Skocz do zawartości

Marynia po raz 449 wałkuje to samo


Ingenting

  

68 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałoby się gandzię hodować, co? xD

W Czechach możesz mieć 5 roślinek na własny użytek. Kolejnym krokiem jest uwolnienie handlu i o to mam nadzieję powalczy Petr Mach ze Svobodnych.

 

W ogóle obczajcie Petra:

 

http://www.youtube.com/watch?v=XPtFecug_OQ&feature=youtu.be

 

Jak mówi Petr w UE, a jak mówi Korwin. Różnica klas.

Odnośnik do komentarza

A ja kurde walczę z systemem czynami: wczoraj mój klient dostał na konto 240 tys. nadpłaty z US, którą mu wywalczyłem. Walczymy jeszcze o 80 tys.

I jeszcze na tym zarobiles. W prostym systemie wszelcy radcy, biegli, itd. nie mieliby pracy - dlatego są przeciwni ;)

Odnośnik do komentarza

 

A ja kurde walczę z systemem czynami: wczoraj mój klient dostał na konto 240 tys. nadpłaty z US, którą mu wywalczyłem. Walczymy jeszcze o 80 tys.

I jeszcze na tym zarobiles. W prostym systemie wszelcy radcy, biegli, itd. nie mieliby pracy - dlatego są przeciwni ;)

 

 

Popyt-podaż, to chyba normalne?

Odnośnik do komentarza

 

A ja kurde walczę z systemem czynami: wczoraj mój klient dostał na konto 240 tys. nadpłaty z US, którą mu wywalczyłem. Walczymy jeszcze o 80 tys.

I jeszcze na tym zarobiles. W prostym systemie wszelcy radcy, biegli, itd. nie mieliby pracy - dlatego są przeciwni ;)

 

I prawnicy. Nowotworowa narośl na zdrowym organizmie społeczeństwa.
Odnośnik do komentarza

 

 

A ja kurde walczę z systemem czynami: wczoraj mój klient dostał na konto 240 tys. nadpłaty z US, którą mu wywalczyłem. Walczymy jeszcze o 80 tys.

I jeszcze na tym zarobiles. W prostym systemie wszelcy radcy, biegli, itd. nie mieliby pracy - dlatego są przeciwni ;)

 

 

Popyt-podaż, to chyba normalne?

 

 

Oczywiście. Tyle że sztucznie wykreowane przez zły system. Gdyby np. prawo polskie zakazało ruchu samochodowego, to wykreowałoby sztucznie popyt na dorożkarzy. Czaisz?

 

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...