Skocz do zawartości

Marynia płaci ratę 461 PLN za podrobienie podpisu


FYM

Ściąganie  

59 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

No, to jedyny bonus :)


 

Słomiany wdowiec mode on od wczoraj na ten tydzień. Śniadanie z trzech gotowanych jaj i bułki i FM przez cały dzień przeplatany bezmózgim lampieniem się w zdjęcia dziewczyn. Ehhh...

Naucz sie gotowac :P

 

LOL, trust me - gotuje lepiej niż te rzygowiny z wypokie :D

Odnośnik do komentarza

Ja jestem fanatykiem jajek. Jem praktycznie codziennie, pod różnymi postaciami.

 

Moja siostra kiedyś pracowała w hotelu w Bournemouth i mówi że Angole żrą jaja praktycznie tylko z mikrofali. I do tego oczywiście chleb tostowy :D


 

No to czemu jeszcz gotowane jaja i bulki ?

 

Na śniadanie zazwyczaj nic się nie chce robić :P

 

Też idę po najmniejszej linii oporu :D

 

Po linii najmniejszego oporu :profesor:

Odnośnik do komentarza

Ja jestem fanatykiem jajek. Jem praktycznie codziennie, pod różnymi postaciami.

 

Moja siostra kiedyś pracowała w hotelu w Bournemouth i mówi że Angole żrą jaja praktycznie tylko z mikrofali. I do tego oczywiście chleb tostowy :D

 

Mi dietetyk zabronił jajka jeść :/ Chociaż tak raz na tydzień, może rzadziej jem jajecznicę. Ale z mikrofali to chyba najgorzej z możliwych.

Teraz sam testuje i wiem, że nie mogę mielonego smażonego na smalcu, bigosu i sałatki z majonezem, bo od razu biegunki.

Odnośnik do komentarza

 

Ja jestem fanatykiem jajek. Jem praktycznie codziennie, pod różnymi postaciami.

 

Moja siostra kiedyś pracowała w hotelu w Bournemouth i mówi że Angole żrą jaja praktycznie tylko z mikrofali. I do tego oczywiście chleb tostowy :D

 

Mi dietetyk zabronił jajka jeść :/ Chociaż tak raz na tydzień, może rzadziej jem jajecznicę. Ale z mikrofali to chyba najgorzej z możliwych.

 

Dlaczego? Chodzi ci o mikrofale, czy o jajko w koszulce?

Odnośnik do komentarza

Angole do na kazdy posilek wpieprzaja baked beans.

zgadza sie. jak bylem w grecji w zeszlym roku, to w moim hotelu byli praktycznie sami anglicy. to co oni zarli na sniadanie i kolacje to jakas masakra... i codziennie to samo, do wyzygania...

Odnośnik do komentarza

Johnzwiss na plusie, obejrzałem pierwszy odcinek Black Sails i jestem pod wrażeniem. Jeżeli dalej nie będzie dużo gorzej to solidne 7,5/10, a może pójdzie w górę.

Mnie pierwszy sezon lekko zawiódł. Budowanie napięcia przed wielkim wydarzeniem to liczyłem na cos wspaniałego i potem się trochę rozczarowalem. No ale serial przyzwoity i ma potencjał, wiec drugi sezon lukne :P.
Odnośnik do komentarza

A czym się różnią jajka w koszulkach od normalnie gotowanych?

 

No gotowane w szklance wody bez skorupki w moim przypadku.

 

Czyli wbijam jajko do połowy szklanki wody i wstawiam do mikrofalówki na około minutę, później wyjmuję szklankę i albo od razu jajko na tosta, albo czekam aż się białko 'dotnie'. Lepiej tak niż przytrzymać w kuchence za długo i myć ścianki z jajkowej eksplozji ;)

Odnośnik do komentarza

 

 

Ja jestem fanatykiem jajek. Jem praktycznie codziennie, pod różnymi postaciami.

 

Moja siostra kiedyś pracowała w hotelu w Bournemouth i mówi że Angole żrą jaja praktycznie tylko z mikrofali. I do tego oczywiście chleb tostowy :D

 

Mi dietetyk zabronił jajka jeść :/ Chociaż tak raz na tydzień, może rzadziej jem jajecznicę. Ale z mikrofali to chyba najgorzej z możliwych.

 

Dlaczego? Chodzi ci o mikrofale, czy o jajko w koszulce?

 

 

O mikrofalę.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...