Skocz do zawartości

Odbudowa


Lucasinhoo

Rekomendowane odpowiedzi

Nowa wersja gry, nowe wyzwania, tym razem coś czego mało tu na forum - klubów z wyższej półki. Zapragnąłem zagrać moim ulubionym klubem piłkarskim, który w minionym sezonie został zaniedbany i ośmieszony nie awansując do LM ani nawet LE, chodzi oczywiście o Czerwone Diabły - Manchester United.

 

man.jpg

 

Celem jaki sobie postawiłem w pierwszym sezonie gry jest awans do LM oraz walka o tytuł, będzie na pewno bardzo ciężko ze względu na wyrównane siły jakie panują w Premier League.

Na transfery otrzymałem 75 mln euro oraz 500 tys. budżetu płacowego. Skład jaki zastałem w klubie :

 

Bramkarze :

 

David de Gea - HIS 23l.

Andreas Lindegaard - DEN 30l.

 

Na tej pozycji wybór jest bardzo prosty, David miażdży w większości atrybutów starszego Duńczyka, na pewno dostanie bluzę z numerem 1, Andreas będzie bronił w pucharach. Wzmocnień nie przewiduje.

 

Prawi obrońcy :

 

Rafael - BRA 24l.

Chris Smalling - ENG 24l.

 

Prawa obrona nie jest obsadzona rewelacyjnie z tego względu że jedynym nominalnym defensorem jest Rafael, a od biedy może tam grać Smalling, aczkolwiek nie wiem jeszcze jaka będzie taktyka, być może zrezygnuje z bocznych obrońców, ale na razie szanse na grę są wyrównane.

 

Środkowi obrońcy :

 

Marcos Rojo - ARG 24l.

Tyler Blackett - ENG 20l.

Eder Balanta - COL 21l.

Johnny Evans - NIR 26l.

Chris Smalling - ENG 24l.

 

Po nieoczekiwanej sprzedaży Jonesa do Arsenalu ( był niezadowolony) zmuszony byłem sprowadzić do klubu kogoś w zastępstwie - padło na Kolumbijczyka. Pierwsze skrzypce na pewno będą grać Rojo, Smalling oraz Evans choć liczę też na innych którzy też na pewno dostaną swoje szansę, być może sprowadzę kogoś jeszcze, obrońców nigdy dość.

 

Lewi obrońcy :

 

Luke Shaw - ENG 19l.

Marcos Rojo - ARG 24l.

 

Tutaj jest duża bieda podobnie jak na prawej stronie, choć Shaw jest mega koksem to nie ma dla siebie naturalnego zmiennika, w razie potrzeby będzie grał Rojo ewentualnie ktoś inny.

 

Środkowi pomocnicy :

 

Daley Blind - NED 24l.

Michael Carrick - ENG 33l.

Darren Fletcher - SCO 30l.

Marouane Fellaini - BEL 26l.

Ander Herrera - HIS. 24l.

Anderson - BRA 26l.

 

W środku pola jest wielu zawodników ale nikt się zbytnio nie wyróżnia w zależności od formacji mogą grać tam też ofensywni pomocnicy, na tą chwilę wszyscy mają równe szanse, skreślam jedynie Carricka, który będzie dostawał minuty tylko ze względu na karierę w klubie. Daley może grać też na obronie, zobaczymy w trakcie sezonu.

 

Skrzydłowi/10 :

 

Juan Mata - HIS 26l.

Angel Di Maria - ARG 26l.

Ashley Young - ENG 29l.

Adnan Januzaj - BEL 19l.

Antonio Valencia - ECU 29l.

 

Formacja gwiazd, tak to można nazwać, połączyłem ich razem, bo w zasadzie każdy z nich jest z przodu uniwersalny, postaram się znaleźć miejsce w składzie dla wszystkich oprócz Januzaja, który jest młody i będzie dostawał puchary, ewentualnie dołączy do niego Young chyba, że się pokaże reszta raczej pewne miejsce.

 

Napastnicy :

 

Wayne Rooney - ENG 28l.

Falcao - COL 28l.

Robin Van Persie - NED 31l.

Memphis Depay NED - 20l.

Kolejna potężna formacja wzmocniona przed sezonem młodym Holendrem, który będzie się powoli ogrywał, reszta rotacja, pewne miejsca.

 

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Dotychczasowe transfery :

 

IN :

161289.jpg

 

Memphis Depay 15 mln z PSV

51752b4128cab_684_466.jpg

 

Eder Balanta 9 mln z River

OUT :

Phil Jones 25,5 ,mln do Arsenalu

Joel Pereira wyp. do Exter

 

CDN

FM 15 (Anglia,Polska, Włochy, Hiszpania, Francja, Holandia)

Edytowane przez MaKK
Obrazki w spoiler
Odnośnik do komentarza

Pierwsze koty za płoty, okres przygotowawczy nie był może jakiś oszałamiający, ale dosyć solidny zagraliśmy kilka meczy mianowicie :

 

- Oeste 3:3 (Mata, Valencia, Januzaj)

- Sao Paulo 1:0 (Falcao)

- Vasco 4:1 (Falcao, Di Maria, Rojo, Depay)

- Lanciano 2:1 (Mata, Valencia)

 

Jak widać skuteczność napastników w okresie przygotowawczym nie porywała, aczkolwiek dało mi to jakiś punkt zaczepienia do ustalania składu, taktyki, poleceń.

W międzyczasie dołączył do nas jeszcze jeden zawodnik a kilkoro opuściło klub na wypożyczeniach, na listę transferową powędrował nielubiany i niechciany przeze mnie Fellaini. Interesuje się nim kilka klubów, czekam na oferty.

 

IN :

Jordy_Clasie_2012.jpg

 

Jordy Clasie 14 mln z Feyenoord

Co mnie zaskoczyło na pierwszy ogień w zmaganiach ligowych przyszło się zmierzyć z Arsenalem oraz Liverpool'em.

 

1. kolejka

 

Arsenal Londyn 1:2 Manchester United (Smalling og, Van Persie, Mata)

 

 

Robin_1715994a.jpg

 

 

2. kolejka

 

Manchester United 0:3 Liverpool

 

 

aa0154ccef13eb16560e68e0933b3dcd.jpg

 

Pierwsza kolejka jak najbardziej na plus, wyszliśmy formacją 3:4:3 , z debiutującym na stoperze Ederem oraz Matą jako podwieszonym napastnikiem. Były chwile grozy pod naszą bramką aczkolwiek bardzo dobrze spisywali się obrońcy. Nie mogę powiedzieć tego o drugiej kolejce, w pierwszej połowie totalny chaos, a w składzie bodajże 2 zmiany, w drugiej połowie po ostrym ruganiu piłkarze wzięli się do roboty, ale niestety dla nas świetnie bronił bramkarz gości i wynik meczu już się nie zmienił. Na pewno daje to dużo do myślenia szczególnie gra środkowych pomocników Andersona, Clasie'go oraz Maty, który był praktycznie niewidoczny. Szansę dostaną inni.

 

P.S

Jeśli to możliwe chcę żeby zdjęcia zostały w takiej formie jak je wrzucam, nie w spojlerach, ze względu na estetykę. Z góry dziękuję.

Edytowane przez MaKK
Obrazki w spoiler
Odnośnik do komentarza

Wrzesień 2014

 

Premiership:

 

3/38 West Bromich 0:2 Manchester United (Falcao kar., Clasie)

4/38 Manchester United 0:2 Stoke (Di Maria x2)

5/38 Sunderland 1:1 Manchester United (Mata)

6/38 Manchester United 5:0 QPR (Van Persie x2, Rooney, Di Maria, Januzaj)

 

Capital One Cup:

2 rnd. Manchester United 2:0 Wolves (Falcao kar., Rooney)

3 rnd. Manchester United 7:2 WHU (Rooney, Balanta, Fellaini, Di Maria, Van Persie, Januzaj, sam)

 

 

 

 

Po porażce z Liverpoolem, zaczęły się bardzo dobre wyniki ligowe jak i pucharowe, powoli ze snu budzą się napastnicy, chyba odbudowali się w meczu pucharowym z West Hamem. Bardzo cieszy też forma Januzaja, który dużo asystuje i powoli wskakuje do składu na prawe skrzydło. Niestety są też minusy, konkurencja w środku pola jest tak duża, że występuje duża rotacja, z której nie do końca zadowolony jest Ander, który i tak gra słabo - być może odejdzie. Prowadzimy w lidze mając tyle samo punktów co Newcastle.

Co do transferów, nie dołączył nikt nowy, jedynie kilka wypożyczeń z drugiej drużyny. Gramy dwoma formacjami, 4-4-2 oraz 4-3-3. Byle tak dalej.

 

P.S

Jak wstawiać spojlery ?

Odnośnik do komentarza

Październik 2014

 

Premiership :

 

7/38 Burnley 1:1 Manchester United (Van Persie)

8/38 Manchester United 0:2 Everton

9/38 Crystal Palace 1:1 Manchester United (Di Maria)

10/38 Manchester United 0:2 Manchester City

 

Capital One Cup :

 

4. rnd Watford 2:3 Manchester United (Depay x2, Rojo)

 

Przygnębiająca postawa w lidze, tylko 2 zdobyte bramki, tak wygląda październik w naszym wykonaniu, w lidze spadamy daleko w dół. Wart uwagi jedynie puchar, w którym po emocjonującym meczu pokonujemy drugoligowca i awansujemy do kolejnej rundy. Na plus dwie bramki Depay'a, ale reszta zawodników bardzo przeciętna, mamy problemy ze zdobywaniem bramek, trzeba nad tym popracować jeśli chcemy coś tym sezonie osiągnąć.

Udało się także zaklepać transfer nadziei angielskiej piłki nożnej, rozgrywającego - Patricka Robertsa, który za 15 mln euro dołączy do nas już w styczniu.

 

Odnośnik do komentarza

Listopad 2014

 

Premiership :

 

11/38 Tottenham 4:3 Manchester United (Rojo, Depay x2)

12/38 Manchester United 2:0 West Ham (Rooney, Depay)

13/38 Newcastle 2:1 Manchester United (Falcao)

 

 

Kolejny bardzo słaby miesiąc w naszym wykonaniu, jak tak dalej pójdzie będzie ciężko w walce o pierwszą 4. Na pewno na plus forma młodego Holendra, który zdobywa dość dużo bramek, ewidentnie zaciął się Van Persie. Dużo rotacji w składzie oraz zmian taktyk, jeśli mnie nie zwolnią w styczniu będzie czyszczenie składu, mniej więcej wiem kogo chcę sprzedać, kto się już nie przyda. Boli porażka z Tottenhamem, było bardzo blisko, szkoda także meczu z Newcastle, ale jak pech to pech. Brak formy ciąg dalszy.

 

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...