Skocz do zawartości

World Series - Clash of Titans


Rekomendowane odpowiedzi

Gra: Football Manager 2014

Baza Danych: Duża

Kraj: Mundial (Serie A-F)

Dodatek: Liga Mundial

 

Liga Mundial to fantastyczny dodatek, który daje nam możliwość poprowadzenia najlepszych klubów świata (z pewnymi wyjątkami, ale to już wina autora) w jednym kraju i siedmiu ligach. Ja postanowiłem objąć moją ukochaną (ostatnio coraz mniej zwycięską) Dumę Katalonii, Blaugranę, ostoję ofensywnej piłki, Barcelonę. Od razu po przyjściu do klubu rzuciłem okiem na skład World Serie A (WSA), w której się znalazłem, a tam:

 

Milan, Arsenal, Atletico Mineiro, FC Barcelona, Chelsea, Cruzeiro, Borussia Dortmund, Bayern Monachium, Flamengo, Fluminese, Inter, Bayer Leverkusen, Man City, Man Utd, Napoli, Lyon, PSG, Roma, Sao Paulo, Schalke, Benfica Lizbona, Sporting Lizbona, Tottenham oraz Valencia.

 

Transfery do klubu:

Paulo Dybala - Palermo->Barcelona - 15mln euro

 

Transfery z klubu:

Pedro - Barcelona->Arsenal - 10mln euro

 

--------------------------------------------------------

 

Sparingi:
FC Barcelona 3:1 AEK Ateny (Neymar, Alexis, Mascherano - Douvirs)

Budyonkor Taszkent 0:2 FC Barcelona (Busquets, Messi)

Verona 0:3 FC Barcelona (Bartra, Mascherano, Pique <k>)

Al-Ittihad 0:2 FC Barcelona (Dybala x2)

 

--------------------------------------------------------

 

WSA - 1 Kolejka

FC Barcelona 2:0 Manchester City

6' Dybala

90+4' Dybala

 

FCB - Skład: Oier - Montoya, Pique, Bartra, Jordi Alba - Jonathan Dos Santos, Iniesta, Xavi - Messi, Neymar, Dybala (x2) [MotM]

MNC - Skład: Hart - Fernandinho, Kompany, Demichelis (czK), Clichy - Yaya Toure, Javi Garcia, Jesus Navas, Aguero, Silva - Dżeko

 

Paulo ucisza wszystkich niedowiarków i strzelając świetne bramki daje nam zwycięstwo nad drużyną City, później powinno być już tylko lepiej. Rozczarował Neymar, a Oier grał tylko ze względu na kontuzję Valdesa, choć zaprezentował się przekonująco i prawdopodobnie wywalczył miejsce w bramce na następne mecze. Następnym celem Spurs.

Odnośnik do komentarza

Na świecie istnieje, jednak ironia losu. W drugiej rundzie pucharu spotkamy się z ... Espanyolem Barcelona.

 

WSA - 2 Kolejka

Barcelona 1:1 Tottenham

54' Mascherano

69' Chadli

 

FCB - Skład: Oier - Montoya, Mascherano, Bartra, Alba - Busquets (MotM), Fabregas, Dos Santos - Messi, Neymar, Dybala

Spurs - Skład: Lloris - Walker, Kaboul, Vertonghen, Rocha - Nainngolan, Dembele, Lamela, Eriksen, Chadli - Soldado

 

No dobra, Oier nie może być w pierwszym składzie, Alba także usiądzie na ławce, szansę dostanie Adriano. Fabregas zawiódł na "8", więc usiądzie na ławce. Neymar dość ciężko znosi początek sezonu i jeśli nic nie pokaże w następnym meczu to prawdopodobnie wypadnie ze składu. Czekamy na Atletico Mineiro.

 

-----------------------------------------------------------

 

WSA - 3 Kolejka

Atletico Mineiro 2:4 FC Barcelona

33' Jo

39' Neymar

76' Jo

80' Bartra

86' Messi

89' Messi

 

FCB - Skład: Valdes - Montoya, Mascherano, Bartra, Adriano - Dos Santos, Xavi, Iniesta (Fabregas) - Messi, Neymar, Dybala (Sanabria(Alexis))

ATM - Skład: Victor - Carlos Martinez, Rever, Giblerto Silva, Bryan Angulo - Pierre (Guilehrme), Pena (Leo) - Diego Tardelli, Ronaldinho, Datolo (Rosinei) - Jo

 

Trzy bramki w 10 minut i ratujemy zwycięstwo, dużo krwi napsuł nam R10, który dwa razy genialnie rozciął naszą obronę prostopadłymi piłkami. Jednak Alexis, który zmienił młodego, kontuzjowanego Sanabrie. Do tego cudowną bramkę na 4:2 lobem z 35 metrów strzelił Leo Messi. Iniesta zaprezentował się, jednak słabo, a cofnięcie Dos Santosa na pozycję zawieszonego na 2 mecze Busquetsa powoduje duży ubytek w ofensywie. Zwycięstwo przez mękę, ale zawsze zwycięstwo.

 

-----------------------------------

 

Transfery do klubu:
Paul Pogba - Juventus->Barcelona - 31 mln euro

Timo Werner - Stuttgart->Barcelona - 10 mln euro

 

Transfery z klubu:

Oliver Mousimma - Barcelona->Man City - 15 mln euro

Dani Alves - Barcelona->Man City - 30 mln euro

 

W grupie Ligi Mistrzów mamy Milan, Man City i Steaue Bukareszt.

 

-------------------------------------

 

WSA - 4 kolejka

FC Barcelona 2:0 Benfica

27' Neymar

66' Mascherano

 

FCB - Skład: Valdes - Montoya, Mascherano, Bartra, Adriano - Busquets, Dos Santos, Pogba - Messi, Neymar, Alexis

SLB - Skład: Artur - Silvio, Luisao, Garay, Maxi Pereira - Matic, Goretzka, Amorim, Martins - Cardozo, Lima

 

Zwycięstwo okupione kontuzją Xaviego. Świetny debiut Pogby, który trzykrotnie obił poprzeczkę bramki Artura, po pierwszym jego strzale do piłki dopadł Neymar i dobił ją do bramki. Cieszy również świetny mecz obrony i bardzo dobry mecz NeMeSis.

Odnośnik do komentarza

WSA - Kolejka 4

Chelsea 0:1 FC Barcelona

89' Messi

Genialny mecz, 30:26 w strzałach dla nas, 17:10 w strzałach celnych, po 8 sytuacji 100%, a bramkę strzela najlepszy gracz na świecie. 6 obrońców i bramkarz? Dla Messiego żaden problem, a dla nas trzy punkty w ciężkim meczu.

 

WSA - Kolejka 5

Roma 3:2 Barcelona

16' Destro

27' Bartra

31' Pitroipa

36' Pitroipa

76' Neymar

No cóż, wow. Roma, która dostawała baty od wszystkich daje nam niezłe baty. Nawet świetni Neymar i Messi nie dali rady genialnie dysponowanym Pitoipie i Destro.

WorldCup Round 2

Barcelona 2:0 Espanyol

20' Pique

85' Fabregas

Odkupienie po porażce z Romą, dobry mecz z Espanyolem. Cieszy również powrót na boisko Puyola. Całkiem niezły mecz, a przed nami Cruzeiro, Flamengo i rewanż z Espanyolem.

 

 

---------------------------------------------------------------------------

Link:

http://www.fmscout.com/a-world-super-league.html

 

Oliver Mousimma to jakiś junior, ale u mnie miał dwie gwiazdki potencjału, nie mam pojęcia czemu dali aż tyle, ale może coś dodatek kręci.

 

W każdej lidze są 24 zespoły, lig jest 6. Prosta matematyka: 6*24=144. Na FM-Scout nie ma opisu, więc jedynym rozwiązaniem jest pobranie dodatku i przekonanie się na własne oczy.

Odnośnik do komentarza

WSA - Kolejka 6

Barcelona 4:0 Cruzeiro

2' Fabio (OWN GOAL)

8' Martin Montoya (Rz.K.)

30' Paul Pogba

68' Marin Montoya (Rz.K)

Świetny mecz, Messi wypracował dwa karne, które pewnie wykorzystał Martin Montoya.

 

WSA - Kolejka 7

Barcelona 3:0 Flamengo

15' Jonathan Dos Santos

18' Alexis Sanchez

64' Paulo Dybala

Kolejny bardzo dobry mecz, dałem w nim odpocząć Messiemu i Neymarowi, a Alexis i Dybala stanęli na wysokości zadania.

WorldCup Round 2 - 2nd Match

Espanyol (2) 2:1 (3) Barcelona

45' Jordi Alba (OWN GOAL)

69' Lionel Messi

82' Manu Lanzarotte

Przegrywamy z Espanyolem, ale rezerwowym składem, który od 60 minuty wspomagał Messi. Przynajmniej wiem kto jest gotów na wyjście od pierwszej minuty.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...