Skocz do zawartości

The Pilgrims


BergmaN

Rekomendowane odpowiedzi

Skrill North, 28. kolejka

 

25/01/2014 r. godz. 15:00, stadion Moss Lane (Altrincham). Sędzia: B. Toner. Pogoda: deszcz ze śniegiem, 2 stopni C.

 

Altrincham FC - Boston United

 

Po ostatnich dwóch porażkach zdecydowałem się na zmianę formacji. Z 4-3-3 przeszliśmy na 4-4-2 w diamencie, czyli identyczne ustawienie, które stosowali kiedyś Ancelotti w Milanie, Mourinho w FC Porto, Kasperczak w Wiśle Kraków czy Otto Rehagel, kiedy poprowadził reprezentację Grecji do mistrzostwa Europy w 2004 roku. Faktem jest to, że ta formacja nie jest idealna jak na poziom Skrill North, bo odkrywa się skrzydła, ale dzisiejszy rywal swą grę opiera na kontratakach i długich piłkach, więc atak pozycyjny z ofensywnie grającymi obrońcami powinien być idealnym rozwiązaniem.

 

Po pierwszych pięciu minutach miałem mały mętlik w głowie, bo gospodarze w tak krótkim odstępie czasu oddali trzy strzały, z czego jeden celny, lecz pewnie wybroniony przez St. Louis-Hamiltona. Stwierdziłem niech się dzieje co chce i formacji nie zmieniam. Z biegiem czasu piłka zaczęła krążyć jak po sznurku pomiędzy moimi podopiecznymi i na efekty gry pozycyjnej nie trzeba było długo czekać. W 16. minucie na bramkę gospodarzy strzelał Sarmento, został zablokowany, ale piłka po dobitce ugrzęzła już w siatce. Bez kompleksów atakowaliśmy dalej. W 27. minucie było już dwa do zera. Drury zacentrował w pole karne, Mills głową zgrał do niepilnowanego Ifila, który technicznym strzałem wykończył całą akcję. Pięć minut później gola strzelił Miller po asyście Sarmento, a ja szeroko otworzyłem oczy patrząc z niedowierzaniem co się stało. Akcja rozpoczęła się od bramkarza St. Louis-Hamiltona przeszła przez Brizella (PO), Abdullahiego (ŚPD), Ashmana (LŚO), Ifila (LŚP), Millera (ŚN), Rossa (PŚP), Millera, Sarmento (ŚPO) i zakończyła się pewnym wykończeniem napastnika, który przed sezonem miał być dopiero czwartym wyborem jeśli chodzi o linie ataku. W 39. minucie Drury pięknym podaniem obsłużył Sarmento, a ten będąc sam na sam z Coburnem nie dał szans bramkarzowi gospodarzy i pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 0-4 dla nas. Pocisnęliśmy!

 

W drugiej połowie nieco spuściliśmy z tonu. Nie zmieniałem założeń taktycznych, a drużyna i tak cofnęła się do defensywy licząc na kontry, ale dobrze, że próbowaliśmy kontrolować przebieg gry utrzymując się jak najdłużej przy piłce. Dwadzieścia minut przed końcem meczu nastąpił moment dekoncentracji i daliśmy sobie strzelić gola. Ręką we własnym polu karnym zagrał Ifil i sędzia musiał wskazać na wapno. Williams podbiegł do futbolówki, strzelił pewnie i piłka zatrzepotała w siatce. Strata gola spowodowała, że kilku moich piłkarzy poczuło się wściekłych na dany obrót spraw na murawie i z niezwykła zawziętością ruszyli do strzelenia kolejnej bramki. W 77. minucie ta sztuka się udała. Piękny rajd lewą flanka sam mógł zakończyć Sarmento i skompletować hat-tricka, ale po koleżeńsku wyłożył piłkę Millsowi, który strzelił swoją jedenastą bramkę w tych rozgrywkach. Do końca meczu graliśmy mądrze i wygraliśmy pewnie 1-5.

 

Altrincham FC 1-5 Boston United

 

16. min - Sarmento na 0-1

27. min - Ifil (as. Mills) na 0-2

32. min - Miller (as. Sarmento) na 0-3

39. min - Sarmento (as. Drury) na 0-4

70. min - Williams (rz. karny) na 1-4

77. min - Mills (as. Sarmento) na 1-5

 

Boston (4-4-2 "diament"): St. Louis-Hamilton - Brizell (77' Hurrell), Aisen, Ashman, Drury - Abdullahi (88' Marshall), Ifil, Ross ©, Sarmento - Miller, Mills (77' Garner)

 

MOTM: Joshua Sarmento (Boston) - 9.2

 

Statystyki pomeczowe

Tabela

Statystyki piłkarzy Skrill North

Odnośnik do komentarza

Skrill North, 29. kolejka
01/02/2014 r. godz. 15:00, stadion York Street (Boston). Sędzia: K. Evans. Pogoda: słonecznie, 7 stopni C.


Boston United - Gainsborough Trinity

Lokalne derby. Przedmeczowe zapowiedzi były bardzo różne. Jedni obstawiali wysoką wygraną Bostonu, inni Gainsborough, ale byli też tacy, którzy stawiali w ciemno wynik 0-0. My podchodzimy do tego meczu z pozycji lidera, z pewnością siebie po ostatniej wygranej oraz co najważniejsze gramy u siebie - a wszystkie te czynniki w meczu derbowym są niezwykle ważne. Jeśli miałbym typować to postawiłbym kasę na wynik 3-2 dla nas.

Mecz nadspodziewanie dobrze rozpoczął się dla mojego zespołu. Moi podopieczni byli stroną przeważającą i to oni siali postrach w szeregach obronnych zespołu Gainsborough. W 11. minucie wyszliśmy na prowadzenie. Do akcji ofensywnej podłączył się Drury, po czym zagrał na jedenasty metr, piłkę ładnie przepuścił Mills (albo skiksował), doszedł do niej Ifil i strzałem po ziemi zdobył bramkę. Kolejne fragmenty spotkania były bezbarwne, lecz goście po czterdziestu minutach gry doprowadzili do wyrównania, przy pomocy naszych zawodników. Roma dośrodkował w pole karne, Stamp wbiegł pomiędzy środkowych obrońców i głową skierował piłkę do siatki. Koszmarny błąd Garnera i Ashmana. Zawiodła nie tylko komunikacja, ale i ustawienie na boisku.

W drugiej połowie meczu na boisku za Abdullahiego pojawił się Brizell. Zespół gości wyszedł na murawę bez zmian. Na boisku ponownie było bardzo dużo walki w środkowej części boiska, choć tymczasowe statystyki posiadania piłki wskazywały Boston jako drużynę przeważającą. W 61. minucie po dośrodkowaniu Drury'ego piłka trafiła w pole karne. Tam po lekkim zamieszaniu Mills uderzył mocno, lecz wprost w ręce bramkarza gości. Chwilę po tej akcji ponownie na bramkę Barnesa strzelał Mills. Do zmiany rezultatu jednak nie doszło. Kilka minut później zagotowało się pod naszą bramką. Dobra prostopadłą piłką popisał się Leary, ale całe szczęście St. Louis-Hamilton uprzedził napastnika rywali. Kilka sekund później na bramkę strzelali Barraclough i Leary, ale oba strzały były niecelne. W ostatniej minucie doliczonego czasu doszło do dość nietypowej sytuacji. W pole karne Gainsborough zacentrował Brizell. Z piłką minął się Miller, a ta trafiła do prawego defensora gości, który skierował ją do własnej bramki. Roma zamiast oddalić zagrożenie spod własnej bramki, wolał...podać do własnego bramkarza, który w danym momencie leżał na murawie, próbując wcześniej wyłapać dośrodkowanie.

Derby piłkarsko rozczarowały. Obie ekipy zagrały bez werwy, wręcz asekuracyjnie. Wygraliśmy rzutem na taśmę po golu samobójczym, ale szczerze powiedziawszy to remis tez by mnie zadowolił. Derby rządzą się jednak swoimi prawami, ale w następnym meczu musimy zagrać lepiej i z lepszą mentalnością.

Boston United 2-1 Gainsborough
11. min - Ifil (as. Drury) na 1-0
40. min - Stamp (as. Roma) na 1-1
93. min - Roma (samobój) na 2-1

Boston (4-3-3): St. Louis-Hamilton - Marshall, Garner ©, Ashman, Drury - Abdullahi (45' Brizell), Ifil, Ross - Sarmento (83' Milnes), Hurrell (70' Miller), Mills

MOTM: Martin Drury (Boston) - 7.6

Screen pomeczowy
Tabela

 

 

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
image.png

 

5123054.pngSkrill North, 30. kolejka
15/02/2014 r. godz. 15:00, stadion Llanelian Road (Old Colwyn). Sędzia: M. Amphlett. Pogoda: słonecznie, 8 stopni C.


637.pngColwyn Bay FC - Boston United FC 615.png

 

Menedżerem Colwyn Bay jest Frank Sinclair - były piłkarz Chelsea, Leicester czy Burnley. Walijski klub w ubiegłym sezonie cudem uniknął spadku ze Skrill North, a w tym również nie jest kolorowo. "Mewy" zajmują 20 miejsce (na 22 drużyny) i posiadają jedną z najbardziej dziurawych obron w lidze. Fakt ten chcieliśmy wykorzystać, dlatego na ten mecz wyszliśmy z mentalnością ofensywnej i ryzykanckiej gry. Musimy pokazać siłę naszej drużyny. Niech się nas boją.

Od pierwszych minut mieliśmy zamiar przycisnąć, lecz "Mewy" stawiały mocny opór. Dopiero w 9. minucie spotkania udało nam się oddać pierwszy strzał na ich bramkę. Strzelał Abdullahi, ale wysoko ponad bramką. Sześć minut później po przejęciu piłki w środku pola Ifil posłał prostopadłą piłkę w pole karne, Mills wygrał z obrońcą gospodarzy pojedynek biegowy i z czubka buta uderzył na bramkę Andrewsa. Golkiper walijskiej drużyny był źle ustawiony i zdobyliśmy bramkę! Uff! Bramka ta najwyraźniej podłamała gospodarzy, bowiem Ci zaczęli popełniać błąd za błędem. Musieliśmy to wykorzystać i w 18. minucie było już 0-2, a po raz drugi na listę strzelców wpisał się Mills, tym razem wykorzystując dośrodkowanie Sarmento z lewej flanki. Minutę później Mills mógł zaliczyć hat-tricka, ale w momencie podania Ifila, był na pozycji spalonej.

Drugą połowę rozpoczęliśmy od mocnego uderzenia, a mianowicie gola już w pierwszej minucie po ponownym wejściu na murawę. Świetną piłkę z wysokości środka boiska w kierunku pola karnego posłał Marshall, do niej doszedł Miller i ładnym technicznym strzałem z linii pola karnego prosto w okno nie dal szans Andrewsowi. Niespełna dziesięć minut później było już w zasadzie po meczu. Po stracie grającego menedżera Colwyn - Sinclaira i przejęciu piłki bardzo dobrze w pole karne dośrodkował Miller, a niepilnowany przez nikogo Ifil nie miał problemów z pokonaniem 20-letniego bramkarza dzisiejszych rywali. Do końca meczu nie działo się zbyt wiele. Moi podopieczni długo przetrzymywali piłkę, jednocześnie oszczędzając własne siły. Goście co prawda kilkukrotnie próbowali zagrozić bramce St. Louis-Hamiltona lecz nasza defensywa przez cały mecz prezentowała bardzo wysoki poziom i zachowaliśmy czyste konto.

Ciekawostka: Po tym meczu szkoleniowiec Colwyn Bay - Frank Sinclair został zwolniony. Zdaniem zarządu wyniki były rozczarowujące gdyż na 30 spotkań, piłkarze zdobyli tylko 30 punktów, a co gorsza klub nie wygrał od pięciu spotkań z rzędu. Według ekspertów i bukmacherów nowym szkoleniowcem "Mew" może zostać Graham Drury - ex-menedżer Bostonu w sezonie 2012/2013. Jeśli okaże się to prawdą to walijski klub może pogodzić się już ze spadkiem. Drury pracował na York Street zaledwie 77 dni, w ciągu których został kilkukrotnie wygwizdany przez kibiców Bostonu. Na 13. spotkań klub pod jego wodzą wygrał tylko dwa spotkania i zamiast piąć się w górę był coraz bliższy strefy spadkowej.

 

637.pngColwyn Bay 0-4 Boston Utd 615.png
14. min - Mills (as. Ifil) na 0-1
18. min - Mills (as. Sarmento) na 0-2
46. min - Miller (as. Marshall) na 0-3
55. min - Ifil (as. Miller) na 0-4

Boston (4-4-2 "diament"): St. Louis-Hamilton - Marshall (77' Brizell), Garner, Aisen, Drury - Abdullahi, Ifil, Ross (65' Milnes), Sarmento - Miller (65' Hurrell), Mills

MOTM: Ricky Miller (Boston) - 9.1

Colwyn_Bay_Boston_Utd_Podsumowanie.jpg

Transfery, transfery...

Razem ze sztabem szkoleniowym myślimy już nad kolejnym sezonem, a główną kwestią naszych rozmyślań jest wzmocnienie linii defensywnej. Garner, Galinski i Aisen, czyli pierwsze moje wybory na środek obrony jak dotychczas odrzucili propozycje nowych kontraktów, więc zmuszony jestem się odpowiednio zabezpieczyć, by w przyszłym sezonie nie zostać tylko z Piergiannim i Ashmanem, czyli piłkarzami, którzy mają być wyłącznie rezerwowymi. Ponadto muszę wziąć pod uwagę, że Garner na chwilę obecną jest tylko wypożyczony z Cambridge. Po przeanalizowaniu kilkunastu wybranych obrońców i po kilku fiaskach negocjacji udało się zakontraktować Shane'a Killocka, który dołączy do naszej drużyny tuż po zakończeniu obecnej kampanii ligowej. Killock to obecnie piłkarz naszego ligowego rywala - Harrogate, czyli przedostatniej drużyny w rozgrywkach Skrill North. W tym sezonie obrońca rozegrał 23 ligowe spotkania, a nota za jego występy niestety nie jest imponująca bo wynosi zaledwie 6.53. Ja jednak ufam raportom moich skautów i uważam, że z Killocka można wycisnąć jeszcze sporo dobrego. Zresztą obecny menedżer Harrogate częściej wystawiał 24-latka na lewej obronie, chociaż wiadomo, że to środek defensywy jest lepszą opcją dla urodzonego w Huddersfield piłkarza.

Klub opuścił natomiast Jamie McGhee. Chociaż Anglik jest zawodnikiem uniwersalnym, mogącym grać na 6 różnych pozycjach to dla pierwszej drużyny rozegrał tylko dwa spotkania podczas których zdobył jedną bramkę. Umiejętności jak na Skrill North ma bardzo przeciętne, a w mojej drużynie nie ma miejsca na przeciętność. Pozostaje mi życzyć powodzenia w jego dalszej karierze.
*** Witajcie. Pasuje Wam taki styl postu? Wiem, że według zasad działu obrazki powinny być w spojlerach, ale jeśli cały post jest skrupulatnie formatowany i ostatecznie wygląda estetycznie to myślę, że może zostać. Jeśli jednak bardzo Was taki typ postu razi w oczy, to dajcie znać, wtedy wrócę do poprzedniego wyłącznie tekstowego stylu.
Dzięki z góry za jakąkolwiek odpowiedź.
Pozdrawiam. BergmaN ***
Edytowane przez MaKK
Wyrównanie do lewej
Odnośnik do komentarza
image.png
5123054.pngSkrill North, 31. kolejka
18/02/2014 r. godz. 19:45, stadion York Street (Boston). Sędzia: P. Davison. Pogoda: 7 stopni C.


615.pngBoston United - Brackley Town FC 5100088.png

 

Wraz z pierwszym gwizdkiem sędziego byliśmy stroną dominującą. Przez zdecydowaną większość czasu nasze akcje były rozgrywane na połowie Brackley, gdzie zresztą mieliśmy też przewagę w posiadaniu piłki. Dobrą robotę prawej flance wykonywał Baker, który w tempo zabierał się z piłką, mijał rywali, a następnie celnie podawał do kolegów z drużyny. Zresztą po jego akcji już w drugiej minucie meczu w dobrej sytuacji strzeleckiej znalazł się Hurrell, ale uderzył wprost w Russella. W 23. minucie w końcu wykorzystaliśmy przewagę w posiadaniu piłki. Newsham posłał precyzyjną piłkę na długi słupek, gdzie wypatrzył Bakera, który wyprzedził kryjącego go zawodnika i "szczupakiem" umieścił piłkę w siatce. Kilka chwil później fatalny błąd Piergianniego mógł nas kosztować stratę golę, jednak strzał Moyo został wybroniony przez Kinga. Tuż przed gwizdkiem oznajmiającym koniec pierwszej połowy udało nam się podwyższyć prowadzenie. Po słabo wykonanym rzucie rożnym przez gości wyszliśmy z kontrą, mając przewagę w postaci aż trzech zawodników. Baker umieścił piłkę w siatce, a ponownie asystował mu Newsham.

Tuż po wyjściu na drugą połowę znowu mogliśmy objąć na początku prowadzenie. Spencer znalazł Rossa przed polem karnym, pomocnik zagrał do Steera, ten jednak oddał strzał obok bramki. Goście próbowali przejąć inicjatywę i po godzinie szarpanej gry straciliśmy bramkę po stałym fragmencie gry. Z wolnego zacentrował Reid, Brizell zgubił krycie i Jimmy Phillips zdobył gola kontaktowego. Przez kolejne dziesięć minut z niedowierzaniem patrzyłem na to co się dzieje przed naszą bramką i to co wyczyniają moi obrońcy. W jednej z akcji Solkhon trafił w poprzeczkę, a chwilę później ofiarna interwencja Milnesa powstrzymała zawodnika 'Świętych' od wyrównania wyniku. W dzisiejszym spotkaniu nasz rezerwowy bramkarz King, który zastępował dziś zmęczonego St. Louis-Hamiltona nie był zbyt pewny w swoich interwencjach, popełniał też błędy przy wybijaniu piłki, co zemściło się w 78. minucie meczu. Zła wybita piłka trafiła łupem Moyo, który z łatwością minął dwójkę naszych, a potem wysunął piłkę jak na tacy Phillipsowi, który wpakował piłkę do siatki tuż przy krótkim słupku.

Ostatecznie mecz zakończył się remisem 2-2. "Drugi garnitur" nie zawiódł, ale też nie zachwycił. Co z tego, że zanotowaliśmy świetną ilość odbiorów, skoro później marnowaliśmy zbyt dużo łatwych podań? Co więcej, ustawianie się przy stałych fragmentach gry wołało o pomstę do nieba. Z drugiej strony większość tych piłkarzy nie jest w rytmie meczowym, więc też nie mogę zbytnio narzekać by ktoś co gra raz na 3-5 spotkań zagrał fenomenalne spotkanie...

 

615.pngBoston 2-2 Brackley 5100088.png
17. min - Baker (as. Newsham) na 1-0
44. min - Baker (as. Newsham) na 1-0
60. min - Phillips (as. Reid) na 2-1
79. min - Phillips (as. Moyo) na 2-2

Boston (4-3-3): King - Brizell (66' Abdullahi), Galinski, Piergianni, Steer - Milnes, Spencer, Ross - Baker (80' Turner), Hurrell (66' Mills), Newsham

MOTM: Harry Baker (Boston) - 8.8

Boston_Utd_Brackley_Podsumowanie.jpg
Edytowane przez MaKK
Wyrównanie do lewej
Odnośnik do komentarza
image.png

 

5123054.pngSkrill North, 32. kolejka
23/02/2014 r. godz. 19:45, stadion York Street (Boston). Sędzia: R. Fletcher. Pogoda: 5 stopni C, deszczowo.


5100047.pngHarrogate Town - Boston United 615.png

 

W drużynie gospodarzy od pierwszych minut wystąpił Shane Killock, który od lipca będzie naszym piłkarzem. Mimo, iż byliśmy traktowani jako faworyci w tej potyczce to zdecydowałem się wystawić w miarę najmocniejszy skład jakim obecnie dysponuję. Może i Harrogate to przedostatnia drużyna w tabeli, ale nie można ich lekceważyć. Dopóki piłka w grze wszystko jest możliwe.

Początek spotkania to wiele niepewności w poczynaniach obu zespołów. Pierwsi ocknęli się gospodarze i w ósmej minucie wyszli na prowadzenie. Obrońcom urwał się Macken i idealnie zagrał piłkę do Speighta. Ten mając przed sobą tylko bramkarza Bostonu, zachował zimną krew i płaskim strzałem pokonał St. Louis-Hamiltona. Moi "Pielgrzymi" starali się i w głównej mierze dyktowali warunki gry na boisku, ale nie mogliśmy znaleźć sposobu na dobrze dysponowanego dzisiaj bramkarza Harrogate - Andrew Dawbera, który jest wypożyczony z Accrington Stanley.

W przerwie, w szatni nie było głaskania po głowie i wspierania zawodników. Po prostu powiedziałem co o dzisiejszej grze myślę i dałem im jasno do zrozumienia kto powinien wygrać to spotkanie. Od początku drugiej połowy śmielej zaatakowaliśmy. W 62. minucie udało się wyrównać. Sarmento odebrał piłkę zawodnikowi gospodarzy w boczne strefie boiska. Młody skrzydłowy przebiegł z nią kilkanaście metrów po czym posłał niemrawe, płaskie dośrodkowanie w pole karne. Z piłką minął się jeden z obrońców, a Wooton z najbliższej odległości wpakował ją do siatki. Zaledwie dwie minuty później dobrze spisujący się Wooton tak niefortunnie zainterweniował przy dośrodkowaniu z rzutu wolnego Mackena, że skierował piłkę do własnej bramki strzeżonej przez St. Louis-Hamiltona. Kolejne minuty były tragiczne w naszym wykonaniu. To co w 74. minucie zrobił Hurrell wie jedynie on sam. Dostał piłkę w tempo od Abdullahiego i mając jedynie przed sobą bramkarza rywali strzelił nad poprzeczką. To była jedna z licznych sytuacji naszego zespołu, która powinna się skończyć bramką. Później już wynik spotkania nie uległ zmianie. Harrogate grało na utrzymanie wyniku, a myśmy rozpaczliwie starali się zmienić niekorzystny dla siebie rezultat.

 

5100047.pngHarrogate Town 2-1 Boston Utd 615.png
8. min - Speight (as. Macken) na 1-0
62. min - Wooton (as. Sarmento) na 1-1
64. min - Wooton (samobój) na 2-1

Boston (4-3-3): St. Louis-Hamilton - Marshall, Aisen, Garner, Drury - Abdullahi, Wooton (75' Ross), Ifil (75' Miller) - Sarmento, Baker (50' Hurrell), Mills

MOTM: Joshua Sarmento (Boston) - 7.5

Harrogate_Boston_Utd_Podsumowanie.jpg
Edytowane przez MaKK
Wyrównanie do lewej
Odnośnik do komentarza
615.png

 

5123054.pngSkrill North, 33. kolejka
01/03/2014 r. godz. 15:00, stadion York Street (Boston). Sędzia: P. Wright. Pogoda: Mokro, 11 stopni C.


615.pngBoston United - Hednesford Town 106580.png

 

Dzisiejszy przeciwnik Hednesford Town nadal balansuje na granicy strefy spadkowej. Siedem kolejek wcześniej na ich terenie przegraliśmy stosunkiem bramek 2-1 pomimo kolosalnej przewagi na boisku. Wyciągnąłem wnioski z tamtego meczu i dziś zamiast non stop atakować bramkę przeciwnika zdecydowałem się na grę z kontry.

Mecz od samego początku ułożył się po naszej myśli. Już w 3. minucie meczu ładny rajd na prawym skrzydle przeprowadził Sarmento, a jego mocne dogranie po ziemi na trzeci metr przed bramką niefortunnie wybijał obrońca gości, co skończyło się golem samobójczym. Hednesford odpowiedziało groźną akcją. Skrzydłem pociągnął Eminoglu, ograł trzech naszych zawodników i zdołał oddać strzał na bramkę St. Louis-Hamiltona, ale na nasze szczęście piłka o milimetry minęła słupek i trafiła w bandy reklamowe. Po niespełna kwadransie gry było już dwa do zera. Rzut rożny krótko wykonał Ross do Sarmento. Ten mocno wstrzelił futbolówkę w pole karne, gdzie tor lotu piłki zmienił Mills szczęśliwie pokonując bramkarza "The Pitmen". Kolejna sytuacja godna odnotowania miała miejsce w 38. minucie, kiedy na bramkę gości niecelnie uderzał Ifil po dośrodkowaniu Drury'ego z lewego skrzydła.

Drugą połowę lepiej rozpoczęli rywale. W 46. minucie po strzale z woleja jednego z piłkarzy Hednesford piłka nieznacznie minęła naszą bramkę. Chwilę później po dośrodkowaniu z rzutu wolnego, głową strzelał Bailey, ale również niecelnie. Przysłowie "third time's a charm" znalazło swe zastosowanie i na boisku York Street w Bostonie. Po zamieszaniu w naszym polu karnym piłkę w siatce umieścił rezerwowy Collins, a asystującym okazał się Riley. Kolejne minuty należały do nas, lecz mieliśmy problem z oddaniem celnych strzałów na bramkę doświadczonego Crane'a. W 77. minucie udało się jednak przełamać niemoc strzelecką. Podręcznikową wrzutką popisał się Brizell, a będący w pełnym biegu Mills idealnie wyskoczył w górę i mocnym strzałem umieścił piłkę w siatce. Do końca spotkania graliśmy na uspokojenie i na przetrzymanie piłki nie kwapiąc się do ataków, chociaż rezerwowy Miller w samej końcówce mógł podwyższyć na 4-1, lecz w sytuacji sam na sam uderzył nad poprzeczką.

 

615.pngBoston 3-1 Hednesford 106580.png
3. min - Todd Jordan (samobój, as. Sarmento) na 1-0
14. min - Ben Mills (as. J. Sarmento) na 2-0
54. min - Damian Collins (as. W. Riley) na 2-1
77. min - Ben Mills (as. J. Brizell) na 3-1

Boston (4-4-2 "diament"): St. Louis-Hamilton - Marshall (87' Turner), Aisen, Garner, Drury - Abdullahi, Ifil, Ross (69' Brizell), Sarmento - Newsham (69' Miller), Mills

MOTM: Ben Mills (Boston) - 8.8

 

Boston_Utd_Hednesford_Podsumowanie.jpg
Edytowane przez MaKK
Wyrównanie do lewej
Odnośnik do komentarza
615.png

 

5123054.pngSkrill North, 34. kolejka
08/03/2014 r. godz. 15:00, stadion Borough Park (Workington). Sędzia: A. Backhous Pogoda: Mokro, 13 stopni C.


585.pngWorkington AFC - Boston United 615.png

 

Nie ma co się zbytnio rozkręcać z opisem tego meczu. Moi podopieczni dominowali w niemalże każdym aspekcie gry i zasłużenie wygrali. Dwie bramki zdobył Mills, a jedno trafienie dorzucił Sarmento. "The Reds" z Borough Park grali tak nieporadnie, że musieli przekraczać przepisy gry. Drobnymi stłuczeniami przypłaciło trzech obrońców: Marshall, Ashmann, Steer oraz dwóch pomocników: Abdullahi oraz Hurrell.

 

585.pngWorkington 0-3 Boston 615.png
40. min - Sarmento (as. Aisen) na 0-1
42. min - Mills (as. Sarmento) na 0-2
81. min - Mills (as. Miller) na 0-3

Boston (4-3-3): St. Louis-Hamilton - Marshall (45' Brizell), Ashman (22' Aisen), Garner, Steer (79' Miller) - Abdullahi, Ifil, Ross - Sarmento, Hurrell, Mills

MOTM: Ben Mills (Boston) - 9.0


Workington_Boston_Utd_Podsumowanie_2.jpg
____

 

5123054.pngSkrill North, 35. kolejka
15/03/2014 r. godz. 15:00, stadion York Street (Boston). Sędzia: C. Harwood Pogoda: Deszczowo, 9 stopni C.


615.pngBoston United - Oxford City 5100163.png

 

Nasz stadion nie należy do najlepszych i przy małej ulewie szybko zamienia murawę w podmokłą łąkę. Może i warunki nie były zbliżone do historycznej bitwy pod Passchendaele podczas I wojny światowej, gdzie utonęło kilkadziesiąt tysięcy żołnierzy, ale grać w piłkę to się na pewno nie dało. Efekt? Obie drużyny oddały łącznie 9 strzałów na bramkę przeciwnika, a celność podań nie przekroczyła nawet progu 69 %. Po tej ciężkiej potyczce udało nam się wyrwać 3 punkciki po szczęśliwym uderzeniu Sarmento, któremu asystował Brizell. A zwycięska akcja miała miejsce dopiero w 85. minucie spotkania.

Po tym wygranym meczu zapewniliśmy sobie udział w barażach Skrill North.

615.pngBoston 1-0 Oxford 5100163.png
85. min - Sarmento (as. Brizell) na 1-0

Boston (4-3-3): St. Louis-Hamilton - Brizell, Aisen, Garner, Steer (66' Abdullahi) - Marshall, Ifil, Ross - Sarmento(87' Morgan), Hurell, Mills (71' Miller)

MOTM: Pat O'Connor (Oxford) - 7.3


Boston_Utd_Oxford_City_Podsumowanie.jpg

Edytowane przez MaKK
Wyrównanie do lewej
Odnośnik do komentarza
615.png

 

5123054.pngSkrill North, 36. kolejka
15/03/2014 r. godz. 15:00, stadion Holker Street (Barrow). Sędzia: C. Harwood Pogoda: Deszczowo, 9 stopni C.


607.pngBarrow AFC - Boston United 615.png

 

W październiku z Barrow wygraliśmy 5-0, a hat-trickiem wtedy popisał się Miller. Pomyślałem sobie, że mój napastnik ma patent na strzelanie bramek "Błękitnikom", ale się myliłem. Mój napadzior zagrał najgorszy mecz w barwach Bostonu jakikolwiek miał miejsce. Siedem prób strzałów, zero celnych; 33 wykonane podania - zaledwie 16 trafiło do adresata. Cóż...bywa i tak. Po regulaminowym czasie padł remis. Szczęśliwy remis. Drużyna ze środka tabeli cisnęła nas jak chciała i fuksem udało się nam strzelić dwie bramki.

 

607.pngBarrow 2-2 Boston 615.png
7. min - Ifil (as. Sarmento) na 0-1
15. min - M. Harris (as. Sheridan) na 1-1
44. min - M. Harris (as. Dobie) na 2-1
89. min - Ifil (as. Sarmento) na 2-2

Boston (4-3-3): Vince - Brizell, Aisen, Garner, Steer (10' Piergianni, 68' Abdullahi) - Marshall, Ifil, Ross - Sarmento, Baker, Miller (72' Mills)

MOTM: Matty Harris (Barrow) - 8.8
____

 

5123054.pngSkrill North, 37. kolejka
29/03/2014 r. godz. 15:00, stadion York Street (Boston). Sędzia: R. Wigglesworth Pogoda: 14 stopni C.


615.pngBoston United - Gloucester City 657.png

 

Z Gloucester mieliśmy nierozliczone rachunki. W lidze zremisowaliśmy z nimi po kontrowersyjnym rzucie karnym, a później wyeliminowali nas z FA Trophy. Nic dziwnego, że nie okazaliśmy przyjezdnym gościnności i wpakowaliśmy im, aż pięć goli. Zawodnikiem meczu bezapelacyjnie został Ben Mills, który zaliczył asystę oraz skompletował hat-tricka. Po tym meczu Mills może poszczycić się 50. ligowymi golami w całej swej karierze, a aby tego dokonać 25-latek potrzebował 116 spotkań. Setny występ w lidze zanotował też 22-letni Ali Abdullahi, a dla zaledwie o rok starszego Danzelle St.Louis-Hamiltona był to natomiast 60. występ w dorosłym futbolu i 25. w barwach Bostonu. Niestety ta fenomenalna i poniekąd jubileuszowa wygrana dla poszczególnych piłkarzy, została przypłacona dwiema kontuzjami. W 3. minucie boisku musiał opuścić Newsham, a w 68. Milnes. Milnes pauzować będzie 1-2 spotkania, natomiast drugi nie zagra już do końca sezonu.


Do końca rozgrywek zostało już tylko 5 kolejek. Jeśli jednak w kolejnym meczu pokonamy wicelidera na wyjeździe to zapewnimy sobie mistrzostwo w Skrill North, gdyż by to osiągnąć już teraz - potrzebujemy zaledwie trzy punkty smiley.gif Także: Do boju Pielgrzymi, do boju!

 

615.pngBoston Utd 5-1 Gloucester 657.png
32. min - Baker (rz. wolny bezp.) na 1-0
41. min - Mills (as. Sarmento) na 2-0
44. min - Mills (as. Baker) na 3-0
48. min - Mills (as. Ross) na 4-0
60. min - Mann (as. Carpenter) na 4-1
77. min - Ross (as. Mills) na 5-1

Boston (4-3-3): St. Louis-Hamilton - Marshall, Galinski, Garner, Drury (81' Hurrell) - Abdullahi, Milnes (72' Ifil), Ross - Sarmento, Newsham (3' Baker), Mills

MOTM: Ben Mills (Boston) - 9.7


Boston_Utd_Gloucester_Podsumowanie.jpg Skrill_North_Widok_og_lny_Fazy_5.jpg
Edytowane przez MaKK
Wyrównanie do lewej
Odnośnik do komentarza
615.png

 

5123054.pngSkrill North, 38. kolejka
05/04/2014 r. godz. 15:00, stadion Damson Park (Solihull). Sędzia: M. Bristow Pogoda: słonecznie, 13 stopni C.


30010181.pngSolihull Moors - Boston United 615.png

 

Jako, że dzisiejsze zwycięstwo nad Solihull da nam bezpośredni awans do Skrill Premier (cztery kolejki przed końcem) to nie muszę chyba mówić jak ważny był dla nas ten wyjazd. W szatni sam zdecydowałem się przeprowadzić rozmowę motywującą (dotychczas czynił to mój asystent). Czułem się jak Al Pacino w "Męskiej Grze", a nawet zacytowałem kilka zdań z tego filmu. Choć niektórzy i tak patrzyli na mnie jak na debila to morale ewidentnie podskoczyły wysoko, a krew zaczęła buzować w żyłach. Czułem, że byliśmy w pełni gotowi, aby już dziś przypieczętować awans.

Rozpoczęli gospodarze, ale od początku jak wściekłe psy ruszyliśmy do odbioru piłki. Już w 10. minucie dzięki swej zawziętości Hurrell odzyskał futbolówkę jeszcze na połowie Solihull i bez wahania wykonał sprytne podanie w kierunku Millsa. Mimo, iż kąt do bramki był ostry to Mills spokojnie otrzymaną piłkę umieścił w siatce. Niestety gospodarze potrzebowali tylko dziewięciu minut aby wrócić do gry. Piękną bramkę zza pola karnego zdobył Pritchard, a nasz bramkarz nie miał nic do powiedzenia. Na kolejnego gola musieliśmy czekać do 30. minuty, kiedy to technicznym strzałem popisał się Ross, wykorzystując błąd Geohaghona. Po półgodzinie gry było 1-3 dla nas. Po błyskotliwym indywidualnym rajdzie piłkę w sieci umieścił Hurrell. Do końca pierwszej odsłony gry gospodarze co prawda przeważali, ale nie przekładało sie do na sytuacje bramkowe.

Druga połowa rozpoczęła od silnego natarcia z naszej strony, ale dopiero w 76. minucie Mills mógł się cieszyć ze swojej drugiej bramki w tym spotkaniu. Akcję lewym skrzydłem szarpnał Drury i co do milimetra dośrodkował na głowę swojego partnera z zespołu. Dwie minuty później niemalże identyczna akcja, ale tym razem do siatki trafił rezerwowy Milnes. Skrzydłowy Solihull - Knights zmniejszył straty w 90. minucie płaskim strzałem, lecz chwilę później Bogle popełnił błąd, dzięki któremu Mills zdobył klasycznego hat-tricka w tym meczu.

Gdy sędzia gwizdnął po raz ostatni wbiegłem jak szalony na murawę. Wygraliśmy Skrill North i awansowaliśmy do Skrill Premier. Fenomenalne uczucie.

30010181.pngSolihull 2-6 Boston 615.png
10. min - Mills (as. Hurrell) na 0-1
19. min - Pritchard (as. Easthope) na 1-1
21. min - Ross (as. Mills) na 1-2
30. min - Hurrell (as. Mills) na 1-3
76. min - Mills (as. Drury) na 1-4
78. min - Millnes (as. Drury) na 1-5
90. min - Knights (as. Lowe) na 2-5
92. min - Mills (as. Marrs) na 2-6

Boston (4-3-3): St. Louis-Hamilton - Marshall (83' Marrs), Galinski, Garner, Drury - Abdullahi, Ifil (65' Milnes), Ross - Sarmento (83' Miller), Hurrell, Mills

MOTM: Ben Mills (Boston) - 9.8

Solihull_Moors_Boston_Utd_Podsumowanie.j

Edytowane przez MaKK
Wyrównanie do lewej
Odnośnik do komentarza

615.png

5123054.pngSkrill North, 39. kolejka
12/04/2014 r. godz. 15:00, stadion York Street (Boston). Sędzia: L. Metcalfe Pogoda: 17 stopni C.


615.pngBoston United - Stalybridge Celtic 718.png

Może i wygraliśmy ligę, ale nie oznacza to, że można odpuścić ostatnie spotkania. Mecz był nudny. Po niespełna kwadransie Mills wyprowadził nas na prowadzenie, a dosyć przypadkową asystę zaliczył Ross. Na boisku wiało nudą. W 44. minucie niemalże kopia akcji z 14. minuty i do szatni schodziliśmy z dwubramkowym prowadzeniem. W drugiej połowie działo się więcej, ale tylko za sprawą tego, że nieco odpuściliśmy. Stalybridge częściej miało piłkę, ale wszystkie ich próby strzałów były udaremniane przez naszych obrońców. St. Louis-Hamilton był bezrobotny. W 62. minucie zamieniliśmy stały fragment gry w zdobycz bramkową. Z narożnika zacentrował Ross, a Milnes umieścił piłkę w siatce.


615.pngBoston Utd 3-0 Stalybridge 718.png
14. min - Mills (as. Ross) na 1-0
45. min - Mills (as. Ross) na 2-0
62. min - Baker (as. Ross) na 3-0


Boston (4-3-3): St. Louis-Hamilton - Marshall (70' Ashman), Galinski, Garner, Steer - Abdullahi (70' Ifil), Milnes, Ross - Baker, Hurrell (80' Sarmento), Mills

MOTM: Ian Ross (Boston) - 9.1


Boston_Utd_Stalybridge_Widok_og_lny_Wido Skrill_North_Widok_og_lny_Fazy_6.jpg Skrill_North_Statystyki_Pi_Bkarz.jpg

Edytowane przez MaKK
Wyrównanie do lewej
Odnośnik do komentarza

Super! Wlasnie o to mi chodzilo, kiedy pisalem w Temacie Sluzbowym, zeby obrazki w Karierach byly dozwolone bez szatkowania wszystkiego bezsensownymi tagami spojler. Moja jedyna uwaga to, ze gdy opisujesz w jednym poscie wiecej niz jeden mecz, to wtedy juz troche to jednak meczy, wiec jesli jestes w stanie w tym formacie opisywac mecz/post, to bedzie ekstra.

 

:kutgw:

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Siema smiley.gif Miałem małe problemy z komputerem, ale już jest w miarę okej i mogę kontynuować opowiadanie smiley.gif

615.png

 

5123054.pngSkrill North, 40. kolejka
19/04/2014 r. godz. 15:00, stadion New Windmill Ground (Whitnash). Sędzia: J. Whiteley Pogoda: wietrznie i mokro, 9 stopni C.


5108729.pngLeamington FC - Boston United 615.png

 

W meczu 40. kolejki działo się naprawdę niewiele. Tylko cztery celne strzały gospodarzy i dwa gości mówią same za siebie. Jedyne warte uwagi akcje to tylko te zakończone bramkami. Pierwszy gol padł już w 6. minucie. Po krótko rozegranym rzucie wolnym przez Rossa, piłka trafiła do Drury'ego. Lewy obrońca wbiegł na szesnasty metr i momentalnie zagrał wzdłuż bramki, a Wooton w łatwy sposób skierował piłkę do siatki. Wyrównanie przyszło w 33. minucie meczu. Po wybiciu piłki na oślep przez jednego z piłkarzy Leamington, ustawiony bliżej lewej flanki Piergianni zagrał piłkę głową do środka, gdzie był...zawodnik gospodarzy. Piłkę zgasił Hawes i prostym podaniem uruchomił Polana. 17-letni pomocnik "The Brakes" wyraźnie był szybszy od asekurującego obrońców Milnesa, przyjął piłkę po czym uderzył ją czubkiem buta obok bezradnego Vince'a. W 77. minucie doskonałą okazję zmarnował debiutujący w barwach Bostonu - Chris Dickinson. Po świetnej akcji Marshalla prawą flanką, napastnik dostał podanie na piąty metr tylko po to by trafić prosto w bramkarza rywali...

5108729.pngLeamington 1-1 Boston 615.png
6. min - Wooton (as. Drury) na 0-1
33. min - Polan (as. Hawes) na 1-1


Boston (4-3-3): Vince - Marshall, Galinski, Piergianni, Drury - Milnes (71' Abdullahi), Ross, Wooton - Sarmento, Hurrell (71' Dickinson), Mills (85' Baker)

MOTM: Lee Wooton (Boston) - 7.7

Leamington_Boston_Utd_Podsumowanie.jpg

Edytowane przez MaKK
Wyrównanie do lewej
Odnośnik do komentarza
@UP - fajnie, że się podoba :)
615.png
5123054.pngSkrill North, 41. kolejka
21/04/2014 r. godz. 19:45, stadion York Street (Boston). Sędzia: A. Hendley Pogoda: 9 stopni C.


615.pngBoston United - North Ferriby United5103616.png

Przedostatnia kolejka, ostatni ligowy mecz na naszym terenie. Dzisiejszy przeciwnik? Ostatnia drużyna w tabeli. Jako, że ten mecz jest o pietruszkę to zdecydowałem się wystawić nieco rezerwowy skład. Debiuty zaliczyli: skrzydłowy Kaffo, defensywny pomocnik Flanagan oraz napastnik Daniel Giles - który został jednocześnie najmłodszym graczem w historii klubu mając 15 lat i 143 dni. Na ławce znaleźli się też Cork i Keehan, ale ostatecznie zostali na niej do końca spotkania.

Już od pierwszych sekund zaznaczyliśmy swoją obecność na boisku. To my kontrolowaliśmy grę, a North Ferriby zostało zepchnięte to głębokiej defensywy. W 5. minucie udało się wyciągnąć gości wysoko poza pole karne co zaowocowała bramką. Piękną wymianę na jeden kontakt przeprowadził Ifil z Hallem, a następnie dograł w pole karne do Millera. Ten ze stoickim spokojem umieścił piłkę w siatce. Po półgodzinie gry powinno być 4-0 dla nas, ale doskonałe sytuacje marnowali Hall, Garner i Miller. Zwłaszcza ten ostatni powinien ponownie wpisać się na listę strzelców po idealne centrze Kaffo, ale genialną paradą bramkarską popisał się Ashley.

Po przerwie moi Pielgrzymi nie zwalniali tempa. W 52. minucie po asyście Flanagana, bramkę z woleja zdobył Baker. Niestety angielski skrzydłowy był na pozycji spalonej. Dwie minuty później oglądaliśmy pierwszą groźną akcję w wykonaniu gości. Koszmarny błąd w rozegraniu piłki popełnił Steer, którego podanie w poprzek boiska przeczytał były piłkarz Hull City - Kendall. Napastnik z małymi problemami przejął piłkę i ruszył sam na sam z Kingiem. 24-latek oddał uderzenie w kierunku długiego słupka, jednak ku uciesze fanów Bostonu piłka minęła obramowanie bramki nie z tej strony co miała. W 74. minucie podwyższyliśmy prowadzenie. Po dośrodkowaniu z narożnika boiska najwyżej w polu karnym wyskoczył Ashman i będąc kompletnie niekryty skierował piłkę do siatki. Kiedy mecz chylił się ku końcowi nadzialiśmy się na kontrę. Bramkę zdobył McNaughton, a asystował mu Davie.

Rozegraliśmy dobry mecz, choć nie ostatni na York Street w tym sezonie. Na piątkowe popołudnie (9. maja) na moje życzenie zorganizowany zostanie festyn na którym wraz z kibicami będziemy świętować awans do Skrill Premier. Rozegrany zostanie również mecz towarzyski z inną drużyną w mieście - Boston Town, a przed jego rozpoczęciem władze ligi oficjalnie wręczą nam puchar za mistrzostwo w Skrill North.

 

615.pngBoston Utd 2-1 North Ferriby 5103616.png
5. min - Miller (as. Ifil) na 1-0
74. min - Ashman (as. Morgan) na 2-0
92. min - McNaughton (as. Davie) na 2-1


Boston (4-3-3): King - Marrs (55' Morgan), Ashman, Garner, Steer - Flanagan, Hall, Ifil - Kaffo (72' Spencer), Baker, Miller (80' Giles)

MOTM: Luke Ifil (Boston) - 8.0

Boston_Utd_North_Ferriby_Podsumowanie_2.

Edytowane przez MaKK
Wyrównanie do lewej
Odnośnik do komentarza
615.png

 

5123054.pngSkrill North, 42. kolejka
26/04/2014 r. godz. 15:00, stadion Aggborough (Kidderminster). Sędzia: M. Amphlett Pogoda: 9 stopni C.


5100080.pngWorcester City - Boston United 615.png

 

Na ostatni mecz w tym sezonie wybraliśmy się na stadion Aggborough w Kidderminster, aby zmierzyć się tam z 12. drużyną w tabeli - Worcester City. Pierwsze pół godziny spotkania to potocznie zwane "flaki z olejem". Sam dwa razy ziewnąłem oglądając to co się działo na murawie. Obie drużyny grały ostrożnie, starając się nie popełnić praktycznie żadnych błędów. Było dużo walki w środku boiska, jednakże bez większego zagrożenia pod którąkolwiek z bramek. W 40. minucie ni stąd, ni zowąd udało się zdobyć bramkę. Steer pociągnął lewą stroną boiska, wycofał do Hurrella, a ten ładnie dośrodkował w pole karne wprost na głowę Millsa, który ładnym strzałem przelobował Daltona.

O ile w pierwszej odsłonie meczu żaden z zespołów nie umiał pokazać że jest lepszy od rywala, to druga część potyczki była niezwykle interesująca. Po dwóch zmianach w drużynie Worcester, gospodarze zaczęli grać coraz to bardziej ofensywnie. W 48. minucie po strzale z wolnego jednego z ich piłkarzy, piłka o centymetry minęła bramkę St. Louis-Hamiltona. Zaledwie cztery minuty później po dośrodkowaniu z rzutu rożnego, głową celnie uderzył Price, ale nasz bramkarz był dobrze ustawiony i nie miał problemów z wyłapaniem tego uderzenia. Odpowiedzieliśmy groźną oskrzydlającą akcją w 60. minucie meczu, ale Ross z niedalekiej odległości posłał piłkę tuż nad poprzeczką. W 76. minucie meczu z dystansu uderzył Abdullahi, lecz piłka po rękawicach Daltona zatrzymała się na słupku. Dwie minuty przed końcem potyczki doszło do kuriozalnej sytuacji. Golkiper gospodarzy chcąc szybko wznowić grę i przenieść futbolówkę pod nasze pole karne zdecydował się na wykop piłki nogą po wyrzucie ręką. Zrobił to jednak tak niefortunnie, że trafił nią w głowę Millera, a ta odbijając się od potylicy napastnika przelobowała go i wpadła do bramki. Mecz zakończył się zwycięstwem 0-2 choć patrząc na grę obu zespołów powinien paść wynik remisowy.

Od szóstej kolejki ligowej dzierżyliśmy fotel lidera i nie opuściliśmy go aż do końca rozgrywek. Sezon zakończyliśmy mając 30 zwycięstw, 7 remisów i 5 porażek, co dało nam łącznie 97 punktów. Więcej dowiecie się w podsumowaniu sezonu, który rozłożony będzie na kilka postów.

5100080.pngWorcester 0-2 Boston United 615.png
40. min - Mills (as. Hurrell) na 0-1
88. min - Miller (as. Dalton) na 0-2

Boston (4-3-3): St. Louis-Hamilton - Marrs (73' Abdullahi), Garner ©, Galinski, Steer - Marshall, Ross, Ifil - Sarmento (73' Miller), Hurrell, Mills (81' Wooton)

MOTM: Rene Steer (Boston) - 7.4

Worcester_Boston_Utd_Podsumowanie.jpg

Edytowane przez MaKK
Wyrównanie do lewej
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
615.png

 

615.pngBoston United: 615.png
Rozegranych spotkań: 47
Wygranych spotkań: 31
Zremisowanych spotkań: 9
Przegranych spotkań: 7
Liczba zdobytych bramek: 116 (110 w lidze)
Liczba straconych bramek: 52 (45 w lidze)
Średnia zdobytych bramek na mecz: 2,47
Średnia straconych bramek na mecz: 1,11
Skrill North: 1 miejsce, 97 punktów
FA Cup: Wyeliminowani w 3. rundzie kwalifikacyjnej przez Altrincham
FA Trophy: Wyeliminowani w 3. rundzie kwalifikacyjnej po dogrywce przez Gloucester


5123054.pngSkrill North: 5123054.png
Tabela - [kliknij tutaj]
Statystyki zespół - [kliknij tutaj]
Statystyki piłkarz - [kliknij tutaj]
Menedżerowie miesiąca: - [kliknij tutaj]
Menedżer roku: Keith Briggs (Stalybridge)
Król strzelców: Damien Reeves (Altrincham)
Zawodnicy miesiąca: - [kliknij tutaj]
Zawodnik roku: Ben Mills (Boston)


5123055.pngSkrill South: 5123055.png
Tabela - [kliknij tutaj]
Menedżer roku: Mark Goldberg (Bromley)
Król strzelców: Jack Midson (Eastleigh)
Zawodnik roku: Dan Ball (Baith)


109201.pngSkrill Premier: 109201.png
Tabela - [kliknij tutaj]
Menedżer roku: Adrian Pennock (Forest Green)
Król strzelców: Jamie White (Salisbury)
Zawodnik roku: Danny Whitaker (Macclesfield)


image.pngSky Bet League Two image.png
Tabela - [kliknij tutaj]
Menedżer roku: Richard Money (Cambridge)
Król strzelców: James Constable (Oxford)
Zawodnik roku: Liam Lawrence (Shrewsbury)
Jedenastka roku wg piłkarzy: [kliknij tutaj]


image.pngSky Bet League One image.png
Tabela - [kliknij tutaj]
Menedżer roku: Simon Grayson (Preston)
Król strzelców: Stephen Dobbie (Fleetwood)
Zawodnik roku: Kevin Davies (Preston)
Jedenastka roku wg piłkarzy: [kliknij tutaj]


image.pngSky Bet Championship image.png
Tabela - [kliknij tutaj]
Menedżer roku: Gary Bowyer (Blackburn)
Król strzelców: Jordan Rhodes (Blackburn)
Zawodnik roku: Andy Reid (Nottingham Forrest)
Młody piłkarz roku: Jon Flanagan (Cardiff)
Jedenastka roku wg piłkarzy: [kliknij tutaj]


image.pngBarclays Premier League image.png
Tabela - [kliknij tutaj]
Menedżer roku: Jose Mourinho (Chelsea)
Król strzelców: Graziano Pelle (Southampton)
Zawodnik roku: Juan Mata (Manchester United)
Zawodnik roku wg piłkarzy: David Silva (Manchester City)
Młody piłkarz roku: Oscar (Chelsea)
Złota rękawica: David De Gea (Manchester United)
Jedenastka roku wg piłkarzy: [kliknij tutaj]

Puchary - screeny:
1301426.pngPuchar Anglii - [kliknij tutaj]
1301427.pngCapital One Cup] - [kliknij tutaj]
1301428.pngTarcza Wspólnoty] - [kliknij tutaj]
1301429.pngJohnstone's Paint Trophy] - [kliknij tutaj]
109202.pngFA Trophy - [kliknij tutaj]

1301397.pngSuperpuchar Europy - [kliknij tutaj]
1301394.pngLiga Mistrzów UEFA - [kliknij tutaj]
1301396.pngLiga Europy UEFA - [kliknij tutaj]
Edytowane przez MaKK
Wyrównanie do lewej
Odnośnik do komentarza

615.png


Oceny zawodników za sezon 2013/14 część pierwsza

appearance.png - Ilość występów gol.gif - Zdobyte bramki asysta.gif - Zanotowane asysty zolta.gif - Liczba żółtych kartek czerwo.gif - Liczba czerwonych kartek
wpusz.png - Liczba wpuszczonych goli starl.gif - Liczba czystych kont

Bramkarze:

Danzelle St. Louis-Hamilton 23 lata appearance.png 32 wpusz.png 31 starl.gif 13
Wychowanek Watfordu i Stoke City początkowo miał rywalizować z Kingiem i Vincem o miejsce w składzie, ale dosyć szybko się okazało, że to właśnie On będzie numerem 1 pomiędzy słupkami. Nie obyło się bez słabszych spotkań, ale w ogólnym rozrachunku był jednym z pewniejszych punktów w drużynie. Sześciokrotnie wybierany do jedenastki tygodnia rozgrywek Skrill North. Pod koniec marca podpisał półzawodowy kontrakt. Ocena z gry: 6.98, Moja ocena: 8.5

Lewis King 20 lat appearance.png 13 wpusz.png 18 starl.gif 4
Będący na tymczasowym kontrakcie Lewis i tak rozegrał zbyt dużo spotkań po tym co pokazywał. Nie radził sobie z presją podczas spotkań z mocniejszymi rywalami. Był współwinnym odpadnięcia z Pucharu Anglii i FA Trophy. Mimo wszystko udało mu się zachować cztery czyste konta. Nie widzę go w planach na przyszły sezon, pomimo większego potencjału od St. Louis-Hamiltona. Wolny transfer. Ocena z gry: 6.88, Moja ocena: 4.75

Sam Vince 17 lat appearance.png 2 wpusz.png 3 starl.gif 0
Nasz wychowanek. Właśnie zgodził się przedłużyć kontrakt o kolejny rok. Na chwilę obecną niech uczy się bramkarskiego fachu od starszego kolegi i cierpliwie czeka na swoją szanse. Ocena z gry: 6.85, Moja ocena: 6.85

Prawa obrona:

Liam Marrs 21 lat appearance.png 20 gol.gif 1 asysta.gif 5 zolta.gif 4 czerwo.gif 0
Ex-piłkarz Sunderlandu jest świetnym bocznym atakującym obrońcą, co udowodnił wiele razy włączając się w akcje ofensywne. Do początku grudnia był naszym najlepszym defensorem dopóki nie doznał urazu ścięgna Achillesa. Po powrocie do gry po kontuzji rozegrał trzy bardzo słabe mecze, jego umiejętności nieco spadły, ale mimo to nadal w niego wierzę. Za miesiąc kończy mu się kontrakt, dostał nową ofertę, ale ją odrzucił. Ma dopiero 21 lat, potencjał na bycie gwiazdą Championship i mam nadzieję, że to w naszych barwach będzie mu dane tam zagrać. Będę o niego walczył dalej. Ocena z gry: 6.89, Moja ocena: 7.0

Conor Marshall 22 lata appearance.png 30 gol.gif 0 asysta.gif 2 zolta.gif 2 czerwo.gif 1
15 spotkań rozegrał na prawej obronie, a drugą połowę na pozycji defensywnego pomocnika, kiedy to musiał zastępować kontuzjowanego Abdullahiego. Na obu grał solidnie. Został sklasyfikowany na 8. miejscu najcelniej podających w lidze. Udowodnił, że warto na niego stawiać i zasłużył na nowy kontrakt. Ocena z gry: 7.13, Moja ocena: 7.13

Jake Hall 20 lat appearance.png 9 gol.gif 1 asysta.gif 1 zolta.gif 3 czerwo.gif 0
Dwudziestolatek w rezerwach grał na środku pomocy, ale w pierwszej drużynie dostawał szanse na prawej stronie defensywy. Często podejmował złe decyzje i brakowało mu koncentracji na boisku. Tak jak w przypadku Kinga, pomimo potencjału nie wróżę mu kariery w Bostonie. Na przyszły sezon może zostać jako szerokie zaplecze drużyny, albo odejść na wolny transfer. Jego decyzja. Ocena z gry: 6.79, Moja ocena: 5.75

Josh Brizell 22 lata appearance.png 10 gol.gif 0 asysta.gif 2 zolta.gif 2 czerwo.gif 0
Przyszedł w styczniu z zamiarem bycia alternatywą dla Marshalla oraz kontuzjowanego Marrsa. Ma ograniczony potencjał, ale jego ofensywne wejścia i crossowe podania dawały bardzo wiele w końcówkach spotkań. Posiada kontrakt do końca przyszłego sezonu, więc nadal będzie pełnił funkcje rezerwowego. No chyba, że ktoś złoży za niego ofertę. Ocena z gry: 6.73, Moja ocena: 6.73

Lewa obrona:

Martin Drury 28 lat appearance.png 27 gol.gif 2 asysta.gif 5 zolta.gif 4 czerwo.gif 0
Martin pochwalić się może fenomenalną statystyką pokonanej odległości (12.05 km na mecz) wśród wszystkich piłkarzy Skrill North oraz najlepszą celnością podań wśród lewych defensorów (78%). Niestety jego dobra gra w ofensywie nieco przesłania nam obraz jego poczynań w defensywie, a przecież gra On na obronie, a nie na pomocy. Zbyt często źle się ustawiał i dawał się łatwo ogrywać. Ogółem popełnił 118 błędów, z czego aż cztery były błędami po których straciliśmy gole (gorszy w tej statystyce jest tylko Piergianni). W końcówce sezonu zaczęły spadać mu atrybuty, a jego wymagania finansowe co do nowego kontraktu są kolosalnie duże. Fajnie byłoby go mieć w drużynie, ale nie za takie pieniądze. Wolny transfer. Ocena z gry: 7.12, Moja ocena: 6.5

Rene Steer 24 lata appearance.png 20 gol.gif 0 asysta.gif 1 zolta.gif 3 czerwo.gif 0
Były piłkarz akademii Arsenalu miał być numerem jeden na lewej obronie. Niestety mizerna stabilność formy sprawiła, że przez większą część sezonu siedział na ławce. Trzy dobre mecze przeplatał jednym tragicznym. Jesienią grał słabiej w obronie, ale na wiosnę przeszedł jakąś przemianę i czyścił aż miło. W dwóćh statystykach wyróżniał się wśród wszystkich piłkarzy Skrill North: zajął drugie miejsce w ilości przebiegniętych kilometrów średnio na 90. minut (11.98 km), najczęściej wykonywał wślizgi na meczu (4.25 / mecz z czego aż 88% było udanych). Ocena z gry: 6.94, Moja ocena: 6.94

Edytowane przez MaKK
Wyrównanie do lewej
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...