Skocz do zawartości

450: Marynia nigdy się nie kończy


Ingenting

Rekomendowane odpowiedzi

Ma mój głos.

 

Btw, czy tylko ja mam wrażenie, że polscy konserwatyści najczęściej, nie wiem jak to ująć, odwołują się?, do PRL i w ogóle czasów komuny? Choćby te zwroty grzecznościowe typu "Kolega", przecież to kiedyś funkcjonowało na równi z "Towarzysz".

Odnośnik do komentarza

 

Ma mój głos.

 

Btw, czy tylko ja mam wrażenie, że polscy konserwatyści najczęściej, nie wiem jak to ująć, odwołują się?, do PRL i w ogóle czasów komuny? Choćby te zwroty grzecznościowe typu "Kolega", przecież to kiedyś funkcjonowało na równi z "Towarzysz".

 

Mnie to wkurza ze np. niektorzy libertarianie zwracaja sie do siebie po nazwisku.

Odnośnik do komentarza

 

 

Ma mój głos.

 

Btw, czy tylko ja mam wrażenie, że polscy konserwatyści najczęściej, nie wiem jak to ująć, odwołują się?, do PRL i w ogóle czasów komuny? Choćby te zwroty grzecznościowe typu "Kolega", przecież to kiedyś funkcjonowało na równi z "Towarzysz".

 

Mnie to wkurza ze np. niektorzy libertarianie zwracaja sie do siebie po nazwisku.

 

A mnie wkurza że wogole się do siebbie zwracają. Libertarianie powinni milczeć!

Odnośnik do komentarza

 

 

Ma mój głos.

 

Btw, czy tylko ja mam wrażenie, że polscy konserwatyści najczęściej, nie wiem jak to ująć, odwołują się?, do PRL i w ogóle czasów komuny? Choćby te zwroty grzecznościowe typu "Kolega", przecież to kiedyś funkcjonowało na równi z "Towarzysz".

 

Mnie to wkurza ze np. niektorzy libertarianie zwracaja sie do siebie po nazwisku.

 

"Kolego Rajuzelski, czy może Kolega przypomnieć zgromadzeniu swoje wystąpienie, które Kolega wygłosił na ostatnim zjeździe partii?"

 

coś mi to przypomina :-k

Odnośnik do komentarza

 

O, Aslambek Saidov zatrzymany przez CBŚ. Wymuszenia rozbójnicze.

uff, dobrze że ogoliłem brodę :)
Sugerujesz, że wszyscy brodaci mogą spodziewać się na dniach wizyty chłopców z CBŚ o poranku? Trzeba się więc przygotować - na początek dziadkowe sztucery i dubeltówki powinny wystarczyć.
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...