Skocz do zawartości

Marynia donosi, że aż 466 rozgrywających jest lepszych od Rafaela van der Vaarta


Kuchar

Kto jest najlepszym rozgrywającym wszechczasów?  

60 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

St. Johnstone 1-2 Partick.


Już 1-3, więc pozamiatane. Come on Aberdeen :D


Ja jebię, ale walka. Motherwell z linii wybija.


Kurwa, St. Johnstone 3-3 Partick :D :D


St. Johnstone 4:3!!! :D

 

Kurwa, co za finisz.


Koniec kurwa :D ABerdeen spadło, a Motherwell zagra w barażach.

Odnośnik do komentarza

St. Johnstone 1-2 Partick.

Już 1-3, więc pozamiatane. Come on Aberdeen :D

Ja jebię, ale walka. Motherwell z linii wybija.

Kurwa, St. Johnstone 3-3 Partick :D :D

St. Johnstone 4:3!!! :D

 

Kurwa, co za finisz.

Koniec kurwa :D ABerdeen spadło, a Motherwell zagra w barażach.

Daj znać jak im te baraże pójdą

Odnośnik do komentarza

Zostać w Hibs i męczyć bułę przy 10% z transferów czy poczekać na Rangers? Wpisujcie miasta.

 

czekać na Rangers

 

gdybyś miał 13 lat, to stworzyłbyś nowego menago, wyjebał treneiro Rangersów, aplikował jako Ty na posadę Gers. Jakby się nie udało, to tak w kółko. wieeesz?

Odnośnik do komentarza

Teraz trzy mecze u siebie, które miały zapewnić już awans. Wygrana 1:0 z Brechin i niestety tylko 1:1 z Ayr, a przed nami spotkanie z 6 Alloa. Świętowanie odłożone. 8 kolejek do końca i 19 pkt przewagi. Mam nadzieję, ze jak najszybciej to klepne, bo chciałbym fajna młodzież na koniec spokojnie ograć :)

Odnośnik do komentarza

jest jakiś dodatek z niższymi ligami szkockimi ? 3 poziomu to troche mało ambitnie

http://www.passion4fm.com/fm15-scotland-league-database/Tylko ma buga, że zwycięzca Highland league gra w barażach o league 2 niezależnie czy przegrał z mistrzem lowland league. Więc jak chcesz grać to z Highland league tylko.

Odnośnik do komentarza

Celtic przegrał w ostatniej kolejce z Inverness i przegraliśmy ligę tylko o 3 punkty. Miał ktoś mniej? :D

 

No dobra, skoro lud chce krwi to rzucę ręcznik i poczekam na RFC. Hibs to niestety tykająca bomba i nawet jeżeli chciałbym przebudować zespół to nie ma jak, bo 10% transfer revenue to kpiny. A młodych nie ma tak wielu żeby oprzeć na nich trzon zespołu. Mam nadzieję, że w Rangers wszystko wygląda trochę lepiej :D

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...