Skocz do zawartości

Marynia opuszcza 446 godzin wykładów


Ingenting

  

58 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

 

w ramach przerywnika,

sos balsamiczny - jaki to ma smak ? do czego jest zbliżone ?

Do octu balsamicznego pewnie :P

 

ha ha ha

a na serio ? ocet balsamiczny to taki ciemny sos, czasami spotykany w chińskich knajpach ?

 

Ciemny sos spotykany w chinskich knajpach to sojowy :P

 

przyszedł doktorek i będzie się wymądrzał mądrala jeden :P

 

to w jakiej knajpie cwaniaczku najszybciej dorwać ten sos :P ?

Odnośnik do komentarza

 

 

2500 tys brutto ladna kwota, ale nie moja, pisalem, ze tyle zarabia tamten glowny admin po iluś latach, ja mam 1700 brutto.

 

Jak widzę, że w mlekiem i miodem płynącej Polsce Zachodniej admin z kilkuletnim doświadczeniem dostaje 2500 brutto i to jest ładna pensja, a potem słyszę, że Podlasie to "biedna Polska B" to po prostu... mózg rozjebany.

 

Może w Polsce Zachodniej płacą za umiejętności a nie za stanowisko? Z tego co pisze jmk gość jest właśnie tyle wart.

 

Wynikło, że ten niewiele umie a v-ce admin to już nic nie umie.

Odnośnik do komentarza

Ty się cmoknij w trybunkę. We Wrocławiu admin z kilkuletnim doświadczeniem dostaje dużo więcej :) To nie jest związane bezpośrednio z tym czy w Polsce A, B czy na Podlasiu, tylko jakiej wielkości miasto/firma/klienci, jak się kształtuje polityka firmy, etc. Ty zakompleksiony Jagielończyku :keke:

 

Sam się cmoknij. Wiem, że Wrocław to inna bajka niż Szczecin. Jak zabolało, to niech będzie - mlekiem i miodem płynąca Polska Północno-Zachodnia ;) Kompleksów szukaj o tych, co to bawią się w literki. Nie ja zacząłem.

 

P.S.

Jedno 'l' Ci się gdzieś zgubiło :P

Odnośnik do komentarza

FYM: moja Ukochana jest z zachodniopomorskiego i to województwo wcale nie jest bogatsze (dużo) niż nasze. Zachodniopomorskie wsie różnią się jedynie zabudową (nie ma drewnianych chat raczej), a standard życia podobny. Zachodniopomorskie a dolnośląskie czy wielkopolskie to zupełnie co innego. Bliżej tam do Podlasia niż Wielkopolski jeśli chodzi o zamożność.

 

Jako że w czerwcu kończy mi się kontrakt na nauczanie, załatwiłem sobie możliwość powrotu do ewaluacji wyników wyszukiwania. 4 godziny z domku dziennie za 2900 PLN na okres wakacji nie jest źle. A może jeszcze wpadnie coś z zajęć firmowych :)

Odnośnik do komentarza

2900 dziennie, miesięcznie czy za 3 miesiące (wakacje), bo się pogubiłem?

Za miesiąc.

Bo my jesteśmy marginalizowani względem innych województw :P I wladze mamy nieudolne... Bte u nas zarabia sie 2 kafle, wydaje się 3, a tysisc sie odklada ;)

Przecież macie Nitrasa :P

Odnośnik do komentarza

 

Ty się cmoknij w trybunkę. We Wrocławiu admin z kilkuletnim doświadczeniem dostaje dużo więcej :) To nie jest związane bezpośrednio z tym czy w Polsce A, B czy na Podlasiu, tylko jakiej wielkości miasto/firma/klienci, jak się kształtuje polityka firmy, etc. Ty zakompleksiony Jagielończyku :keke:

 

Sam się cmoknij. Wiem, że Wrocław to inna bajka niż Szczecin. Jak zabolało, to niech będzie - mlekiem i miodem płynąca Polska Północno-Zachodnia ;) Kompleksów szukaj o tych, co to bawią się w literki. Nie ja zacząłem.

 

P.S.

Jedno 'l' Ci się gdzieś zgubiło :P

 

 

 

Czemu, specjalnie napisałem przez jedno :keke: przepakowywaczu efemowy :keke:

Odnośnik do komentarza

 

 

 

w ramach przerywnika,

sos balsamiczny - jaki to ma smak ? do czego jest zbliżone ?

Do octu balsamicznego pewnie :P

 

ha ha ha

a na serio ? ocet balsamiczny to taki ciemny sos, czasami spotykany w chińskich knajpach ?

 

 

Ciemny sos spotykany w chinskich knajpach to sojowy :P

 

chuja się znam to się wypowiem.

Owszem sos sojowy jest ciemny, ale nie jest jedynym sosem o tym kolorze wykorzystywanym w chińskich knajpach. Są jeszcze ciemniejsze odmiany octu ryżowego, sos rybny, sos ostrygowy i czasem też balsamiczny.

 

Ale burzą napierdala u mnie.

Odnośnik do komentarza

 

 

Ty się cmoknij w trybunkę. We Wrocławiu admin z kilkuletnim doświadczeniem dostaje dużo więcej :) To nie jest związane bezpośrednio z tym czy w Polsce A, B czy na Podlasiu, tylko jakiej wielkości miasto/firma/klienci, jak się kształtuje polityka firmy, etc. Ty zakompleksiony Jagielończyku :keke:

 

Sam się cmoknij. Wiem, że Wrocław to inna bajka niż Szczecin. Jak zabolało, to niech będzie - mlekiem i miodem płynąca Polska Północno-Zachodnia ;) Kompleksów szukaj o tych, co to bawią się w literki. Nie ja zacząłem.

 

P.S.

Jedno 'l' Ci się gdzieś zgubiło :P

 

 

 

Czemu, specjalnie napisałem przez jedno :keke: przepakowywaczu efemowy :keke:

 

 

Jagiellonia Ci zlała dupsko w FM-ie żeś się dziś tak mnie uczepił? :keke:

Odnośnik do komentarza

2.5 tys brutto pensja admina :o szok, no chyba że to jakiś świeżak zaraz po studiach, bo w 3city w działach IT są zajebiste pieniądze. 4-5 brutto to standardowe kwoty.


Jak czytam takie rzeczy to zaczynam myśleć że jestem w czepku urodzony i przestaje narzekać na swoją pracę.

Odnośnik do komentarza

 

 

 

Ty się cmoknij w trybunkę. We Wrocławiu admin z kilkuletnim doświadczeniem dostaje dużo więcej :) To nie jest związane bezpośrednio z tym czy w Polsce A, B czy na Podlasiu, tylko jakiej wielkości miasto/firma/klienci, jak się kształtuje polityka firmy, etc. Ty zakompleksiony Jagielończyku :keke:

 

Sam się cmoknij. Wiem, że Wrocław to inna bajka niż Szczecin. Jak zabolało, to niech będzie - mlekiem i miodem płynąca Polska Północno-Zachodnia ;) Kompleksów szukaj o tych, co to bawią się w literki. Nie ja zacząłem.

 

P.S.

Jedno 'l' Ci się gdzieś zgubiło :P

 

 

 

Czemu, specjalnie napisałem przez jedno :keke: przepakowywaczu efemowy :keke:

 

 

Jagiellonia Ci zlała dupsko w FM-ie żeś się dziś tak mnie uczepił? :keke:

 

 

Nie gram w Eksraklasie, a do pucharów z moimi ogórami nie docieram :keke:

Odnośnik do komentarza

 

 

 

 

w ramach przerywnika,

sos balsamiczny - jaki to ma smak ? do czego jest zbliżone ?

Do octu balsamicznego pewnie :P

 

ha ha ha

a na serio ? ocet balsamiczny to taki ciemny sos, czasami spotykany w chińskich knajpach ?

 

Ciemny sos spotykany w chinskich knajpach to sojowy :P

 

przyszedł doktorek i będzie się wymądrzał mądrala jeden :P

 

to w jakiej knajpie cwaniaczku najszybciej dorwać ten sos :P ?

 

w Kuchniach Swiata mozesz taki sos normalnie sobie kupic - i to nie tylko sojowy, ale tez wlasnie te inne o ktorych wspomnial Flint

a czasem nawet w zwyklych marketach, np. ostatnio w Lidlu byl tydzien azjatycki i byly takie rozne wynalazki

a co do knajp, to nie wiem, bo nie chodze po knajpach z azjatyckim zarciem

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...