Skocz do zawartości

Marynia opuszcza 446 godzin wykładów


Ingenting

  

58 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Nigdy w życiu nie zagrałbym Cracovią.

To może Zagłębie Sosnowiec? ;)

Zresztą wykazałbyś trochę kreatywności jmk. Przypomniała mi się kariera itiego z IFQ, który nienawidzi Juventusu i grał tam w FM08 chyba. Sprowadził samych Polaków i chyba udało mu się spaść do Serie B, tylko musiał ze dwa czy trzy razy managera dodawać :D.

Odnośnik do komentarza

 

Nigdy w życiu nie zagrałbym Cracovią.

To może Zagłębie Sosnowiec? ;)

Zresztą wykazałbyś trochę kreatywności jmk. Przypomniała mi się kariera itiego z IFQ, który nienawidzi Juventusu i grał tam w FM08 chyba. Sprowadził samych Polaków i chyba udało mu się spaść do Serie B, tylko musiał ze dwa czy trzy razy managera dodawać :D.

 

 

Sosnowcem też nie ;)

 

Realem bym grał, ich nie lubię, inna sytuacja jakiś zagraniczny klub, a jak się wejdzie w środowisko i trochę pojeździ po PL to wchodzą inne kwestie w krew ;-)

Odnośnik do komentarza

 

Nigdy w życiu nie zagrałbym Cracovią.

ja tez

 

lepiej mi podaj na PW numer tele cwaniaczku, nie chcialbym uzywac kontaktow w MSW zeby Cie namierzyc

 

3-0 z Zagłębiem, Lech zremisował, więc 1 pkt straty...

 

Ostatnia kolejka, jeśli tylko Lech nie wygra, a my tak, to mistrz jest nasz...

taki chuj
Odnośnik do komentarza

Legia 1-0 Pogoń (6 minuta)


Half time, póki co jesteśmy mistrzami, bo Ruch 0 - 0 Lech...


79 minuta, Legia 2 - 0 Pogoń.

 

To teraz 10 min nerwówy, żeby w Chorzowie wszystko poszło zgodnie z planem...


JEST!!!! LEGIA WARSZAWA MISTRZEM POLSKI 2013 ROKU!!!! :D :D :D

 

Przez cały sezon byłem na pierwszym miejscu tylko przez dwie kolejki - 15 i 16. Następne 21 kolejek byłem wiceliderem i teraz, w ostatniej kolejce, udaje się wyrwać upragnione 3 pkt, a Ruch załatwia remis w Chorzowie i mamy mistrza :D :D


Zajebistość :Dhttps://www.dropbox.com/s/1n27hotkpjbydk3/Zrzut%20ekranu%202014-06-20%2021.28.34.png


O, jeszcze jeden miły akcent - Ojamaa bramką w ostatniej kolejce zapewnił sobie koronę króla strzelców :)

Odnośnik do komentarza

no to puchar ligi europejskiej zakończymy na III rundzie, trafiliśmy na Stuttgart, czas na eurowpierdol ! :D ale za 2 rundy 200k eurko wpadło :) zbieramy na rozbudowe szkolki mlodziezowej, ja nawet nie moge sciagnac szrotu z polski czy inne serbii ... :roll:

o jescze 20k za prawa do transmisji :D

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...