Skocz do zawartości

Elite: Dangerous


Feanor

Rekomendowane odpowiedzi

Ja bym większość sprzętu wymienił na D, one najmniej ważą, dzięki czemu dalej skoczysz. Power Plant, Thrusters, Distributor. Tarcze na jakieś tokenowe na wypadek lądowania na planetach, jeżeli nie planujesz lądować to wywal całkiem. Chociaż z drugiej strony to widzę że takie zmiany dadzą w sumie jakieś 2,5 ly do zasięgu, więc nie wiem czy to warte zachodu :)

Ale z drugiej strony te zaoszczędzone tony bym zainwestował w HeatSinki i AFMU, bo czasem się na serio przydają, zwłaszcza daleko od domu.

Tak bym to zbudował:

 

https://eddp.co/u/4iyoDoZt

Odnośnik do komentarza

Ja złożyłem coś takiego - https://coriolis.edcd.io/outfit/cobra_mk_iii?code=A0pctaFaldd0sdf4----0202320nB4v62f2i.Iw1%2FkA%3D%3D.MwBj4kEYoJjqYg%3D%3D.&bn=Cobretti1

 

PD 1A i tak nie będziesz boostował i tarcze 3. Zasięg 25 Ly.

BTW.

 

 

Mój powrót z CZ (Combat Zone)

 

20170124125429_1.jpg

 

Stan po reebocie.

Odnośnik do komentarza

Mam niestety 360 :( na na dżoja nie bardzo mam miejsca na moim biurku, naprawdę :)

 

 

 

 

 

...musiałbym posprzątać i później niczego bym nie mógł znaleźć ;)

Ale masz wirelessowy czy kabelkowy? Bo kablowy powinno się dać bez receivera, on ma tą przejściówkę już wbudowaną

Odnośnik do komentarza

Ja się szykuję do powrotu, ale chciałbym na jakimś porządniejszym, iksowym lub peesowym padzie zagrać :/ ten mój obecny to jednak nie to :( nawiasem mówiąc (nie chce mi się szukać, zadżejsonuję ;) ) da się jeden albo drugi podpiąć kablem, by działał?

reciver sam kosztuje ok. 50-70 PLN.

 

http://allegro.pl/listing?string=XBOX%20360%20WIRELESS%20RECEIVER%20PC%20NADAJNIK%2FODBIORNIK&bmatch=base-relevance-floki-5-uni-1-3-1025

 

 

Ja chyba sprxzedam T-9. Myślałem, że szybko wbiję Tycoona, jednak ma ona za małą ładownię. Trzeba zbierać i wbijać rangę na

Cutter1.jpg

 

Imperial Cutter

 

Odnośnik do komentarza

Ja udałeś się do odległych systemów Ceos/Sothis, żeby podbić reputację u Sirius Corp.

 

Pojawiły się z powrotem misje na wożenie biowaste za miliony.

 

Jeżeli ktoś lubi postrzelać, to są frakcja Federation Unite! je oferuje. Można nieźle zarobić (nawet 15 milionów) i przy okazji wbić rangę w Federacji.

 

@Meler,

 

jak będę wracał do HR 8444 mogę kupić Ci meta-alloya w Maia

Odnośnik do komentarza

Jak planować dalekie wyprawy eksploracyjne? Na mapie galaktyki nie mogę zaplanować trasy dłuższej niż 1000Ly. Czy dobrze samemu wykombinowałem aby wspomóc się programem EDDiscovery?

Odpowiem przewrotnie - pytaj TeddyPanda :D

 

a tak na poważnie, mapa jest podzielona na sektory ze współrzędnymi, więc prz planowaniu podróży należy celować w odpowiednie kwadraty, tak aby Cię zaprowadziły do celu.

 

Info z forum TWH

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Przez ostatnie kilka wieczorów a także dzisiejszy wczesny poranek/środek nocy (tj. między 4 a 5 rano) zarobiłem na misjach na masakry ponad siedemdziesiąt milionów i tym samym mogę sobie kupić takie cudeńko

 

 

56.jpg

 

czyli niezapomniany Fer de Lance (Ferdek)

 

 

teraz pozostaje go ulepszyć u inżynierów.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...