Skocz do zawartości

Marynia donosi, że aż 466 rozgrywających jest lepszych od Rafaela van der Vaarta


Kuchar

Kto jest najlepszym rozgrywającym wszechczasów?  

60 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

http://i.imgur.com/UQz5gK8.jpgkurwa no :/. Parę sezonów za szybko.

 

Wait a minute! Po dwóch sezonach prowadzenia drużyny z Ekstraklasy masz ofertę z Premiership? I to z Man Utd? To poszło SI w kierunku realizmu, nie ma co :|

 

 

a to przypadkiem nie 'zasługa' jakiegoś apdejtu?

 

No gram na update z CMREV, który dodaje trzecią ligę. Może to przez licencje, bo miałem automatycznie takie jak w Valencii na starcie :-k.

Co do sukcesów to dwa razy pewni wygrałem Ekstraklasę, raz PP, dwa razy Superpuchar i tyle w sumie, bo w Ojropie tylko do LE wszedłem i odpadłem z grupy.

Odnośnik do komentarza

No i masz odpowiedź FYM, to raczej dziwne, że Lech było stać na Lucasa :D

No nie zmieniałem profilu :P. Zresztą i tak nie zamierzam tak szybko odchodzić, więc jak zmienię klub na większy to już po sukcesach :D. Teraz Euro się skończyło, ciekawe czy nie jakaś repra weźmie :D.

Odnośnik do komentarza

 

Dinozaurze, w piętnastce nie tylko jest reputacja czy atrybuty, ale też licencje trenerskie :P

Dziecko, co do tego mają licencje? UEFA Pro, to i mają u nas kolesie z I ligi.

 

 

Dinozaurze chodziło o to, że grasz w FM08, a nie wieku :P

 

Licencje też mają wpływ, nie tylko sama reputacja, tylko połączenie tego i tego. No i w grze można chodzić na kurs, aby zdobyć wyższą licencję. Ja mam teraz kontynentalną B, mogę iść na kurs kontynentalnej A, ale nie mam kiedy ;)

Tak tylko informuję, bo chyba nie jesteś świadomy ;)

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...