Skocz do zawartości

Marynia donosi, że aż 466 rozgrywających jest lepszych od Rafaela van der Vaarta


Kuchar

Kto jest najlepszym rozgrywającym wszechczasów?  

60 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

nie

http://www.othertees.com/

 

ale fajna ta koszulka z prawej, kupiłbym se, ale już wcześniej dwie zamówiłem i szkoda mi kasy :-k

A na początku mówiłeś że nie bo dla nerdów ;)

 

no bo wtedy akurat takie były :P ale czasem trafią się fajne jednak. na tamtej amerykańskiej stronce były bardziej nerdowskie, no i przesyłka w chuj droga.

 

Jak zamawiałem z teefury to płaciłem jakoś 80 zł za dwie koszulki. Tylko szły chyba z 5 tygodni.

Odnośnik do komentarza

 

 

kurde bele drugi monitor by sie przydał ... :-k

dobra wesołki sim city w promo czy Cities XL ? grał ktoś w oba tytuły i może porównać ?

Odpusc sim city i xl, kup skylines. :)

 

czy to lepsiejsze ? powiesz co nieco ?

 

Skylines i ja polece. To jest takie SimCity tylko, że bez wszystkich błędów poprzednika. Jest bardzo fajne, bardzo miodne - ma swoje problemy, i po dłuższym czasie przekształca się w Traffic Management Simulator ale jest godne polecenia :)

Odnośnik do komentarza

jakom drużynę ? FC Pejsy mogą być ? Miiiiiiiiiiiiiiiiiiisiek jesteś potrzebny ;)

Melduję się, jajka poświęcone, śniadanie zjedzone, czas na Szkocję :)

Dobry dzień dzisiaj:

 

13:40 Arsenal Londyn – Liverpool FC

15:55 Manchester United - Aston Villa

18:00 Borussia Dortmund - Bayern Monachium

 

a pomiędzy jakieś parobasy z T-Mobile (chuje im w odbyt za te 6 zł za kartę, trzeba konto zlikwidować) Ekstraklasy

Odnośnik do komentarza

 

jakom drużynę ? FC Pejsy mogą być ? Miiiiiiiiiiiiiiiiiiisiek jesteś potrzebny ;)

Melduję się, jajka poświęcone, śniadanie zjedzone, czas na Szkocję :)

Dobry dzień dzisiaj:

 

13:40 Arsenal Londyn – Liverpool FC

15:55 Manchester United - Aston Villa

18:00 Borussia Dortmund - Bayern Monachium

Jak Arsenal Londyn to powinno być też Liverpool Liverpool i Manchester United Manchester. No i Aston Villa Birmingham.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...