w żaden sposób rozliczeni, natomiast praktycznie każda wypowiedź Korwina jest wręcz rozkładana na czynniki pierwsze i analizowana przez kilka stacji telewizyjnych (najczęściej zresztą są to słowa wyrwane z kontekstu). I wiem, że pachnie to teorią spiskową, a z tych najłatwiej się śmiać, no ale serio - czy Waszym zdaniem tak nie jest?

 

Ale beka z korwinistów, nie bierzę sie z samych poglądów Januszaja (abstrahując od ich słuszności), tylko z tego, że b.czeto sami nie wiedzą na co głosuję. Ostatnio gadałem właśnie z takim młodym kucykiem (16 lat) i twierdził że chętnie by zagłosował na Korwina, po to aby ubogim żyło się lepiej (co trąci socjalem na kilometr). A tak niestety nie będzie, rządy liberalne zawsze prowadzą do polaryzacji klasowej społeczeństwa.

 

@ SZU - świat zachodni nie umiera, tylko się zmienia. Mnie też wkurwia wiele aspektów, zwłaszcza w sferze moralno-duchowej, ale co ja na to poradzę. Mam wyjśc na ulicę, głosić "dobrą nowinę". Ludzie uznali by mnie za wariata i od razu by mnie wzięli do Tworek

 

2415_f47a.jpeg

Prawda jest taka, że większość ludzi na świecie ma mentalność niewolnika i chce być ruchana w dupę. Spoko. Mają prawo. Byleby pozwolili nam spokojnie tworzyć enklawy/eksklawy, w których nie będą obowiązywały ich socjaluchowe antyprawa.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...