Skocz do zawartości

Marynia po raz 448 wysłuchuje tych samych marnych wrzutów od Johnissa i tio


Ingenting

  

60 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Poza tym trochę to może źle opisałem, bo on się nie płaszczył przed nimi, po prostu kombinował jak tylko się da żeby tej stówy nie tracić, sam bym tak robił.

Każdy by tak robił.

 

Kazdy? Ja bym zapłacił najwyższa karę z taryfikatora, a nie cwaniaczył. Jest przewinienie, musi być i kara, taka żeby cię zniechęciła.

 

No tak, przecież Ty masz już dość problemów z wymiarem sprawiedliwości.

Odnośnik do komentarza

 

 

Poza tym trochę to może źle opisałem, bo on się nie płaszczył przed nimi, po prostu kombinował jak tylko się da żeby tej stówy nie tracić, sam bym tak robił.

Każdy by tak robił.

 

Kazdy? Ja bym zapłacił najwyższa karę z taryfikatora, a nie cwaniaczył. Jest przewinienie, musi być i kara, taka żeby cię zniechęciła.

 

to kiedy odsiadka tych 5 lat?

Odnośnik do komentarza

Wyjebali cię z uczelni?

nie. Ale sam chyba odejdę po zrobieniu licencjatu.

LOL, co ty pierdolisz, zapłacisz 8 koła za coś czego nie zrobiłeś? :D Przecież to kompletne frajerstwo, albo nam kit wkręcałeś, że tego nie zrobiłeś. A w ogóle na jakiej podstawie niby taka kara? To chyba łapówa jest.

regulamin uczelni. I być może kompletne frajerstwo, ale ja sie cieszę że nie ma sprawy w prokuraturze. Do Służby Celnej będe mógł pójśc i potem najwyżej zaocznie zrobię magisterkę.

Odnośnik do komentarza

Już nie, skończyło sie wysoką grzywną (8 koła) i naganą z wpisaniem do akt. Bronic się mógłbym, jakbym z włąsnej kieszeni zapłaciłbym za grafologa, na co jednak mnie nie stać.

Ja pierdole, człowieku. To nie lepiej już zapożyczyć się na te 1,5 tys. na grafologa i udowodnić SWOJĄ NIEWINNOŚĆ i oczyścić sobie papiery niż mieć na sobie 8k i spierdoloną reputację? :|

Odnośnik do komentarza

 

 

Poza tym trochę to może źle opisałem, bo on się nie płaszczył przed nimi, po prostu kombinował jak tylko się da żeby tej stówy nie tracić, sam bym tak robił.

Każdy by tak robił.

 

Kazdy? Ja bym zapłacił najwyższa karę z taryfikatora, a nie cwaniaczył. Jest przewinienie, musi być i kara, taka żeby cię zniechęciła.

 

:rotfl: :rotfl:

Odnośnik do komentarza

 

Już nie, skończyło sie wysoką grzywną (8 koła) i naganą z wpisaniem do akt. Bronic się mógłbym, jakbym z włąsnej kieszeni zapłaciłbym za grafologa, na co jednak mnie nie stać.

Ja pierdole, człowieku. To nie lepiej już zapożyczyć się na te 1,5 tys. na grafologa i udowodnić SWOJĄ NIEWINNOŚĆ i oczyścić sobie papiery niż mieć na sobie 8k i spierdoloną reputację? :|

 

żebym miał od kogo to bym pożyczył. poza tym w takiej sytuacji idzie pozew do prokuratury i nie pisze egzaminu licencjackiego i całe 3 lata w plecy. Więc to jest ugodowa wersja ze strony uczelni, uwaga tylko do akt uczelni idzie, nigdzie poza tą nie jest uznawana, nawet jakbym zmienił uczelnie, to smród sie za mną nie ciagnie.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...