Skocz do zawartości

NBA, where the game happens


millo

Rekomendowane odpowiedzi

I just finished an unranked game with Blazingspeed in the lobbies, we've almost tested everything, and sadly i've got to tell you guys that nothing has changed, low graphics (video settings maxed), slow game/connection, lags, delays on releases, tons of interceptions by the CPU without touching the steal button, no charges down the paint, big centers like Ilkauskas get stopped by PG like fisher down the paint, a lot of contacts with no calls down the paint, superstars like lebron are still missing driving layups, backcourt violation bug is still there, the unrealistic offensive interference is still there, the ball spinning and bouncing on the rim for 5 sec after a jumpshot is still there, and like i said earlier still can't connect to a ranked match, so the only thing they've fixed is the unranked lobbies "Network Error" which took them about 5 months (even though it's too early to say it).

 

Jak widać na 2k zawsze można liczyć :)

Odnośnik do komentarza

Macie jakieś rady dla totalnego newbie jeśli chodzi o gry 2Ksports (a konkretnie 2k11)? Bawić się w trening, czy po prostu muszę przegrać pierwsze 20 spotkań żeby zacząć ogarniać jak zdobywać regularnie punkty? Czy ktoś ma jakieś przyjemne ustawienie klawiszologii na padzie, które ułatwia grę? Bo standardowe chyba przekracza moje zdolności manualne.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Są w tej chwili jakieś rozsądne slidersy?

W sieci jest tego sporo ale jakość poszczególnych plików przeważnie pozostawia wiele do życzenia. ;)

Na czym warto grać?

Dodam, że osobiście do patcha grałem na lekko zmodyfikowanych MakiaSlidersBeta. Jednak 'tonieto'...

Dzięki za pomoc z góry. :-)

Odnośnik do komentarza

Wczoraj musiałem przeinstalować NBA 2k11 (za dużo dodatków ściągnąłem :P) i zapomniałem odznaczyć opcji z zostawieniem sejwów i ustawień :/. Swoje slidersy musiałem z neta pobierać i asso od nowa zaczynać, wybrałem Bulls i w pierwszym meczu jakoś udało mi się pokonać Oklahomę, zacząłem z Detroit i gdy kończyła druga kwarta "dostałem" ciekawego buga. Oddałem Rosem rzut tak na ~sekundę przed końcem, ale nie trafiłem, gdy czas się już skończył, a piłka spadła to odbiła się od podłogi United Center i od dołu wpadła do kosza, punkty zostały zaliczone do ... Q3 :D. Pierwszy raz coś takiego miałem.

 

Dla potwierdzenia dwa screeny i replay:

 

http://img97.imagesh...10308110648.jpg

http://img97.imagesh...10308110611.jpg

http://community.2ksports.com/community/me...mediaid=4540473

Odnośnik do komentarza
  • 4 miesiące później...

Hey all,

http://community.2ksports.com/community/index.cfm

 

This is the official 30 day notice for the removal of the Online Community Site.

 

We are looking towards overhauling this experience in the coming months to bring a brand new experience to all of you. In the short term, it has become necessary to pull this site down. This will effect those of you with leagues but the long term benefit will really be enjoyed. Feel free to e-mail me or tweet me if you'd like to discuss when this is pulled down. Thank you in advance for your understanding.

 

Ronnie

 

http://www.2ksports.com/forums/showthread.php?p=3496824#post3496824

 

2k jak zwykle ma genialne podejście do graczy. :roll: Ale w sumie nie ma co się dziwić skoro nie mają żadnej konkurencji.

 

Swoją drogą to by tłumaczyło dlaczego od dłuższego czasu nie można wrzucić żadnej akcji z gry i czemu mecze lig online ciągle są "in progress".

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...

Jakiś czas temu już pojawiły się dwa trailery NBA 2k12.

 

http://www.youtube.com/watch?v=DnanXZt2IDY&feature=channel_video_title - pierwszy

http://www.youtube.com/watch?v=HHnCZsD9txU&feature=feedu - drugi

 

 

Firma 2K Sports, chcąc umilić nam nieco (albo nawet bardziej niż nieco) czas spędzony na "lokautowaniu" wprowadzi w najnowszej edycji NBA tryb Greatest Mode, o czym zapewne większość z Was już wie. Będzie to ulepszona wersja ubiegłorocznego hitu o nazwie Jordan Challenge, w którym gracz miał za zadanie rozegrać 10 najlepszych meczów pewnego jegomościa z Chicago Bulls.

Co czeka nas tym razem? Ano nie 10, a 15 spotkań - jednak każde w roli innego legendarnego zawodnika. Do tej pory pełna lista graczy, w których będzie się trzeba wcielić owiana była tajemnicą. Znane były tylko 4 nazwiska. Oprócz Jordana, wiadomo było o również o udziale Earvina "Magic" Johnsona, Larry'ego Birda i Juliusa Ervinga. Poniżej pełna lista wszystkich uczestników zdecydowanie najciekawej zapowiadającego się trybu gry w konsolowej koszykówce:

 

Kareem Abdul-Jabbar

86-87 Lakers vs. Celtics

 

Larry Bird

85-86 Celtics vs Hawks

 

Julius “Dr. J” Erving

84-85 76ers vs Bucks

 

Wilt Chamberlain

71-72 Lakers vs Knicks

 

Patrick Ewing

94-95 Knicks vs Magic

 

Magic Johnson

90-91 Lakers vs Blazers

 

Michael Jordan

92-93 Bulls vs Hornets

 

Karl Malone

97-98 Jazz vs Spurs

 

Scottie Pippen

95-96 Bulls vs Sonics

 

Oscar Robertson

70-71 Bucks vs Lakers

 

Hakeem Olajuwon

93-94 Rockets vs Nuggets

 

Bill Russell

64-65 Celtics vs Lakers

 

Jerry West

70-71 Lakers vs Hawks

 

Isiah Thomas

88-89 Pistons vs. Bulls

 

John Stockton

97-98 Jazz vs. Lakers

 

Jak łatwo zauważyć lista legend w najnowszej NBA 2K będzie więc o wiele dłuższa niż tylko 15 powyższych nazwisk. New York Knicks '72 to przecież cała plejada gwiazd (Willis Reed, Earl Monroe czy Walt Frazier), a w barwach Hawks '71 będzie oczywiście "Pistol" Pete Maravich. Co jednak chyba najważniejsze - nie ma być już powtórki ze sporej wtopy z poprzedniej wersji. Chodzi mianowicie o fikcyjnych graczy rezerwowych i ograniczenia się składów zespołów sprzed lat z reguły jedynie do pierwszych piątek. Tym razem 2K Sports zapewnia, że drużyny mają minimum po 10 autentycznych zawodników i co najwyżej dwóch "roster players". Niestety raczej na pewno nie zobaczymy w składzie 76ers z sezonu 84/85 Sir Charlesa, co będzie moim zdaniem chyba największym minusem tego trybu.

http://zawszepopierwsze.bloog.pl/id,330239598,title,NBA-2K12-ZNAMY-PELNA-LISTE-LEGEND,index.html - źródło.
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
From a team strategy standpoint, we went to great lengths to re-balance scoring to properly match the real NBA’s shot percentages. You’ll be amazed at how accurate your stats will turn out if you play in Simulation Game Style at 12 minutes quarters. Your box scores will look like something straight out of NBA.com. We’ve also added a new feature that I encourage everyone to turn on. If you navigate to Options >> My NBA >> Presentation and turn the option titled “Shot Quality Feedback” to “All Shots,” a letter grade will appear at the top of the screen representing the quality of the shot taken. It grades the shot based on all the factors that we use to determine the final shot percentage of that shot, things like: release timing, defensive impact, range, shooter’s skill, etc. The goal was to teach users the importance of taking high quality shots throughout the course of the game in order to be successful. It’s also a great feedback mechanism to gauge your own shot defense against your opponent.

 

Jeśli to wypali, to 2k będzie miało u mnie ogromnego plusa. W końcu skończy się gadanie w stylu "ciągle rzucam na zielonym i nie wpada :x"

 

Tak przy okazji - rozpoczęły się wstępne zapisy do jedenastej edycji ligi SlamDunk na Xboxa. Chętnych zapraszam do zapisywania się w tym temacie.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...