Skocz do zawartości

Marynia opuszcza 446 godzin wykładów


Ingenting

  

58 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

2500 tys brutto ladna kwota

Ok, rozchodzi się o to, że 2500 tysięcy to dwa i pół miliona. Bo 2500 brutto dupy nie urywa.

 

No nie wiem, ja tam bym po prostu całkiem wyłożył lachę na typa, i miał bardzo mocno wyjebane na niego. Skoro i tak chcesz odejść, do tego wiesz, że prawo jest po Twojej stronie, to główny czynnik stresujący = strach przed utratą pracy, nie istnieje, a to że jest niemiły to już chuj, nie musisz go specjalnie słuchać.

 

Ale to Twoje życie, więc nic mi do tego.

Odnośnik do komentarza

 

w Kuchniach Swiata mozesz taki sos normalnie sobie kupic - i to nie tylko sojowy, ale tez wlasnie te inne o ktorych wspomnial Flint

a czasem nawet w zwyklych marketach, np. ostatnio w Lidlu byl tydzien azjatycki i byly takie rozne wynalazki

a co do knajp, to nie wiem, bo nie chodze po knajpach z azjatyckim zarciem

 

ja kiedys zamiatałem w takiej knajpie, mielismy otwartego i fajnego szefa kuchni. Nie robił problemów jak pytałem po co to, a po co tamto. Sporo się nauczyłem od niego w zakresie gotowania.

Odnośnik do komentarza

@Smetek, sos balsamiczny to jest inna nazwa kremu balsamicznego, który robi się z octu balsamicznego (włoskiego, pochodzącego z Modeny) i jakiegoś cukru. Jest gęstszy i dzięki słodkości mniej cierpki (octowy) od czystego octu balsamicznego. Można go dodawać do sałatek, dekorować nim praktycznie wszystko, od boków talerza po caprese, polecam też polewanie nim np. truskawek.

Do dostania obecnie w praktycznie każdym supermarkecie, ja polecam ten: http://a.pl/zdjecie-583133/ponti-glassa-gastromica-krem-balsamiczny-145g-Full

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...