Skocz do zawartości

Marynia 467 raz dostaje awizo zamiast przesyłki


FYM

  

53 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

me_who - Muirheada w zeszłym sezonie obwołano najgorszym transferem sezonu i zaczął nakurwiać w Dundee. W 15 meczach ma 10 goli i rośnie na jedną z najważniejszych postaci Arabów.

 

U mnie w sejwie się zwija ztcp. Po transferze do Evertonu momentalnie go powołano do kadry Szkocji, a potem (po roku w Kilmarnock) go wypożyczali do różnych angielskich klubów, gdzie nie rozwijał się jak w good ol' Killie. Teraz sobie kopie w Evertonie, ale kadry nie ogląda.

Odnośnik do komentarza

Ten moment, kiedy szykujesz się na zajęcia od 14, ale okazuje się, że tych zajęć... nie ma i musisz jechać tylko na dwie godziny od 17.

pytanie, ile będzie dojazd trwał ;)

 

Ja się przymierzam do podjechania w okolice Narutowicza/Kopcińskiego około 16:00 i czuję już jaki to bolesny dojazd będzie

Odnośnik do komentarza

 

Ten moment, kiedy szykujesz się na zajęcia od 14, ale okazuje się, że tych zajęć... nie ma i musisz jechać tylko na dwie godziny od 17.

pytanie, ile będzie dojazd trwał ;)

 

Ja się przymierzam do podjechania w okolice Narutowicza/Kopcińskiego około 16:00 i czuję już jaki to bolesny dojazd będzie

 

Krzyż na drogę
Odnośnik do komentarza

 

 

Ten moment, kiedy szykujesz się na zajęcia od 14, ale okazuje się, że tych zajęć... nie ma i musisz jechać tylko na dwie godziny od 17.

pytanie, ile będzie dojazd trwał ;)

 

Ja się przymierzam do podjechania w okolice Narutowicza/Kopcińskiego około 16:00 i czuję już jaki to bolesny dojazd będzie

 

Krzyż na drogę

 

standardowo, Przędzalniana do Tuwima i wio na wiadukt a z powrotem buspasem do Nawrot ;)

Odnośnik do komentarza

 

me_who - Muirheada w zeszłym sezonie obwołano najgorszym transferem sezonu i zaczął nakurwiać w Dundee. W 15 meczach ma 10 goli i rośnie na jedną z najważniejszych postaci Arabów.

 

U mnie w sejwie się zwija ztcp. Po transferze do Evertonu momentalnie go powołano do kadry Szkocji, a potem (po roku w Kilmarnock) go wypożyczali do różnych angielskich klubów, gdzie nie rozwijał się jak w good ol' Killie. Teraz sobie kopie w Evertonie, ale kadry nie ogląda.

 

U mnie Strachan niestety ogarnął nieco czambo - zremisował w Izraelu i wygrał z Chorwacją na Hampden 3:0. Zachowuje nadal szanse na awans do MŚ więc go nie wypierdolo. Jak nie będę następnym selekcjonerem Szkotzji to się mocno wkurwię :angry:

 

A tymczasem Hibernian 2-1 Hearts :matrix: Najlepsze derby od lat. Mecz który autentycznie fajnie mi się oglądało na rozszerzonych skrótach. Duffy tym razem nie pierdolił głupot i był bliski wywiezienia kompletu punktów z Easter Road :D Czwarte derbowe zwycięstwo z rzędu.

Obczajcie kurwa to:

 

pci80nD.jpg

 

Nie mogę się doczekać...

Odnośnik do komentarza

zobacz do tematu o najladniejszej pani, zrozumiesz

 

kurde, jak przez caly poprzedni tydzien zapowiadali deszcze to jezdzilem do pracy autem - oczywiscie nie spadla ani kropla

teraz jak zapowiadali wzglednie dobra pogode to przesiadlem sie na rower... i co? oczywiscie juz leje :|

 

Ja ufam apce AccuWeather. Nie pamiętam, czy kiedykolwiek się pomyliła w drastyczny sposób.

Ja sprawdzam prognozy na new.meteo.pl i zwykle tam tez sie nie myla... dzis chyba jest ten wyjatek, ktory potwierdza regule :D a przynajmniej taka mam nadzieje...

polecam http://www.meteo.pl/i czytanie meteogramów dla miast, bardzo rzadko sie myli

@ SZU - owszem gram Colwyn Bay, ale ja chyba nie będę klubem 100% Cymru. Bo już dwóch Angoli zatrudniłem, a jak znajdę bramkarza lepszego niz 1 gwiazdka to zatrudnię, obojętnie jakiej narodowości.

Odnośnik do komentarza

 

zobacz do tematu o najladniejszej pani, zrozumiesz

 

kurde, jak przez caly poprzedni tydzien zapowiadali deszcze to jezdzilem do pracy autem - oczywiscie nie spadla ani kropla

teraz jak zapowiadali wzglednie dobra pogode to przesiadlem sie na rower... i co? oczywiscie juz leje :|

 

Ja ufam apce AccuWeather. Nie pamiętam, czy kiedykolwiek się pomyliła w drastyczny sposób.

Ja sprawdzam prognozy na new.meteo.pl i zwykle tam tez sie nie myla... dzis chyba jest ten wyjatek, ktory potwierdza regule :D a przynajmniej taka mam nadzieje...

polecam http://www.meteo.pl/i czytanie meteogramów dla miast, bardzo rzadko sie myli

 

 

no przeciez ja wlasnie o tym pisalem :D

Odnośnik do komentarza

lol, trzecioligowy Chrobry Głogów kupil za 1.2 mln euro Adama Bukse z Lechii. Przejął ich jakiś typ z Tajlandii, no ale bogactwo niezłe.

Ja miałem sytuację, że przejąlem w FM10 Kolejarz Stróże, byli w 3. lidze i ściagałem pilkarzy z nieomal całego globu. W tym samym czasie Lechię Dzierżoniów (IV liga) przejął jakis bogaty inwestor. Rok po roku kupowali pilkarzy, którzy po awansach byli za słabi, lub rozwijali sie za wolno. W końcu się te dwa kluby spotakały w I lidze, a i potem w Eklasie.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...