Skocz do zawartości

Marynia płaci 453 zł za grafologa sądowego


Kuchar

  

64 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Wziąłem to Oviedo :-k. Na papierze skład wygląda dość mocno jak na trzecią ligę. Zimny sprowadzałeś kogoś w pierwszym okienku?

sprowadzałem. napisze Ci dokladnie jak odpale FM-a, bo juz zapomnialem (pamietam tylko Delgado z Valencii - srodkowy obronca na wypozyczenie), ale glownie podstarzaych Hiszpanow bez kontraktow (chyba 3-4 ich było). ;)

Odnośnik do komentarza

Zaczyna mi się podobać moja praca:

 

Petycja nr 2336/2013,którą złożył Jan-Erik Hansen (Niemcy), w sprawie zamknięcia oddziału banku

Składający petycję skarży się na zamknięcie oddziału banku Mittelbrandenburgische Sparkasse w obszarze Dabendorf miasta Zossen (Niemcy). Składający petycję uważa to zamknięcie za nie do przyjęcia. Chociaż zostanie zamontowany bankomat, składający petycję uważa, że nie jest to alternatywa, którą można zaakceptować. Twierdzi on, że powinna istnieć możliwość omawiania – w szczególności wrażliwych – kwestii finansowych osobiście z pracownikiem banku. Składający petycję zwraca się do PE o podjęcie działań.

Zalecenia

– ogłoszenie niedopuszczalności: sprawa nie wchodzi w zakres działań Unii Europejskiej;

– wyjaśnienie składającemu petycję, że Unia Europejska nie ma uprawnień, aby angażować się w tę sprawę, ani też nie istnieją przepisy, które by to umożliwiały. Banki są prywatnymi przedsiębiorstwami, które mogą decydować we własnym zakresie, gdzie i w jaki sposób będą prowadzić działalność;

– zalecenie składającemu petycję rozważenia zmiany banku, jeżeli w pobliżu działa inny bank.

 

Or. nl

 

– Petycja nr 2337/2013,którą złożył Jan-Erik Hansen (Niemcy), w sprawie zamknięcia ośrodka zdrowia w Zossen

Składający petycję skarży się na zamknięcie ośrodka zdrowia w jego mieście zamieszkania – Zossen (Niemcy). Składający petycję uważa, że to zamknięcie jest nie do przyjęcia z uwagi na dużą liczbę pacjentów w bezpośrednim sąsiedztwie ośrodka. Ośrodek otwarto w 2006 r. i zajmowano się w nim głównie przypadkami ogólnymi oraz ortopedycznymi. Na początku w ośrodku było pięciu lekarzy. Obecnie jest ich tylko dwóch. Składający petycję uważa za niedopuszczalne, że ośrodek po siedmiu latach jest teraz ponownie zamykany, a on nie widzi żadnej alternatywy. Składający petycję jest zdania, że należy zapewnić dobre świadczenia medyczne dzięki łatwo dostępnym ośrodkom zdrowia. Wzywa on Parlament Europejski do podjęcia działań.

Zalecenia

– ogłoszenie niedopuszczalności: sprawa nie wchodzi w zakres działań Unii Europejskiej;

– wyjaśnienie składającemu petycję, że Unia Europejska nie ma uprawnień, aby angażować się w tę sprawę, ani też nie istnieją przepisy, które by to umożliwiały. Podmiot prowadzący ośrodek zdrowia może swobodnie decydować o tym, gdzie usytuowany jest ośrodek zdrowia, ewentualnie przy konsultacji z lokalnymi władzami;

– zalecenie składającemu petycję, aby zwrócił się ze sprawą do podmiotu prowadzącego ośrodek zdrowia lub do Rady Miasta Zossen.

 

 

UE, super sprawna organizacja kurwo.

Odnośnik do komentarza

Nah, problem nie polega na dostępie do samego FM`a... Bardziej chodzi o sam fakt że grafik zerka mi od czasu do czasu w mój monitor i głupio by było jakbym napieprzał w FM zamiast pracować . W nowym biurze mam zamiar tak się usadowić żeby nikt nie miał wglądu do mojego monitora :D

Odnośnik do komentarza

 

 

 

ktoś cie ładnie sypie w komentarzach

Jakiś kompleksik tam widzę :keke: chodzi i podpierdala ile wlezie :keke:

Troche zenada. Tylko jest taki peszek, ze wpis ma dwa dni. Ciekawe, kto do niego mialby wrocic. Ale nice try :)

 

 

Ale z jakim zaparciem Cię podpierdala :keke:

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...