Skocz do zawartości

Livescore - MŚ 2014 w Brazylii


Kuchar

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktoś wie, jakie jeszcze kontrowersyjne sytuacje poza Luisem Suarezem, z pierwszej fazy rozgrywek będą poddane analizie video. Które bramki zostaną przywrócone, które karne anulowane, no i jakie kary finansowe nałoży Fifa na nieudolnych sędziów.

Czy to prawda, że FIFA rozważa wypowiedzenie wojny Algierii za stosowanie broni laserowej?

Odnośnik do komentarza

Czy ktoś wie, jakie jeszcze kontrowersyjne sytuacje poza Luisem Suarezem, z pierwszej fazy rozgrywek będą poddane analizie video. Które bramki zostaną przywrócone, które karne anulowane, no i jakie kary finansowe nałoży Fifa na nieudolnych sędziów.

Czy to prawda, że FIFA rozważa wypowiedzenie wojny Algierii za stosowanie broni laserowej?

Weź się rozpędź i jebnij baranka w ścianę, może zmądrzejesz...

Niech się Suarez cieszy, że dostał tak niską karę bo za recydywę powinien dostać co najmniej rok zakazu.

Uwielbiam to pierdolenie wszystkich dookoła, że Suarez jest niewinny, wszyscy tacy, powinni razem z nim udać się na terapie i to nie do psychologa, a do psychiatry.

Odnośnik do komentarza

zapomniałem dodać,że FIFA w swojej bezpardonowej walce postanowiła :) skorzystać z zapisów wideo i ukarać na jego podstawie niejakich :Claudio Gentilego i Schumachera.Zrobi to teraz, bo kiedyś zapomniała.

 

https://www.youtube.com/watch?v=Uk1iRg4Xt-M

 

https://www.youtube.com/watch?v=tGq7VcaHoqo

 

W tym filmie dobre jest 1:20

 

https://www.youtube.com/watch?v=MvK2z6eUbAE

Odnośnik do komentarza

Przy całej mojej sympatii do Urugwaju, to nie rozumiem tego "bulu dupy" przy Suarezie. Koleś TRZECI, nie pierwszy i nie drugi (czwarty też nie ;)) ale TRZECI raz pogryzł przeciwnika na boisku. Z nim jest coś nie tak. Owszem, sędziowie robią olbrzymie błędy, wypaczają wyniki, ale póki co FIFA nie dorosła do używania zapisów wideo w wersji szerszej niż technologia goalline i weryfikowanie aktów bandytyzmu na boisku. No i na szczęście dorosła do wyrzucania z MŚ ludzi chorych na głowę.

 

A wyświetlanie filmików z przeszłości jest groteskowe. Piłka od tego czasu się zmieniła. Wspomniany Schumacher mógł łapać piłkę podaną przez obrońcę, teraz by nie mógł. I co? Kiedyś nie można było robić zmian. Z tego też filmik wyświetlisz? Piłka się zmienia i dobrze. Zmienia się za wolno - niedobrze. Ale darcie szat, że ktoś został zdyskwalifikowany za POGRYZIENIE rywala (trzeci raz w karierze) jest moim zdaniem nietrafione. Już lepiej mirmiłować o to, jak bardzo BiH został na tych MŚ oszukany.

Odnośnik do komentarza

pomijając wszelkiego typu dywagacje dotyczące Urugwaju,którego nie trawię( bardziej od Urugwaju nie trawię makaronów,którzy kopią, gryzą, plują czy łapią za jaja przynajmniej od 82 roku), widziałeś jak Suarez kogoś pogryzł, byłeś przy tym. Nie byłeś, więc nie wiesz jak było . No a trzy spalone z kapelusza to przynajmniej widziałem. Suarez rzeczywiście jest kretynem, bo jeżeli to zrobił, to dał sie złapać, a trzeba to robić jak makarony.

 

Powiem tak, cały zawodowy kolarski peleton jeżdzi naćpany po kokardę, ale łapią tylko tych, których mają złapać. To samo dotyczy zresztą między innymi pływactwa,narciarstwa i reprezentacji RFN od mistrzostw w Szwajcarii. Zawsze łapie się tylko tych których się chce złaapć.

Odnośnik do komentarza

Nie byłem przy tym jak pogryzł, ale tak samo nie byłem na żadnym meczu MŚ, co nie znaczy że się one nie odbyły. Co do reszty - jeszcze jakby Urugwaj grał z Brazylią, ale Kolumbia? Że co, narkobiznes?

MŚ w Szwajcarii? Kurwa, 1954 rok wyciągasz?? Co mam powiedzieć o MŚ, których nawet moi rodzice nie pamiętają?

FIFA jest chujowa - to wiemy - ale ma przebłyski rozsądku. Jednym z nich jest usunięcie Suareza z MŚ. To jest plusik dla nich, tak jak plus za spray przy wolnych (najlepszy wynalazek w piłce od zakazu łapania piłki przez bramkarzy po podaniu obrońcy) czy goalline. Tego nie było w RPA.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...