Skocz do zawartości

Los Ches!


lew77

Rekomendowane odpowiedzi

FM 15, sezon 2016/17.

Na wstępie zaznaczam że będzie to kariera z typu tych „miesięcznych podsumowań”

 

Dnia 24/5/2016r. postanowiłem spróbować swoich sił w roli menadżera zespołu z hiszpańskiej ekstraklasy, a więc FC Valencia.

Po nieudanym sezonie 2014/15, gdzie Nietoperze zajęły dopiero 9 miejsce postanowiono dać mi szanse.

Dodam, że pierwszy sezon prowadziłem Ajax( mistrzostwo, superpuchar, Puchar Holandii), a drugi spędziłem na urlopie.

 

Oto jaki skład mam do dyspozycji w sezonie 2016/17: http://i.imgur.com/5cTS4Ce.jpg

 

Podstawowa jedenastka powinna wyglądać następująco: Alves- Gaya, Vezo, Marcano, Jose Angel- Darder- Andre Gomes, Parejo- Feghouli, Brahimi- Negredo

 

A to transfery przed sezonem: http://i.imgur.com/zOfVdZQ.jpg (Wszyscy zawodnicy sprowadzeni przeze mnie)

Przepraszam z góry za wygląd sceena ze składam, ale nie mam jeszcze jakiegoś porządnego programu do obróbki zdjęć.

Jutro pierwsze kolejki La Ligi!

Odnośnik do komentarza

Można poprosić admina na zmianę z Los Che na Los Ches?

---------------------------------------------------------------------------

 

 

Sierpień- Wrzesień 2016r.

Liga BBVA:

1/38 Valencia- Mallorca 4:0 ( Negredo, Darder, Brahimi x2)

2/38 Rayo- Valencia 0:2 ( Negredo, Feghouli)

3/38 Valencia- Barcelona 1:1 ( De Paul)

4/38 Grenada- Valencia 0:3 ( Negredo, Gomes, Rotariu)

5/38 Malaga- Valencia 4:2 ( Negredo, Rotariu)

6/38 Valencia- Getafe 2:0 ( Fuego, Feghouli)

7/38 Las Palmas- Valencia 0:4 ( Negredo x3, Marcano)

 

Podsumowanie:

Bardzo dobry początek sezonu, nie daliśmy szans Mallorce i Rayo. W meczu z Dumą Katalonii, choć ciężko w to uwierzyć byliśmy stroną dominującą i powinniśmy wygrać to spotkanie. Kolejne mecze to pełna dominacją z naszej strony jedynie mecz w Andaluzji z Malagą był tragedią w defensywie i dramatyczne ustawienie przy stałych fragmentach gry zaowocowało dotkliwą porażką.

Mecz na „+”: Valencia- Barcelona 1:1

Mecz na „-‘’: Malaga- Valencia 4:2

 

Zawodnicy na „+”:

- Alvaro Negredo

- Andre Gomes

- Diego Alves

Zawodnicy na “-“:

  • Lucas Orban
  • Raul Jimenez

Kontuzje w zespole:

  • Dani Parejo- 3 miesiące
  • Antonio Barragan- 4 miesiące
  • Rodnigo de Paul- 2 tygodnie

W następnym odcinku październik I listopad!

Odnośnik do komentarza

Październik- Listopad 2016:

 

Liga BBVA:

8/38 Valencia- Celta 1:0 ( Rotariu)

9/38 Valencia- Real Betis 1:1 ( Andre Gomes)

10/38 Real Sosiedad San Sebastian- Valencia 1:2 ( Negredo, sam.)

11/38 Valladoid- Valencia 0:1 ( Brahimi)

12/38 Valencia- Real Madryt 2:3 ( Feghouli, sam.)

13/38 Valencia- Levante 1:1 ( Jimenez)

14/38 Espayol- Valencia 0:2 ( Jimenez, Rotariu)

 

Podsumowanie:

W meczu z Celtą wiało prawdziwą nudą, jedyną pozytywną chwilą był piękny gol rumuńskiego skrzydłowego wypożyczonego z Arsenalu, już teraz chciałbym go wykupić, choć wiem że będzie to niesamowicie trudne. W dziewiątej kolejce ciąg dalszy słabszej gry i tylko remis ze słabym Bestiem. Wyjazd do San Sebastian to cięzka przeprawa jednak pomaga nam gracz gospodrzy i w końcówce daje nam wygraną golem samobójczym. Mecz z Valladoid to znów nudy i słaba gra ofensywy Valecnii kończy się tylko jednym golem strzelonym niezwykle efektownie przez piłkarza kupionego z Porto Yacine Brahimiego. W 12 kolejce szlagier, a więc mecz z Królewskimi. Prowadziliśmy od pierwszej minuty po golu Feghuliego do wyrównania doprowadził w 3 minucie Kroos, na dwa jeden strzeliliśmy w 68min, a właśnie strzelił Khedira. Wydawało się że dowieziemy 2:1 jednak w 88min, Modrić a w 93 Pepe odebrali mam marzenia i zostaliśmy bez punktów. Dwa kolejne mecze to cztery punkty i znów mało atrakcyjna gra z naszej strony, jednak koniec końców po 14 kolejkach plasujemy się na bardzo dobrej trzeciej pozycji.

 

Jeżeli chcecie profil jakiegoś zawodnika, śmiało pytajcie.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...