Skocz do zawartości

NBA, where the game happens


millo

Rekomendowane odpowiedzi

http://polygamia.pl/Polygamia/1,107163,8408275,Rewolucyjny_brak_postepu___wrazenia_z_dema_NBA_Elite.html?bo=1

 

Wrzucałem już tego liniacza na czacie ligi.

Sądząc po gameplayu gra zakrawa o śmieszność, a na pewno jest lata świetlna za serią 2k. Ogólnie grałem już w demo 2k11 i szczerze mówiąc jakoś nie wyrobiłem sobie opinii o tej grze. Na pewno rzuca się w oczy przemodelowanie niemal całkowite podań.

Odnośnik do komentarza

Najważniejsze żeby zagrywki dobrze działały, bo to kompletnie zmieni grę online. W 2k10 nie warto ich używać bo albo się urywają w połowie albo są nieefektywne. W 2k11 mocno nad tym popracowali (polecam obejrzeć serię "Ten Teams Ten Days" na YT) i teraz wygląda to bardzo ciekawie. Szczególnie że kilka zagrywek z pozoru jest bardzo podobnych, a jednak kończą się rzutami różnych zawodników :)

Odnośnik do komentarza

http://polygamia.pl/Polygamia/1,107163,8408275,Rewolucyjny_brak_postepu___wrazenia_z_dema_NBA_Elite.html?bo=1

 

Wrzucałem już tego liniacza na czacie ligi.

Sądząc po gameplayu gra zakrawa o śmieszność, a na pewno jest lata świetlna za serią 2k. Ogólnie grałem już w demo 2k11 i szczerze mówiąc jakoś nie wyrobiłem sobie opinii o tej grze. Na pewno rzuca się w oczy przemodelowanie niemal całkowite podań.

wytrwalem 1minute filmiku :| dawno takiej padaki nie widzialem. Bylem zly po ogloszeniu EA informacji o wstrzymaniu wydawania NBA na PC. Po tej odslonie jestem im wdzieczny, ze tego zaniechali. :D

Na te chwile 2k i EA nba dzieli przepasc na korzysc tych pierwszych. A NBA 2k11 juz niebawem :jupi::D

Odnośnik do komentarza

Hmm pytanko czy ktoś wie czy w dniu premiery 2K11 będzie dostępny także w Polsce? :)

 

Poza tym grałem w oba demka i rzeczywiście Elite to jest jakaś parodia... :lol: Natomiast 2k w tym roku zrobiło kolosalny moim zdaniem postęp w porównaniu z poprzedniczką z roku 2010 :)

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

I online zepsuty jeszcze bardziej niż poprzednio - też dosłownie nie da się tego opisać słowami :D

 

Tak na marginesie wszystko wskazuje na to, że 2k wyłączyło serwery 2k10, więc po pierwsze - nie możemy dokończyć ligi i po drugie - trzeba będzie znowu liczyć, że naprawią online w aktualnej wersji :)

Odnośnik do komentarza

Gigantyczny postęp. Dodane urozmaicenia sezonu (jak Key Games), konferencje prasowe, miły bajer jak bycie ambasadorem marki Jordan, System oceniania, Wyraźnie pokazane za co dostajesz plusy na meczu i za co minusy (a także jak duże), prośba o transfer, sugerowanie wzmocnień swojemu teamowi, draft combine... No ogólnie 10/10.

Odnośnik do komentarza

I online zepsuty jeszcze bardziej niż poprzednio - też dosłownie nie da się tego opisać słowami :D

 

Tak na marginesie wszystko wskazuje na to, że 2k wyłączyło serwery 2k10, więc po pierwsze - nie możemy dokończyć ligi i po drugie - trzeba będzie znowu liczyć, że naprawią online w aktualnej wersji :)

 

A ja się kurna dziwiłem, czemu nie mogę się połączyć :|

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...