Skocz do zawartości

Livescore wiosenny


Kuchar

Rekomendowane odpowiedzi

E, nie. Tzn. oczywiście wszystko jest możliwe i może się skończyć tak jak piszesz, ale Sterling to akurat fajny talenciak, może zrobić niezłą karierę. Inna sprawa, że w głowie ma chyba trochę nasrane i to go może zgubić. A taką drogą jak piszesz, może IMO bardziej pójść Harry Kane.

Ja w nim nie widzę w sumie nic poza szybkością i gibkością. Nie jest kreatywny, ma kłopoty z wykończeniem akcji, często podejmuje złe decyzje (to akurat pewnie się poprawi z wiekiem), strzału też nie ma jakiegoś rewelacyjnego. Ot, kolejny przehajpowany angielski skrzydłowy który ma o sobie zbyt wielkie mniemanie. Kolejny Pennant, Wright-Phillips albo David Bentley.

 

Nie wiem czy jest jakaś różnica między nim, a wczesnym Wrightem-Phillipsem.

Odnośnik do komentarza

Nie wiem czy jest jakaś różnica między nim, a wczesnym Wrightem-Phillipsem.

 

Na pierwszy rzut oka jedną z różnic jest to, że Wright-Phillips zadebiutował w kadrze w wieku 22 lat, a Sterling mając lat 20 ma już na koncie występów 14. Wiem, że to tylko jeden aspekt, ale wydaje mi się, że to trochę inna skala potencjału.

Odnośnik do komentarza

Feanor, wyłącz i czekaj na maj i obchody 10 rocznicy "Cudu nad Bosforem" ;)

Dobrze, że z zawodu jestem nauczycielem historii. To cenny atrybut dla kibica LFC.

 

A co do Sterlinga, to, o zgrozo, zgadzam się z ladem. Dla mnie to takie górne stany klasy średniej lub dolne klasy wysokiej. Zbyt często jest takim jeźdźcem bez głowy, który wśród fantomowych myśli w nieistniejącej głowie ma ciągłe "niech mnie sfaulują, no niech mnie sfaulują wreszcie".

Nie zgodzę się z oceną Moreno, imho ma potencjał i to w zasadzie dobry zakup. Tylko ten Markowić... na razie widziałem 2 dobre mecze w jego wykonaniu. W całym sezonie.

Idę umierać.

ps: sprzedawajcie Sterlinga, póki jest coś wart!

Odnośnik do komentarza

 

Feanor, wyłącz i czekaj na maj i obchody 10 rocznicy "Cudu nad Bosforem" ;)

Nie zgodzę się z oceną Moreno, imho ma potencjał i to w zasadzie dobry zakup.

Z nim to jest taki problem, że to obrońca który nie potrafi bronić na poziomie Premier League. Dlatego Rodgers woli grać trójką z tyłu.

Odnośnik do komentarza

E, nie. Tzn. oczywiście wszystko jest możliwe i może się skończyć tak jak piszesz, ale Sterling to akurat fajny talenciak, może zrobić niezłą karierę. Inna sprawa, że w głowie ma chyba trochę nasrane i to go może zgubić. A taką drogą jak piszesz, może IMO bardziej pójść Harry Kane.

a co sądzisz o innym objawieniu w Anglii, czyli Charliem Austinie?

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...