Skocz do zawartości

Livescore wiosenny


Kuchar

Rekomendowane odpowiedzi

Roberta nie bylo na boisku dzis

Ale to nie był mecz Barcelona v Lewandowski. Zaczyna być wkurzającym to oglądanie Lewandowskiego, zamiast po prostu Bayernu. Rzeczywiście, zagrał słabo, ale co powiesz o grze Thiago, Xabiego Alonso, Schweinsteigera, czy kogokolwiek, kto miał kreować grę. Oni zagrali jeszcze gorzej. Przecież występ napastnika w takim meczu uwarunkowany jest w zasadzie od drugiej linii.

 

@T-m,

też szukałem tam spalonego, ale na 99% nie było, wszystko w tempo

Odnośnik do komentarza

 

 

Roberta nie bylo na boisku dzis

Mega subiektywny komentarz az sie po Tobie nie spodziewałem:)

Był , walczył, starał sie, swoje okazje zjebał:)

no prosze Cie. w 2 polowie chowal sie za obroncami caly czas. do tego zero gry w powietrzu. zapewne efekt durnej maski ale Robert nie byl ewidentnie soba.
Odnośnik do komentarza

 

Roberta nie bylo na boisku dzis

Ale to nie był mecz Barcelona v Lewandowski. Zaczyna być wkurzającym to oglądanie Lewandowskiego, zamiast po prostu Bayernu. Rzeczywiście, zagrał słabo, ale co powiesz o grze Thiago, Xabiego Alonso, Schweinsteigera, czy kogokolwiek, kto miał kreować grę. Oni zagrali jeszcze gorzej. Przecież występ napastnika w takim meczu uwarunkowany jest w zasadzie od drugiej linii.

 

@T-m,

też szukałem tam spalonego, ale na 99% nie było, wszystko w tempo

 

Generalnie napastnik jest po to by strzelić co ma. Lewandowski dostał jedną 100,która mogła ustawić Bayernowi dwumecz i ją zmarnował,więc zagrał słabo,ale byli dziś gorsi w Bayernie to fakt.

Odnośnik do komentarza

Nie wykorzystał jedynej sytuacji, którą miał i rzeczywiście wina za to leży po jego stronie. Ale nie jest pierwszym napastnikiem, któremu się to zdarzyło. Ba, jeszcze w tym samym meczu, przed jego pudłem, lepszą sytuację zmarnował Suarez.

 

Chował się za obrońcami? Zrobił dwie kartki obrońcom Barcelony. To już więcej niż cała pozostała część Bayernu.

Odnośnik do komentarza

 

Roberta nie bylo na boisku dzis

Ale to nie był mecz Barcelona v Lewandowski. Zaczyna być wkurzającym to oglądanie Lewandowskiego, zamiast po prostu Bayernu. Rzeczywiście, zagrał słabo, ale co powiesz o grze Thiago, Xabiego Alonso, Schweinsteigera, czy kogokolwiek, kto miał kreować grę. Oni zagrali jeszcze gorzej. Przecież występ napastnika w takim meczu uwarunkowany jest w zasadzie od drugiej linii.

 

@T-m,

też szukałem tam spalonego, ale na 99% nie było, wszystko w tempo

 

 

A możliwe - nie wykluczam, ale po prostu jakoś tak mi to wyglądało :)

Odnośnik do komentarza
Leicester defender Robert Huth: Don't think there can be anything worse in football than running backwards, one v one with Messi

 

Coś w tym jest patrząc na fikołka Boatenga :)

Joey Barton chyba znowu wygra internety :lol:

 

"I'm closer in ability to Neymar than Neymar is to Messi. #fact"

 

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...