Skocz do zawartości

Marynia po raz 449 wałkuje to samo


Ingenting

  

68 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Weź mnie nie wkurwiaj. Moja dziewczyna jest wielka fanka Anathemy i nie moglismy jechac bo w Czechach sie splukalismy maksymalnie.

Jednodniówki i tak już były wyprzedane od ubiegłego tygodnia podobno. Ja wlazłem dzieki znajomościom od strony zaplecza technicznego.

 

PS. Ja jednak wolę Anathemę przed metamorfozą stylistyczną :p Zagrali chyba z 3 kawałki stare, jeden nawet w oryginalnej deathdoomowej aranżacji.

Odnośnik do komentarza

http://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=20770 tu masz wymagania :P. Jak widać za pięć ziko można kupić :D.

 

Tylko mam jakiś problem z osiągnięciami na Steam :/. Wygrałem w tym sezonie Kwiatkowskim ardeński tryptyk, a jakby tego steam nie zaliczył i ogólnie mam zrobione tylko 9/47, a tak sobie przeglądam to sporo więcej normalnie zrobiłem :P.

Odnośnik do komentarza

Vami, Smętek, wy graliście w niższych ligach portugalskich. Po awansie do której ligi zmienia się status klubu z semi-pro na pro?

jezeli dobrze pamietam to z zaplecza ekstraklasy juz bylo semi-pro

 

Dobra, sprawdziłem jak się dzieli grami na Steamie i okazuje się, że nie da się dzielić pojedynczymi grami, tylko trzeba od razu całą biblioteką :(

w sensie ja moge grac w Twoje, Ty w moje ?
Odnośnik do komentarza

 

Vami, Smętek, wy graliście w niższych ligach portugalskich. Po awansie do której ligi zmienia się status klubu z semi-pro na pro?

jezeli dobrze pamietam to z zaplecza ekstraklasy juz bylo semi-pro

 

Dobra, sprawdziłem jak się dzieli grami na Steamie i okazuje się, że nie da się dzielić pojedynczymi grami, tylko trzeba od razu całą biblioteką :(

w sensie ja moge grac w Twoje, Ty w moje ?

 

 

Ogólnie tak. Ja mogę udostępnić swoją bibliotekę na Twoje konto, a Ty swoją na moje. Jedyny warunek, że nie możemy grać jednocześnie (ale to się omija wchodząc w tryb offline).

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...