Skocz do zawartości

The Tigers


judzi

Rekomendowane odpowiedzi

Witam po bardzo długiej przerwie. Po pół roku znów zajrzałem na forum i znowu zachciało mi się opisywać karierę. Nie będe się tłumaczył że poprzednią karierę skończyłem z powodu utraconego sejwa bo tak nie było. Po prostu skończyła mi się bezrobotka i poszedłem do pracy i już nie znalazłem czasu na FM-a. Teraz mimo że nadal pracuję po półrocznej przerwie na forum i przeczytaniu kilku opowiadań znów naszła mnie chęć na opisywanie swojej kariery. Nadal gram w poprzednią wersję menedżera, a więc w wersję numer 14. Mam nadzieję że nie będzie wam to przeszkadzać. Znów gram w Anglii, ale tym razem nie w League 2, a dwie ligi niżej. Drużynę jaką wybrałem to Gloucester, a więc klub ze Skrill North. Mam nadzieję że będziecie śledzić moją karierę, chociaż ze względu na pracę wiadomo że nie dodam dużej ilości postów na dzień. Liczę na wasze zrozumienie.


Wersja gry: FM 14.3.1

Baza danych: Średnia

Ligi: Anglia (1-6), Polska (1-2)

Dodatki: brak


Klub: Gloucester

Rok założenia: 1889

Status: Półzawodowy

Prognoza mediów: 20.miejsce

Budżet transferowy: 0 funtów

Budżet płac: 2,89 tys. (wykorzystane 2,89 tys.)

Oczekiwania zarządu: Środek tabeli


Kadra jaką zastałem


Bramkarze


Michael Green (ANG / 24 l.) - zdecydowanie bramkarz numer jeden w bramce

Steve Sparrow (ANG / 23 l.) - wyraźnie odstaje od rok starszego kolegi, jak nie znajde nikogo na jego miejsce będzie rezerwowym


Obrońcy


Ryan Batten (ANG / 20 l.) - na razie to melodia przyszłości, będzie głównie wchodził z ławki.

Neil Mustoe (ANG / 36 l.) - doświadczony zawodnik będzie podstawoym graczem zespołu.

Matt Coupe - (WAL / 34 l.) - będzie kolegą Mustoe w podstawowym składzie.

Mike Green - (ANG / 28 l.) - pierwszy wybór na prawą flankę.

Jack Harris - (ANG / 24 l.) - tu również pierwszy skład, tyle że na lewą stronę.

Keiron Mace (ANG / 21 l.) - zmiennik dwóch doświadczonych stoperów.

Danny Haile - (ANG / 19 l.) - tak jak kolega wyżej.

Marcus Giglio (ANG / 20 l.) - zmiennik Greena na prawej stronie.


Pomocnicy


Darren Mullings (ANG / 26 l.) - ma pierwsze miejsce w linii pomocy

Lewis Hogg - (ANG / 30 l.) - będzie partnerem Mullingsa

Tom Webb (ANG / 28 l.) - zmiennik dwóch wyżej wymienionych

Matt Lidiard (ANG / 20 l.) - tak samo jak wyżej


Napastnicy


Charlie Griffin (ANG / 34 l.) - wypożyczony z Brackley będzie grał w linii ataku w pierwszym składzie.

Nat Jarvis - (WAL / 21 l.) - partner Griffina.

Joe Parker (ANG / 18 l.) - najmłodszy z napastników będzie zmiennikiem obu starszych kolegów.


Podsumowanie: Jak widać mamy braki w składzie, brakuje choćby zmiennika dla Harrisa, a także lewej i prawej strony pomocy, gdzie przydałoby się po dwóch graczy. No cóż, będziemy szukać graczy, chociaż z tym budżetem płac nie jest za wesoło.

Odnośnik do komentarza
Dzięki wszystkim xD

------------------------------

Pierwszym moim transferem w klubie jest Joe Lennox, 21-letni prawoskrzydłowy, którego sprowadziliśmy z Bath, zespołu z tej samej ligi. Trenerzy widzą w nim duży potencjał, a więc mam nadzieję, że pokaże go w tym sezonie. Kolejny zawodnik to kenijczyk Jonathan Wafula, 19-letni środkowy pomocnik, mimo młodego wieku jest na poziomie Hogga i Mullingsa, a więc dwóm starszym zawodnikom przybył poważny konkurent. Sprowadzony za darmo z Chesterfield, w którym zaliczył zaledwie jeden występ przez dwa lata. Następnie sprowadziliśmy w ramach wypożyczenia z grającego dwie ligi wyżej Cheltenham, kolejnego zdolnego zawodnika jakim jest bramkarz Connor Roberts, który bije obu moich bramkarzy na głowę. Kolejny zawodnik również przyszedł w ramach wypożyczenia i również z tego samego klubu. To 19-letni Joe Hanks, mimo że ma potencjał według trenerów, to będzie głównie wchodził z ławki.


Co do sparingów, jestem z nich zadowolony. Bilans to pięć zwycięstw, dwa remisy i porażka z wyżej notowanym Wolverhampton. Najbardziej zadowlony jestem z dwóch meczów. Z remisu z Shrewsbury grającego w League 1 i wysokiej wygranej nad Hereford, który jest notowany ligę wyżej. Cieszą bramki nowo pozyskanych Lenoxa i Wafuli. Czas na pierwszą ligową potyczkę z North Ferriby.


Wyniki sparingów:


3.7.2013 vs. Gloucester U-21 1:0 (Griffin)

10.7.2013 vs. Doncaster U-21 3:1 (Jarvis, Giglio, Coupe)

13.7.2013 vs. Wolverhampton 1:2 (Mann)

20.7.2013 vs. Hereford 4:0 (Mustoe, Wafula, Lenox, Griffin)

25.7.2013 vs. Bristol City U-21 1:1 (Parker)

29.7.2013 vs. Shrewsbury 2:2 (Parker, Harris)

3.8.2013 vs. Barwell 3:1 (Mace, Griffin, Coupe)

12.8.2013 vs. Slimbridge 5:0 (Griffinx2, Jarvis, Mustoe, Wafula)

Odnośnik do komentarza
W pierwszym ligowym spotkaniu zmierzyliśmy się z North Ferriby, która rzecz jasna według mediów jest faworytem, bo my jesteśmy skazywani na spadek, tak więc w każdym meczu tak będzie. My oczywiście nie damy za wygraną i w każdym spotkaniu będziemy walczyć. Wyniki spraringów bojowo nastawiło moich piłkarzy.


Pierwsza sytuacja nadarzyła się już w 6.minucie, ale Wafula strzelił tylko w słupek. Trzy minuty później Brown obronił strzał z 20 metrów Marcusa Giglio. W 23.minucie pomocnik gospodarzy Jamie Yates z rzutu wolnego próbował zaskoczyć Robertsa, ale 20-latek nie dał się zaskoczyć. Ostatnia sensowna akcja tej połowy, to strzał z główki po dośrodkowaniu z rzutu rożnego Neila Mustoe. W pierwszych 45 minutach nie oglądaliśmy bramek.


O wiele żywsza była druga połowa. Już minutę po wznowieniu gry Griffin w sytuacji sam na sam pokonał golkipera gospodarzy. Na odpowiedź rywali trzeba było czekać niespełna 20 minut, a Robertsa z rzutu karnego pokonał Robson. W 67.minucie mieliśmy szanse na objęcie prowadzenia, ale Wafula z 18 metrów strzelił minimalnie obok słupka. Cztery minuty po tym Green zaatakował Robsona wyprostowanym nogami, a sędzia nie miał wątpliwości i nasz prawy obrońca wyleciał z boiska. Gdy wydawało się że każda drużyna zakończy spotkanie z jednym golem, w doliczonym czasie gry stało się coś nieoczekiwanego. W 90.minucie po dośrodkowaniu z rzutu rożnego samobója wbił sobie Roberts, ale już minutę później Giglio strzałem z 12 metrów zaskoczył Browna. Sędzia minutę później zakończył ten niezły mecz. Jak na debiut wyszło nieźle, choć Roberts z tym samobójem się nie popisał, tak samo jak Green, otrzymując "czerwień". Ważne że nie przegraliśmy.


17.8.2013 Skrill North [1/42]

[?] North Ferriby 2:2 Gloucester [?]

0:1 Giglio 46'

1:1 Robson 64'-k.

2:1 Roberts sam. 90'

2:2 Giglio 90+1'


Widzów: 281

MoM: Marcus Giglio - 7.2


Roberts - Green (cz.k. 71), Mustoe, Coupe, Harris (77.Hawes) - Wafula, Mullings (64. Webb), Hogg, Giglio - Griffin, Parker (46.Jarvis)

Odnośnik do komentarza
W drugiej kolejce Skrill North gościliśmy u siebie Worcester, które w pierwszej kolejce pokonało u siebie 1:0 Altrincham. Jako że to mecz u siebie, licze na dobry wynik. Nieobecnego Greena na prawej flance zastąpił Batten.


Mecz nie mógł się lepiej zacząć. W 34.sekundzie Jarvis fantastycznie ustawił się w polu karnym i po dośrodkowaniu Harrisa z lewej strony, tylko wystawił głowę i strzałem w okienko nie dał szans golkiperowi gości. W 7.minucie meczu Worcester próbował odpowiedzieć, jednak Jones strzelił obok naszej bramki. Dziesięć minut później z wolnego uderzał Lennox, który zadebiutował w Gloucester, lecz trafił tylko w poprzeczkę. Kolejna okazja do podwyższenia prowadzenia była w 39.minucie, ale Jarvis nie zdołał strzelić swojego drugiego gola w tym meczu. Ostatecznie pierwsza połowa zakończyła się naszym jednobramkowym prowadzeniem.


W drugiej połowie ruszyliśmy do ataków, czego efektem był faul w 52.minucie na Jarvisie w polu karnym, a stały fragment gry wykorzystał Mustoe. Goście chcieli ewidentnie pokonać Robertsa, lecz im się nie udawało. Najpierw w 57.minucie strzelili z rzutu wolnego w słupek, pięć minut potem Roberts nie dał się pokonać w sytuacji sam na sam Sillsem, a w 73.minucie Flanagan z rzutu rożnego minimalnie uderzył główką nad poprzeczką. My natomiast dobiliśmy rywala w 88.minucie, a dośrodkowanie z rzutu wolnego na bramkę zamienił Griffin, pokonując bramkarza z bliskiej odległości. Gdy rozległ się końcowy gwizdek, byłem bardzo zadowolony, ponieważ w debiucie ligowym na własnym stadionie udało się wygrać. Cała drużyna zagrała bardzo dobry mecz i liczę na to że w kolejnych spotkaniach zaprezentujemy się równie dobrze.


20.8.2013 Skrill Noth [2/42]

[8] Gloucester 3:0 Worcester [5]

1:0 Jarvis 1'

2:0 Mustoe 52'-k.

3:0 Griffin 88'


Widzów: 330

MoM: Nat Jarvis - 8.2


Roberts - Batten, Mustoe, Hawes (46.Coupe), Harris - Lennox (46.Webb), Wafula, Hogg, Giglio - Parker (61.Griffin), Jarvis
Odnośnik do komentarza
W następnym spotkanie naszym rywalem będzie szóste w tabeli AFC Telford, które podobnie jak my wygrało jeden mecz i jeden zremisowało, jednak my dzięki lepszemu bilansowu bramek zajmujemy drugie miejsce w tabeli. Drugie spotkanie z rzędu, które gramy na własnym stadionie.


Na pierwszego gola musieliśmy czekać nieco ponad kwadrans. Wtedy to Griffin został sfaulowany w polu karnym, a Mustoe pewnie pokonał bramkarza z jedenastu metrów. Kolejną szanse mieliśmy w 24.minucie. Znakomitą szansę miał Griffin, którego strzał wylądował na wewnętrznej stronie słupka, a piłka zamiast do bramki potoczyła się po linii bramkowej. W 33 i 36.minucie mieliśmy kolejne dwie okazje do podwyższenia prowadzenia. Najpierw w słupek trafił Wafula, a potem poprzeczkę obił Lennox, po piekielnie mocnym strzale z dystansu. Do końca pierwszej połowy nic się już nie zdarzyło i na przerwę schodziliśmy z jednobramkowym prowadzeniem.


Druga połowa nie była już tak efektowna jak pierwsza. Dopiero w 64.minucie Robertsa próbował pokonać Caton, ale nie znalazł sposobu na dobrze dysponowanego dzisiaj golkipera. Dziesięć minut po tym w słupek strzelił Lennox. Wreszcie w 87.minucie sytuacje sam na sam wykorzystał Griffin i przypięczetował trzy punkty. Drugi z rzędu wygrany mecz, oby tak dalej.


24.8.2013 Skrill North [3/42]

[2] Gloucester 2:0 AFC Telford [6]

1:0 Mustoe 16'-k.

2:0 Griffin 87'


Widzów: 266

MoM: Neil Mustoe - 8.2


Roberts - Hawes, Mustoe, Coupe, Harris - Lennox, Wafula (46. Mullings), Hogg, Giglio - Parker (55.Jarvis), Griffin
Odnośnik do komentarza
@Ralf Od początku rozgrywek gramy na stadionie Cheltenhamu, Whaddon Road

----------------------------------------------------------------

Przed kolejnym spotkaniem dołączył do nas kolejny zawodnik, tym razem doświadczony snajper Jon Macken.


W czwartej kolejce Skrill North mierzyliśmy się na wyjeździe z osiemnastą drużyną ligi, Leamington, która w tym sezonie na raze zgromadziła na swoim koncie zaledwie dwa punkty.


Od samego początku meczu działo się bardzo wiele. Groźniejsi byliśmy my. Najpierw Macken chybił w sytuacji sam na sam, a później strzał Webba z rzutu wolnego obronił Breeden. W 26.minucie objęliśmy prowadzenie. Spore zamieszanie w polu karnym Breedena wykorzystał Macken strzelając w ciemno, w kierunku bramki i ku jego szczęściu piłka zatrzepotała w siatce i tak oto w debiucie doświadczony snajper zdobył bramkę. Nie cieszyliśmy się zbyt długo, z tego prowadzenia, bo po minucie był już remis. Gospodarze wykorzystali składną akcję, a Craig Owen oddał ładny strzał z 13 metrów prosto w okienko i Roberts był bez szans. Nie załamaliśmy się i dalej atakowaliśmy. W 36.minucie Wafula uderzył ładnie z rzutu wolnego, ale trafił tylko w słupek. Pierwsza połowa zakończyła się remisem.


Druga połowa to bardziej wyrównana gra, ale mimo że obie strony atakowały nikt nie zdołał strzelić gola. W 56.minucie Macken miał bardzo dobrą okazję na gola dającego prowadzenie, ale dobrze spisał się golkiper gospodarzy, W 63.minucie odbyła się ostatnia dobra akcja tego meczu. Castle z 20 metrów próbował zaskoczyć Robertsa, ale ten nie dał się pokonać. Ostatecznie podzieliliśmy się punktami z Leamington. Mimo że graliśmy nieźle, to pozostaje niedosyt, bo mogliśmy zdobyć trzy punkty.


26.8.2013 Skrill North [4/42]

[18] Leamington 1:1 Gloucester [1]

0:1 Macken 25'

1:1 Owen 26'


Widzów: 310

MoM: Neil Mustoe -7.5


Roberts - Batten, Mustoe, Coupe, Rawlings - Wafula, Mullings, Hanks (46.Mace), Webb (73.Liddiard) - Parker (46. Jarvis), Macken

Odnośnik do komentarza

W ostatnim spotkaniu w sierpniu naszym rywalem był piąty w tabeli Guiseley. My plasujemy się lokatę niżej, a więc powinna być walka o każdy centymetr boiska.


Tak jak przewidywałem spotkanie było bardzo zacięte i wyrównane, dlatego też obie drużyny podzieliły się punktami, chociaż gdyby nie nasza dekocentracja moglibyśmy wygrać. Prowadzenie uzyskaliśmy już po siedmiu minutach, gdy Griffin po dośrodkowaniu z rzutu rożnego pokonał Drencha. Dziewięć minut później na 2:0 podwyższył Parker, udanie wykorzystując podanie Wafuli. Do przerwy prowadziliśmy i wydawało się że utrzymamy ten rezultat i trzy punkty mamy w kieszeni. Jednakże goście w drugiej połowie ruszyli do szaleńczych ataków, czego efektem były dwie bramki w ciągu ośmiu minut. Najpierw w 64.minucie Broksby z rzutu wolnego nie dał szans Robertsowi, następnie w 72.minucie Johnson pokonał naszego golkipera strzałem z 18 metrów prosto w okienko. Jaki jest plus tego meczu. Taki że nie przegrywamy i mamy serię pięciu spotkań bez porażki. Musimy poprawić koncentrację, bo nie możemy sobie pozwolić na takie odpuszczanie.



31.8.2013 Skrill North [5/42]

[6] Gloucester 2:2 Guiseley [5]

1:0 Griffin 7'

2:0 Parker 16'

2:1 Brooksby 64'

2:2 Johnson 72'


Widzów: 191

MoM: Oli Johnson - 8.1


Roberts - Green, Mustoe, Coupe (84.Hawes), Harris - Lennox (70.Webb), Wafula, Hogg, Giglio - Parker (46.Macken), Griffin

Odnośnik do komentarza
Sierpień 2013


Bilans: 2-3-0, 10:5

Skrill North: 8. (-4), 9 pkt, 10:5

Najlepszy strzelec: Griffin - 4 gole

Najlepszy asystent - 2 zawodników - 2 asysty

Zawodnik meczu - Neil Mustoe - 2 razy

Średnia ocen - Neil Mustoe - 7.54


Finanse: 205 tys. (+80 tys.)

Budżet transferowy: 0 (pozostało 0)

Budżet płac - 2,9 tys. (wykorzystane 4,2 tys.)


Transfer (Świat) - Patrick Hermann - Borussia Monchengladbach->Borussia Dortmund - 17 mln

Transfer (Polska) - Michał Żyro - Legia->Rubin Kazań - 1,2 mln


Premiership - Everton

Championship - Leicester

League 1 - Peterborough

League 2 - Scunthorpe

Skrill Premier - Cambridge

Skrill South - Ebbsfleet

T-Mobile Ekstraklasa - Śląsk Wrocław

I Liga Polska - GKS Katowice


Ranking FIFA - 1. Argentyna 2. Hiszpania 3.Niemcy ... 57.Polska


LM - Legia Warszawa -> Grupa H (Gyor 4:1 i 2:2 -> HJK 1:0 i 2:0 -> 1:0 i 2:0 z FC Basel -> x:x i x:x z Benficą, x:x i x:x z A.C. Milan, x:x i x:x z Olympiakosem)

LE - Lech Poznań - 3.runda kwal. (3:1 i 5:0 z Czichura -> 0:2 i 2:1 z Petrolul)

LE - Śląsk Wrocław - 3.runda kwal. (1:0 i 2:0 z Skonto Ryga -> 0:2 i 0:4 z Sevilla FC)

LE - Piast Gliwice - 2.runda kwal. (0:0 i 0:2 z Lewski Sofia)


Pomysł z podsumowaniem miesiąca troche ściągnąłem od Profesora, mam nadzieję że się nie obrazi.
Odnośnik do komentarza
7 września w szóstej kolejce sezonu mierzyliśmy się z osiemnastym w tabeli Barrow, który narazie wygrał jeden mecz spośród pięciu i ma na koncie tylko trzy punkty. Drużyna z Holker Strett narazie nie zachwyca, bowiem media typują ją na środek tabeli. W przeciwieństwie do nas bo my plasujemy się na ósmym miejscu.


Zaliczamy trzeci remis z rzędu i jak wynika ze statystyk powinniśmy to starcie wygrać. Strzały 11-3 w tym 6-2 celne mówią same za siebie. To były świetne okazje do zdobycia bramki, dominowaliśmy przez całe spotkanie, lecz ostatecznie musieliśmy się podzielić punktami. Prowadzenie dał nam Griffin w 27.minucie, wykorzystując dośrodkowanie z rzutu rożnego Wafuli. Wyrównał dziewięć minut po przerwie Nicolas Rushton, uderzając z rzutu wolnego w samo okienko nie dał szans Greenowi, któremu dałem szansę, aby Roberts odpoczął. W tabeli plasujemy się na ósmej lokacie ze stratą sześciu punktów do Hednesford, którzy podobnie jak i my oraz wicelider Harrogate nie zaznali jeszcze porażki w tym sezonie.


7.9.2013 Skrill North [6/42]

[18] Barrow 1:1 Gloucester [8]

0:1 Griffin 27'

1:1 Rushton 54'


Widzów: 610

MoM: Neil Mustoe - 7.7


Green - Green, Mustoe, Coupe, Harris (61.knt.Hawes) - Lennox (46.Mullings), Hogg, Wafula, Giglio - Griffin, Parker (46.Macken)

Odnośnik do komentarza
Tuż przed kolejnym starciem zakontraktowaliśmy, kolejnego snajpera, tym razem lekarstwem na nie strzelanie goli ma być 32-letni Słowak Pavol Suhaj.

Tydzień później naszym rywalem w walce o ligowe punkty był dziesiąty w tabeli Workington, który plasuje się według oczekiwań w środku ligi.


No i kolejny remis w naszym wykonaniu. Nawet debiutujący Suhaj, który wszedł z ławki w 62.minucie nie pomógł nam w zdobyciu trzech punktów. Spotkanie przez większość czasu był nudne jak flaki z olejem, rozkręciło się dopiero pod koniec, bo wtedy padły bramki. W 85.minucie bramkę dla gospodarzy zdobył uderzeniem głową Ben McKenna. Dwie minuty później wyrównał w podobny sposób po dośrodkowaniu z rzutu wolnego Neil Mustoe, który jak na razie najwięcej wyróżnia się spośród zawodników mojej drużyny.


14.9.2013 Skrill North [7/42]

[10] Workington 1:1 Gloucester [8]

1:0 McKenna 85'

1:1 Mustoe 87'


Widzów: 212

MoM: Neil Mustoe - 8.2


Roberts - Batten (46.Green), Mustoe, Mace (56.Hawes), Harris, Wafula, Hogg, Mullings, Giglio - Jarvis (62.Suhaj), Griffin
Odnośnik do komentarza
W drugiej rundzie kwalifikacyjnej Pucharu Anglii zmierzymy się z Frickley.


Trzy dni później mierzyliśmy się z piętnastym w tabeli Brackley, my plasowaliśmy się na siódmej lokacie.


Nareszcie po czterech meczach bez zwycięstwa udaje się zdobyć trzy punkty i to w dobrym stylu. Prowadzenie już w 5.minucie po dośrodkowaniu z prawej strony od Giglio, dał nam Suhaj, zdobywając już w drugim swoim meczu bramkę. Po raz drugi Słowak trafił już 26 sekund po przerwie, w sytuacji sam na sam pokonując Tuckera. Trzecią i ostatnią bramkę dla nas pięknym strzałem z dystansu zdobył Lewis Hogg. Gości było tylko stać na trafienie honorowe z 78.minuty autorstwa Mulligana. Po tym pojedynku awansowaliśmy na piąte miejsce w tabeli.


17.9.2013 Skrill North [8/42]

[7] Gloucester 3:1 Brackley [15]

1:0 Suhaj 5'

2:0 Suhaj 46'

3:0 Hogg 72'

3:1 Mulligan 78'


Widzów: 160

MoM: Pavol Suhaj - 8.8


Roberts - Green, Mustoe, Hawes, Giglio - Griffin (63.Hanks), Wafula, Hogg, Rawlings - Suhaj, Macken (73.Jarvis)
Odnośnik do komentarza
Dwunasty w tabeli Boston United był naszym kolejnym ligowym rywalem w walce o punkty.


Tym razem obie drużyny musiały się zadowolić bezbramkowym remisem. Głównie bohaterzy tego spotkania, to bramkarze obu drużyn, którzy mimo wielu strzałów stanęli na wysokości zadania i nie dopuścili do tego, aby piłka zatrzepotała w ich siatce. Odczuwam trochę niedosyt, ponieważ graliśmy u siebie i trochę zawiedliśmy kibiców.


21.9.2013 Skrill North [9/42]

[5] Gloucester 0:0 Boston United [12]


Widzów: 200

MoM: Neil Mustoe - 7.7


Roberts - Green, Mustoe, Coupe, Harris - Wafula, Hogg, Mullings (69.Lennox), Giglio - Parker (46.Suhaj), Griffin (69.Jarvis)

Odnośnik do komentarza
Trzy dni poźniej pojedynkowaliśmy się z ósmym w tabeli Altrincham, które według mediów powinno być w czołówce, a tak jest w środku stawki.


No i stało się. Odnieślismy pierwszą porażkę od 9 spotkań. Zwycięskiego gola dla gospodarzy zdobył Josh Meade, idealnie wykorzystując dośrodkowanie z rzutu rożnego. Ciekawostką jest to że byliśmy ostatnią drużyną, która nie przegrała w lidze. Altrincham wyraźnie dominował i to on zdobył zasłużenie trzy punkty.


24.9.2013 Skrill North [10/42]

[8] Altrincham 1:0 Gloucester [6]

1:0 Meade 21'


Widzów: 486

MoM: Josh Meade - 7.3


Green - Batten, Mustoe, Mace, Harris - Lennox, Turl (46.Mullings), Liddiard (46.Hogg), Rawlings - Jarvis (46.Suhaj), Macken
Odnośnik do komentarza
Czas na pierwsze pucharowe starcie w tym sezonie w drugiej rundzie kwalifikacyjnej FA Cup, w której zmierzymy się z Frickley. Nie powinniśmy mieć problemów z awansem, ale nie lekceważymy przeciwnika.


No i klapa. Miało być łatwo i przyjemnie, a wyszło tak że Frickley broniło się i wywiozło z Whaddon Road remis, co stawia go w korzystnej pozycji przed rewanżem. Jeśli chcemy awansować dalej musimy się spiąć i zaatakować rywala.


28.9.2013 Puchar Anglii 2.Runda Kwal.

[6L] Gloucester 0:0 Frickley [L]


Widzów: 426

MoM: Neil Mustoe - 7.3


Roberts - Green, Mustoe, Coupe, Harris - Wafula, Hogg, Mullings (73.Hanks), Giglio -Suhaj (46.Jarvis), Griffin (73.Parker)


PS: Następny post w poniedziałek bo wyjeżdżam.
Odnośnik do komentarza
Wrzesień 2013


Bilans: 1-4-1, 5:4

Skrill North: 7., (-5) do Harrogate, (+1) nad North Ferruby

Najlepszy strzelec: Charlie Griffin - 5

Najlepszy asystent - Marcus Giglio - 3

Zawodnik meczu - Neil Mustoe - 6

Średnia ocen - Neil Mustoe - 7.55


FINANSE: 261 tys. (+55 tys.)

Budżet transferowy: 0 (pozostało 0)

Budżet płac - 2,9 tys. (wykorzystane 4,8 tys.)


Transfer (Świat) - Domenico Criscito - Zenit St.Petersburg->Szachtar Donieck - 21,5 mln

Transfer (Polska) - Mateusz Cichocki - Legia->Kubań - 950 tys.


Ligi


Premiership - Man Utd

Championship - Leicester

League 1 - Wolverhampton

League 2 - Scunthorpe

Skrill Premier - Barnet

Skrill South - Ebbsfleet

T-Mobile Ekstraklasa - Lech Poznań

I Liga Polska - GKS Katowice


Ranking FIFA - 1. Hiszpania (+1) 2. Argentyna (-1) 3.Niemcy ... 57.Polska


LM - Legia Warszawa -> Grupa H (Gyor 4:1 i 2:2 -> HJK 1:0 i 2:0 -> 1:0 i 2:0 z FC Basel -> 0:1 i x:x z Benficą, x:x i x:x z A.C. Milan, x:x i x:x z Olympiakosem)

LE - Lech Poznań - 3.runda kwal. (3:1 i 5:0 z Czichura -> 0:2 i 2:1 z Petrolul)

LE - Śląsk Wrocław - 3.runda kwal. (1:0 i 2:0 z Skonto Ryga -> 0:2 i 0:4 z Sevilla FC)

LE - Piast Gliwice - 2.runda kwal. (0:0 i 0:2 z Lewski Sofia)

Odnośnik do komentarza
Przed powtórkowym meczem Pucharu Anglii pozyskaliśmy za darmo 31-letniego stopera Garetha Owena, wychowanka Stoke, a poprzednio gracza Port Vale.


Do rewanżowego spotkania z Frickley przystępowaliśmy z żądzą zwycięstwa, bowiem byliśmy faworytem i musieliśmy na maksa dać z siebie wszystko i pokazać kto tu rządzi.


No i o to chodzi. Mimo że w pierwszej połowie nie zaprezentowaliśmy się najlepiej, to drugie 45 minut to nasza totalna dominacja. Najpierw po godzinie gry Griffin po fantastycznym podaniu Wafuli strzelił na 1:0. Niecały kwadrans nasza legenda Neil Mustoe uderzeniem z główki podwyższył na 2:0. Gospodarzy dobił kolejne 15 minut później nasz drugi stoper Matt Coupe, wykorzystując dośrodkowanie z rzutu rożnego. Za ten mecz otrzymaliśmy 4,5 tys. funtów, a naszym rywalem w kolejne rundzie będzie zespół Bedfordu.


2.10.2013 Puchar Anglii 2.Runda Kwal. Powtórka

[L] Frickley 0:3 Gloucester [sN]

0:1 Griffin 60'

0:2 Mustoe 74'

0:3 Coupe 89'


Widzów: 1328

MoM: Neil Mustoe - 8.8


Roberts - Green, Mustoe, Owen (66.Coupe), Harris - Lennox (46.Mullings), Hogg, Wafula, Giglio - Parker (46.Suhaj), Griffin

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...