Skocz do zawartości

Ruszyła maszyna po szynach ospale - Kolejorz


damonir24

Rekomendowane odpowiedzi

@Draken - a no chyba pora :)

------------------------------------------------------------------------------


Podsumowanie zawodników w sezonie 2021/2022


(mecze / stracone bramki / czyste konto / gracz meczu / średnia ocen) - bramkarze

(mecze / gole / asysty / gracz meczu / średnia ocen) - zawodnicy z pola


Bramkarze


Lugi Sepe (31, Włochy) - | 32 | 39 | 10 | 0 | 7.04

Mateusz Kuchta (26, Polska) - | 21 | 25 | 7 | 0 | 7.11


Luigi Sepe przez wszystkie dotychczasowe sezony był bardzo pewnym bramkarzem, lecz już na początku tego sezonu zaczęły przytrafiać mu się duże błędy, w tym ten najważniejszy w Superpucharze Europy, który zaprzepaścił nasze szanse na zwycięstwo. Do bramki wskoczył zatem Mateusz Kuchta, który w pełni wykorzystał swoją szansę i stał się pierwszym bramkarzem. Dopiero kontuzja w ostatniej części sezonu zmusiła mnie ponownie postawić na Luigiego Sepe.



Lewi obrońcy


Jevrem Kosnić (29, Szwajcaria) - | 25 | 2 | 9 | 1 | 7.16

Laurens De Bock (29, Belgia) - | 29 | 2 | 9 | 1 | 7.17

Amedeo Benedetti (30, Włochy) - | 11 | 0 | 0 | 0 | 6.82


Jevrem Kosnić w tym sezonie grywał rzadziej ze względu na liczne kontuzje, lecz gdy tylko pojawiał się na boisku to jak zwykle wnosił do naszej gry dużo dobrego. Świetnym wzmocnieniem okazał się być Laurens De Bock, który jest równie świetny w ofensywie co jego rówieśnik ze Szwajcarii. Uzupełnieniem był Amedeo Benedetti, który robił co mógł by pomóc w jakiś sposób drużynie.


Prawi obrońcy


Guilherme Henrique (22, Brazylia) - | 32 | 3 | 5 | 0 | 7.19

Andrea Allevi (21, Włochy) - | 34 | 3 | 7 | 1 | 7.37


Na prawej obronie nie mam wyznaczonego podstawowego zawodnika, grywa ten który jest obecnie w lepszej formie i z obu tych zawodników jestem niezmiernie zadowolony. Wydaje się jednak, że Allevi zyskuje małą przewagę nad nieco starszym kolegą i to on zostawał wyznaczany na te trudniejsze mecze.


Środkowi obrońcy


Matis Bouchet (21, Francja) - | 49 | 4 | 0 | 4 | 7.53

Giuseppe Bellusci (32, Włochy) - | 35 | 3 | 0 | 0 | 7.18

Andrea Salvatori (22, Włochy) - | 23 | 4 | 1 | 1 | 7.33

Giacomo Balestri (23, Włochy) - | 12 | 4 | 0 | 0 | 7.04


Środek obrony w tym sezonie należał bez wątpienia do Matisa Boucheta. Już przy zakupie tego zawodnika byłem nim zachwycony, gdyż mimo swoich 196 cm wzrostu jest bardzo szybkim zawodnikiem. W tym sezonie rzadko schodził z boiska i był bardzo pewnym punktem zespołu. Jego kompanem najczęściej był doświadczony Bellusci i on również rozgrywał świetne spotkania. Swoim kolegom wcale dużo nie ustępuje także Salvatori, który w przyszłym sezonie powinien powoli zastępować 32 letniego już Bellusciego. Najrzadziej grywał Giacomo Balestri, lecz jest on bardzo pożytecznym graczem który nie marudzi ze swojej pozycji w drużynie, a gdy tylko wchodzi na boisko to gra dość poprawnie.


Środkowi pomocnicy


Val (24, Brazylia) - | 34 | 4 | 3 | 2 | 7.44

Gelson Fernandes (35, Szwajcaria) - | 21 | 0 | 1 | 0 | 7.03

Paolo Eberini (22, Włochy) - | 18 | 3 | 5 | 0 | 7.29

Bujica (23, Brazylia) - | 35 | 5 | 6 | 3 | 7.62

Giovanni Scarfone (21, Włochy) - | 39 | 4 | 14 | 7 | 7.82

Emilio (24, Brazylia) - | 31 | 5 | 2 | 1 | 7.05

Humam Tariq (26, Irak) - | 33 | 11 | 9 | 4 | 7.37

Francesco Fiore (20, Włochy) - | 6 | 3 | 0 | 0 | 7.42


Fantastycznym wzmocnieniem było pozyskanie Brazylijczyka Vala, który posiada ogromne umiejętności i już teraz jest jednym z lepszych zawodników na świecie na swojej pozycji. Zmienikami Brazylijczyka byli Fernandes i Eberini. Obaj grali bardzo dobrze, lecz w przyszłym sezonie może zabraknąć miejsca dla Fernandesa. Szwajcar zrobił wiele dobrego dla nas przez 4 sezony, lecz pora się już pożegnać. Eberini z pewnością będzie godnym zastępcą. Świetny sezon rozegrali Scarfone i Bujica. Chyba warto było zapłacić tak dużą pensję dla Scarfone, nad czym długo się zastanawiałem. Nie wyobrażam sobie naszej drużyny bez tego zawodnika. Bardzo udanie do drużyny wkomponował się Humam Tariq, który może popisać się o wiele lepszymi statystykami od Emilio.


Napastnicy


Diego Bianco (23, Włochy) - | 41 | 9 | 17 | 5 | 7.14

Diego Falcinelli (30, Włochy) - | 45 | 27 | 5 | 4 | 7.26

Edu (23, Szwajcaria) - | 32 | 13 | 9 | 0 | 7.16

Pablo Sandoval (25, Argentyna) - | 31 | 7 | 7 | 0 | 6.95

Ivan Cortes (22, Hiszpania) - | 38 | 12 | 7 | 2 | 7.02

Edoardo Bergamini (22, Włochy) - | 24 | 7 | 7 | 3 | 7.14

Andrea Arrighini (32, Włochy) - | 5 | 1 | 1 | 0 | 6.72

Luca Tomassi (19, Włochy) - | 4 | 0 | 0 | 0 | 6.57


Nasz atak jest bardzo dobrze obsadzony. Mamy tutaj Króla Strzelców Serie A, czyli Falcinelliego a po bokach pomagają mu pozostali gracze. Do wysokiej formy powrócił Diego Bianco, z czego jestem bardzo zadowolony. Każdy z tych zawodników miał duży udział w końcowym sukcesie i na tej pozycji dokonywałem dużej rotacji.




Na chwilę obecną to koniec tej kariery. Bardzo chciałbym kiedyś do niej powrócić, lecz teraz chcę zrobić sobie małą przerwę i zająć się czymś nowym. Bardzo mile wspominam sezony rozegrane A.S Avellino, a wcześniej Lechem Poznań. Ostatni sezon i walka o Mistrzostwo Włoch wywołała u mnie dużo emocji, co bardzo lubię w FMie. Jeśli ktoś chciałby jakieś screeny, to śmiało proszę pytać.

Wszystkim dziękuje za czytanie i komentarze, a ja zaczynam a właściwie już zacząłem nową karierę w 3 Bundeslidze :)

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...