Skocz do zawartości

Elite: Dangerous


Feanor

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatecznie stanęło na czymś takim: https://coriolis.edcd.io/outfit/asp?code=A0phtiFhliddsnf5------02---05482o0ev62i2f.Iw18WQ%3D%3D.Aw18WQ%3D%3D.

 

Coś tam jest nie tak, bo skok minimalny się zgadza, a maksymalny jest za duży, mam 21,7 ly. Niestety na miejscu nie mieli FSD 5B na który mnie jeszcze stać, a który mocno by mi wydłużył skoki... No cóż, chwilę może pohandluję, polecę po te metaalloys i do Felicity :)

Odnośnik do komentarza

tylko opłaca się robić na FSD na A i zacząć od Felicity.

 

Na ekslorację, to clean drive tuning (Felicity) a do walki Dirty Drive Tuning.

 

 

Ja się będę musiał wybrać na eskplorację, ale dokonam tego Anką.

 

Do Palina muszę przelecieć 5 tysięcy Ly. Może do Sag A* polecę.

Odnośnik do komentarza

Czy aspem ex dobrze się walczy? Zastanawiam się, czy tymczasowo mojego nie uzbroić i nie pozarabiać na bounty huntingu :) Na razie kilka misji kurierskich zrobiłem, w sumie nie przypominam sobie, by kiedyś dawali mi po 150k za przewózkę kilku ton materiału :) Plus jakieś materiały :) Ale chyba wolałbym zarobić na BH.

Odnośnik do komentarza

Mnie sie bardzo zle walczylo w porownaniu z Cobra, ale mialem go za bardzo fitowanego pod walke, wiec moze dlatego. Lepiej zrobic sobie cargo bay i passenger lounge i powozic ludzi i towary - bezpieczniej i kasa dobra, da jak dobrze trafisz to 4-5 misji do jednego celu po 120-150k kazda.

Odnośnik do komentarza

Zalezy od pasazera. Zeby wziac najbardziej lukratywne kontrakty to musisz miec i tak first class i jeszcze byc friendly z frakcja ktora daje zlecenie, ale takie lekkie typki co chca trzy miejsca odwiedzic po 400k spokojnie chodza do biznes klasy :) Lecisz w sumie 200 Ly tam i nazod i kasujesz to plus jakies 100k za discovery. Wiadomo ze nie jest to kopalnia forsy, ale czasem ciezko wybrac cel krotkiej wyprawy, a tak masz to zrobione za siebie. Nie zdarzylo mi sie przekroczyc terminu, ale jeden pasazer byl niezadowolony bo przywalilem przy dokowaniu i dostalem 250 cr kary, co go strasznie oburzylo, ale wyplata nie spadla :) tylko zadowolenie frakcji mniej naroslo.

Odnośnik do komentarza

Czy aspem ex dobrze się walczy? Zastanawiam się, czy tymczasowo mojego nie uzbroić i nie pozarabiać na bounty huntingu :) Na razie kilka misji kurierskich zrobiłem, w sumie nie przypominam sobie, by kiedyś dawali mi po 150k za przewózkę kilku ton materiału :) Plus jakieś materiały :) Ale chyba wolałbym zarobić na BH.

Tym statkiem się nie walczy, nim się ucieka a tak na poważnie to nim walczy NPC robiąc z niego rakietowca. Każdy strzał NPC jest w celu. Ty takiej precyzji nie osiągniesz i jeszcze najlepiej mieć inżynierów.

 

Tak jak Meler misje pasażerskie tak, nawet dalekie ale musisz pamiętać, że niektórzy klienci są wybredni i nie chcą być zeskanowani.

@Feanor,

 

Chcesz walczyć to pozostaje Ci FDL albo jak masz rangę w imperium Clipper albo Courier, no i Żelazko - FAS. Python do CZ/RES to około 180 milionów.

Odnośnik do komentarza

OK, mam już 5A FSD :D

 

I teraz kolejne pytanie. Jestem już u Felicity, widzę, że FSD można upgradować na trzy różne sposoby, każdy na 5 poziomów. Te trzy sposoby można usprawniać równolegle? Czyli na przykład jak przyspieszę boot skoku na 1 lvl to nadal będę mógł zwiększyć poziom na 1 lvl później? :)

Odnośnik do komentarza

Nowa modyfikacja zdejmuje stare, czyli jak robisz FSD na 1 lvl long rangę to jak zrobisz 1 lvl faster boot FSD sequwnce i zatwierdzisz to zdejmie Ci ulepszenie zwiększenie zasięgu. Zmiana lvl zdejmuje po zatwierdzeniu poprzedni level. Można zamienić każde ulepszanie

Odnośnik do komentarza

WOW

Dokładnie :) Aczkolwiek też rosnę, bez kabiny pasażerskiej będę miał już 37 ly :) Jestem w drobnym dylemaciku, już ruszać czy czekać na uzbieranie na fuel scoop lepszy i liczyć na to, że mi w jakiejś misji zaproponują chemical processors (bo atakować nikogo po ten materiał potrzebny Felicity nie będę, asp za słaby jak już Brachu pisał).

No właśnie, emik: do którego levelu w rozwijaniu FSD dotarłeś? I czy jakieś inne usprawnienia też instalowałeś?

Odnośnik do komentarza

FSD 4lvl, teraz zakładam kabinę pasażerską i chcę trochę uzbierać kaski

 

aby otrzymać chemical processor musisz udać się do Indenpendent sytemów z ekonomią Agriculture i brać misje szmuglerskie

 

mój aktualny ASP: https://coriolis.edcd.io/outfit/asp?code=A0patfFflidasnf5------0202--3d4d0i02v62f2i.Iw18WQ%3D%3D.CwRgDBlZ5eIiA%3D%3D%3D.H4sIAAAAAAAAA2P8Z8fAwPCXEUjw8%2FAwMAhNBjI5zv35%2F%2F8%2F0z8xmJTodhYGBmVJTgYGCQ0gn1%2F03%2F%2F%2FIuZANf%2BZ%2F0mBFAGlGYR%2BsQKlIn79%2Fy%2Bhy8bAIMIONE5Z8ef%2F%2F8IB%2F0BKAdAq%2BH9rAAAA&bn=Estrella

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...