Skocz do zawartości

Imię jej 44 i 4


Feanor

Rekomendowane odpowiedzi

Ja jebię, Eurowizja to najlepsze podsumowanie upadku Europy. Polska wystawiła znakomitą reprezentację (http://i62.tinypic.com/14ah3ip.jpg), a prawdopodobnie wygra autentyczna baba z brodą. Nawet nie mam odpowiedniej emoty na podsumowanie tego co ujrzałem.

A to nie jest tak, ze sasiednie i zaprzyjaznione kraje glosuja na siebie nawzajem i dlatego zawsze dostajemy w dupe?

Odnośnik do komentarza

 

 

czy ty rozegrales dzis caly sezon? :o

 

Tak :) W miarę płynnie FM śmiga to i sezon leci, a że odpadłem z pucharów wszelakich to mniej meczów do grania :keke:

 

ja zawsze z FMem mam otwarte miliard kart w Chrome i zazwyczaj kończy się na 10-15 meczach :)

 

Mam podobnie, FM w oknie i chrome otwarty w tle :)

Odnośnik do komentarza

 

 

 

czy ty rozegrales dzis caly sezon? :o

 

Tak :) W miarę płynnie FM śmiga to i sezon leci, a że odpadłem z pucharów wszelakich to mniej meczów do grania :keke:

 

ja zawsze z FMem mam otwarte miliard kart w Chrome i zazwyczaj kończy się na 10-15 meczach :)

 

Mam podobnie, FM w oknie i chrome otwarty w tle :)

 

no ale ja każdy mecz traktuje inaczej, ty widocznie jedziesz jak automat :D

Odnośnik do komentarza

To proszę tu i teraz telefony sms-y tylko z rozwagą w treści !
szef news room TVN24 Pan Szlenkier 516444756
Paweł Płuska TVN 600 444 700
Kuba Wojewódzki 606 419 774
Pani Monika Państwo w Państwie 600 352 638

Odnośnik do komentarza

Zadzwoniłem. Odebrał i mówi, że nie ma czasu rozmawiać. To ja do niego słuchaj mnie bo ci wiecej nie dam na nowe porsche. To on mi mowi slucham ja cie uwaznie. A ja do niego dlaczego szkoliłeś komandosów na Majdan. On parsknal, wydal jakis dziwny kwik, powiedzial ze jestem zyd, zasmial sie i sie rozlaczyl. Po chwili dostalem sms, ze z konta ucieklo mi 30pln. Wojewodzki mnie przez telefon okradl.

 

comment_vpjXTPwNFW5tPFtZn2Uq7tUYYCYYbQOZ

 

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...