Skocz do zawartości

Starzy i wielcy


Celson

Rekomendowane odpowiedzi

Skład (stan na 26 lipca):


Bt4PSuX.jpg

 

 

 

Transfery:

 

 

 

EkwD7RO.jpg

 

 

Dużo skorzystaliśmy z współpracy z Sao Paulo oraz Manchesterem United. Udało nam się wypożyczyć łącznie 3 zawodników z tych klubów. Według mediów zajmiemy w tym sezonie 2. miejsce. Mój kontrakt trwa rok i zarabiam 1700€ tygodniowo.

Odnośnik do komentarza

@Vanlid - dzięki ;)

 

LIPIEC 2013

 

Sparingi:

06.07, Antwerpia vs Young Boys 3:2 (Gomelt x2, Maynard)

10.07, Antwerpia vs Ajaccio 2:2 (de Sousa, Iboma)

13.07, Neunkirchen vs Antwerpia 2:1 (Gomelt)

17.07, Antwerpia vs Hannover 1:1 (Bostock)

20.07, Antwerpia vs Stade Brestois 29 0:2 (-)

27.07, Antwerpia vs Nurnberg 1:1 (Schmidt)

 

Notes: Jak zwykle klub prowadził asystent. Zespół poradził sobie dobrze w starciach z lepszymi rywalami (Hannover, Nurnberg), ale zawiódł w meczu z Borussią Neunkirchen. Mimo to mam nadzieję na udany sezon.

Odnośnik do komentarza

SIERPIEŃ 2012

 

Transfery:

Do klubu:

Hassan El Mouataz 31l., MAR, LO

 

Sparingi:

10.08, JA Drancy vs Antwerpia 2:6 (Manset x2, Faucher, Diouck, de Decker, Lepicer)

 

Belgijska 2.Liga:

21.08, Hoogstraten [?] vs Antwerpia [?] 5:3 (5’ De Wulf, 12’ 48’ Engelen, 35’ Boere, 75’kar. Van Der Linden – 14’ Lepicer, 49’ Bostock, 79’ De Roeck)

28.08, Antwerpia [?] vs Vise [?] 1:1 (24’ Guvenc – 18’ Vaccaro)

 

Notes: Zaledwie jeden punkt w dwóch meczach to jak na zespół, który ma zamiar walczyć o awans, za mało. Najpierw fatalny mecz z Hoogstraten, a następnie remis w meczu z Vise. Mogliśmy go wygrać, ale od 68. minuty graliśmy w osłabieniu po idiotycznym faulu Bostocka.

 

Puchar Belgii:

17.08, Antwerpia [2L] vs Turnhout [3L] 0:1d (91’ Alandson)

 

Notes: Odpadamy w pucharze już na początku rozgrywek czyli 4. rundzie. Zarząd nie kryje rozczarowania naszą postawą. Sam jestem bardzo zły na ten mecz. Jedynym usprawiedliwieniem gorszej dyspozycji może być fakt, że był to mój pierwszy mecz za sterami klubu z Antwerpii.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...