Skocz do zawartości

Livescore zimowy


Kuchar

Rekomendowane odpowiedzi

Ewidentna nakładka Lukaku.

LOL

 

I Rudzki. Kurwa, to nie moze sie skonczyc dobrze.

 

Rudzki najgorszy. Na szczęście, gdy już przeczyta wszystkie ciekawostki ukradzione z różnych twitterów, to zaczyna siedzieć cicho, bo rozumienie gry ma zerowe.

 

Dokladnie. Typ nie ma pojecia o grze w pilke i slychac to w kazdym jego zdaniu. Dramat.

Odnośnik do komentarza

Rudzki kiedyś mnie tak nie wkurwiał, ale odkąd napisał książkę to niesamowicie mu odjebało. Sodówa na poziomie Pawła Zarzecznego, ale jednak wolę słuchać Grubego, bo ten czasami coś ciekawego rzuci.

 

On chyba już drugą tworzy? :)

Odnośnik do komentarza

Mam nadzieje, ze utrzymamy 0-0 do momentu wejscia Gibsona. Dodalby spokoju w srodku pola, no i ma duzo wiekszy zasieg podan od wszystkich pozostalych pomocnikow EFC.


Rudzki nie rozumi, ze zeby oddac strzal z dystansu trzeba miec chociaz na to troche miejsca :D

 

Chcialbym zeby Arsenal walil tu armaty z dystansu zamiast krazyc wokol pola karnego.

Odnośnik do komentarza

Wyjątkowa nieudolność defensywy Evertonu. Stracić z Arsenalem bramkę po stałym fragmencie gry. Wstyd.

16 goli Arsenal strzelil po stalym fragmencie gry w tym sezonie. To jakos wyjatkowo malo czy tak se pierdolisz i myslisz ze mnie zdenerwujesz? :)

 

W przerwie nie bedzie zadnych zmian. Pewnie wejdzie Gibson za Besicia w 60 minucie, a pozniej Lennon za Barkleya.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...